Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 11.
Félix
6°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.02.2019, 20:57 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Od soboty je ústavný súd paralyzovaný, odborníci sú znechutení: Najhorší scenár, ktorý môže nastať

243 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Pax12
14.2.2019 22:35 | |
+8 -10
Reagovať
Fico vojde do histórie ako najväčší panchart akého slovenská zem nosila.
dedenk1
14.2.2019 22:38 | |
+8 -6
jj..a bude histórií stačiť 5 minút, aby analyzovala tie pseudokauzy ako blbosti....samozrejme ty si ver čomu chceš, ty si nepodstatný hmyz, čo si myslí,že na internete je kráľ...hahahhahaah
Pax12
14.2.2019 22:39 | |
+6 -7
Kto ťa prosil o reakciu ty nikto ?
dedenk1
14.2.2019 22:43 | |
+8 -4
keď vidím mentálneho chudáka, tak sa mu snažím pomôcť...v tvojom prípade potrebuš každú hodinu počuť, že si debbil...hahhahahah
Pax12
14.2.2019 22:47 | |
+5 -3
Píšeš o tom čo nepustil tvoju dementnú mater ?
Postrachyna
14.2.2019 22:29 | |
+7 -10
Reagovať
Preboha aten vazny tam co este chce..!!!!!!!!!!!!!--Ved to je megazlodej a ten mal byt davno zavrety v leopoldove a majetol mal byt davno prepadnuty statu..!!!!--Toto tu nikto nevie nahlas povedat co je Smer ..!!!!ßß??--ved to su vlci a upiri slovenskeho naroda..!!!!!--Treba volit LSNS -Kotlebu a hotovo..!!!!-Prec s tymyto hnusnymi spinavymi --chrapunskimi zlodejmi..!!!!
old-dodo
14.2.2019 22:36 | |
+3 -4
Ako to prispelo k lepšiemu životu BBSK, že tam bol županom 4 roky?
Postrachyna
14.2.2019 22:45 | |
+4 -2
old-dodo --este neboli vo vlade ---takze nemözes hovorit nieco --ked maju zviazane ruky a zidaci ich len prenasleduju a zatracuju..!!!!!-Ja volim jedine slovaka a ziadneho demokrata.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!--by bolo jasne..!!!!!!!!!!!!!---Na slovakoch je tu vykonavyny systematicky ekonomicky HOLOCAUST...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
old-dodo
14.2.2019 23:05 | |
+2 -2
???Postrachyna-Niektorí blbci ešte nepochopili, že BBSK slúžil, ako "testovacie" štúdio schopností kotlebovcov niečo riadiť.Takže, ak niekto pri voľbe župana tvrdil, že im treba dať možnosť, tak ju dostali a výsledkom bolo veľké H....Niekto teraz tvrdí, že im treba dať možnosť vo vláde? Si robíš prdel, že?
Esperanza
14.2.2019 22:27 | |
+6 -11
Reagovať
Ficov fanclub sa tu oháňa Sorosom, ale ani jeden z nich ešte nevysvetlil prečo ten ich Fuhrer ešte donedávna financoval komplet všetky Sorosove mimovládky, prečo toľko hulákal o "Jadre" (sne Merkelovej a Macrona). Vy sa ľudia aj počúvate a rozmýšlate aspoň trochu(?), alebo sa len ako sprosté vymleté ovečky rútite za svojim Ficom? :)
zaphod
+4 -6
Oni to nemyslia vazne, to s tym Sorosom je len klise a hlusina, ktoru sypy do diskusie. Keby to mysleli vazne, mali by teraz paniku Ak by bol Kiska Sorosovec, mohol by teraz zacat podnikat neustavne kroky, lebu nefunkcny US by mu v tom nemohol zabranit. Lenze im tato alternativa ani nenapadne, lebo netusia co vlastne hovoria
Esperanza
14.2.2019 22:31 | |
+4 -7
Ohhh a argumenty namiesto mínusiek by sa nenašli?
kalioskop
+8 -5
Fico keď nastúpil do vlády v roku 2012 ako prvý návrh zákona bol, aby štát neprispieval finančne na mimovládky a tretí sektor . Prišli demarše od bieleho otca z Uošingtnu, že je to porušovanie ľudských práv , aj z Bruselu, že je to v rozpore so smernicou EÚ. Tak Fico musel návrh zákona, prejedaný už a chválený vo vláde zrušiť
dedenk1
14.2.2019 22:33 | |
+8 -6
...ja ti odpoviem...lebo aj Soroš, teda jeho politika voči Slovensku mala svoj vývoj...pokým si neupevnil svojich smradov z mimovládiek, tak držal hubu...vyskakovať,dokonca škodiť Slovensku začal až potom...hovorí sa tomu šachová partia...ale hra sa ešte neskončila...
zaphod
14.2.2019 22:34 | |
+6 -7
Poculi sme slovo Ficovo: Ja nemám s mimovládnymi organizáciami žiadny problém. Dokonca som presvedčený, že mimovládne organizácie vedia v niektorých prípadoch plniť funkcie aj za štát podstatne lacnejšie, ako to robí štát. Zdroj: https://citaty-slavnych.sk/citaty/272149-robert-fico-ja-nemam-s-mimovladnymi-organizaciami­-ziadny-probl/
zaphod
14.2.2019 22:35 | |
+6 -7
dedenk, Soros zacal skodit Slovensku momentom, ked si to Fico o nom vymyslel
kalioskop
14.2.2019 22:37 | |
+6 -5
Soroš neškodí, akurát slovenskí judáši, sorošovými spolkami platení. Sú to judáške platy a odmeny
old-dodo
14.2.2019 22:39 | |
+4 -4
???Esperanza-Že si si niečo dala, lebo inak si to neviem vysvetliť ten Tvoj blábol.
dedenk1
14.2.2019 22:41 | |
+7 -5
jasné, Soroš je neviniatko..preto má zákaz vstupu do Izraela, zákaz obchodovania na newyorkskej burze, a to že chcel zlomiť britskú libru....to si samozrejme vymysleli briti...hahahahh
Esperanza
14.2.2019 22:47 | |
+3 -3
kalioskop Fico nastúpil do úplneho rozhodovania o štáte (do vlády) v roku 2006 a v jednom funkčnom období mala jeho strana dokonca ústavnú väčšinu. Ale jeho ministri, určite jeho ministerstvo ZV finančne podporovalo (a to veľmi štedro) presne tieto mimovládky. A čo je aleže úplne neospravedlniteľné - ani jeden poslanec SMERU nezahlasoval za zákon FARA (zákon, ktorý sleduje kým je kto financovaný) Tento zákon nie je nič nové - toto funguje v USA, v Izraely, či v RF už roky.
mergy1
14.2.2019 22:23 | |
+4 -8
Reagovať
Najlepší možný scénar:Fico dostane guľku a hneď budú zvolení noví ústavní sudcovia
dzusoblok1000
14.2.2019 22:25
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Esperanza
+2 -6
Velebíš Fica, tak soros chamraď si aj ty aj keď o tom možno nevieš, ale to ťa nijako neospravedlňuje dzusoblok :P
dedenk1
+6 -3
...no milý mergi1...toto sú už reči, ktoré sú trestné, to je hrozba násilím...a pokiaľ si myslíš, že ako si kvalitne schovaný a že vyšetrovateľovi bude trvať viac ako 10 minút, kým zistí tvoje meno a adresu...tak sa mýliš, nebude...
old-dodo
14.2.2019 22:59 | |
+2 -2
???mergy1-Myslím, že Fico potrebuje ochranku, ktorú využíva i po skončení svojej funkcie predsedu vlády kvôli takým blbcom, ako si Ty.Kritizujete políciu, že nedala ochranku Kuciakovi, ale Ficovi ju závidíte, že je to z vašich daní, blbci?
dedenk1
14.2.2019 22:22 | |
+9 -2
Reagovať
fakt by mi to bolo jedno, kto je pri vláde, povedal by som aj, že smeráci sú už dlho...bohužial dnešná opozícia je tak silno podriadená cudzej mocnosti, že bude novú vládu tlačiť do konfrontácie s rusmi....a história nám už dokázala, že ruský medveď si dlho nechá skákať po hlave, ale keď sa naserie...
zaphod
14.2.2019 22:27 | |
+2 -6
Vzdy ked Fico vyvedie nejaku prasacinu vytiahnete tu istu pesnicku o opozicii. Lenze teraz ide o ustavny sud a o to, ze koalicia - nie opozicia - uplne nezmyselne priviedla stat k Ustavnej krize.Nikto teraz nezostavuje vladu
kalioskop
14.2.2019 22:28 | |
+6 -3
kríza bude až keď bude , zatiaľ žiadna nie je
zaphod
+1 -6
kriza nastane cez weekend, ked budeme bez funkcneho Ustavneho sudu. Od toho momentu mozu teoreticky ti Vasi Sorosovci zacat podnikat protiustavne kroky. A o mesiac moze Dano napadnut regulernost prezidentskej volby a nebude mat o tom kto rozhodnut
kalioskop
14.2.2019 22:34 | |
+4 -3
je to v rukách pána prezidenta. Má na výber štyroch sudcov, z ktorých môže jedného vymenovať za predsedu ÚS
zaphod
14.2.2019 22:38 | |
+3 -4
kaliskop. Od weekenu nebude plenum US uznasaniaschopne. Toto nie je o tom, koho poveri prezident predsedovanim. Zase motas nesuvisiace fakty
kalioskop
14.2.2019 22:42 | |
+3 -4
zaphodko, musíš mi prepáčiť, ale na taká diletantské otázky a na úrovni malého Jožinka z V.B. y triedy ľudovej školy neodpovedám, ja sa rád bavím s rozumnými ľuďmi
dzusoblok1000
14.2.2019 22:20
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Esperanza
+3 -4
Je to už veľmi trápne ako tu fest vyťahuješ Sorosa, toho Sorosa - čo navrhol Lajčáka (nominanta SMERU) na riešenie problémov na Balkáne...Že ti hanbou nezhorí ksicht dzusoblok.
kalioskop
14.2.2019 22:20 | |
+5 -3
Reagovať
a čo je hlavné, ak by bol Fico na ústavnom súde, by vyvinul iniciatívu zverejniť nahrávky z Gorily a to je jeho najväčší priestupok, pre ktorý nemôže byť na ústavnom súde
kalioskop
14.2.2019 22:23 | |
+5 -3
Gorila má stále veľkú silu, aj ked´ strytú, lebo je zákaz o nej niečo zverejňovať a pravica a média ani nemajú záujem
Sonula2712
14.2.2019 22:20 | |
+5 -1
Reagovať
Nič nenastane.Hovno robia a sú úplne zbytočný.
dedenk1
14.2.2019 22:17 | |
+8 -1
Reagovať
máte pravdu chlapci...zaslúžite si pravicovú neoliberálnu vládu...a just aspoň na 2 volebné obdobia....nech sa smer a sns nehrabú do koalície s týmito...nech si Slovensko užije, už sme mali dlho pokoj...
AlliBaba_Soros
14.2.2019 22:21 | |
+5 -6
V tomto máš pravdu! Opozícia je humus tiež. Preto pokiaľ nie je zmena volebného systému a podplácania strán štátnym rozpočtom, dovtedy bude politika rajom pre prasce !! Ale úprimne , keď niekto kradne a klame ako Smerácke prasce, tak to už s politikou nemá nič spoločné!
dedenk1
14.2.2019 22:26 | |
+5 -2
to je slaboduché a naivné...a dokonca ma otravujú ľudia, ktorí LEN kritizujú, bezcielne a hlavne bez východiska...napríklad vôbec som nepochopil, čo tento vlasne hovorí...žečo ? smer nie, opozícia nie...a kto...anarchia ? smiešne...názor o hovne...
AlliBaba_Soros
+4 -4
Máš pravdu , uviedol som názor na teba, TUPELO!
AlliBaba_Soros
14.2.2019 22:30 | |
+3 -5
pochopil si dedenk, lebo to má skrytú myšlienku a mám obavu, že pre teba zostane skrytá naveky..***! Pomhlo??
dedenk1
14.2.2019 22:50 | |
+4 -3
bláboly...nič k veci, žiaden názor...len si vybiť frustráciu, že si kkookkoot bez peňazí, že máš škaredú ženua debbilné deti...tak je mi ťa ľuto...hhahahaha
zuj-muj-chuj
14.2.2019 22:14 | |
+0 -6
Reagovať
Stále dúfam, že takáto tupota, akú tu niektorí predvádzajú, raz bude trestná, že sa tu konečne uprace, aby takéto kreatúry a howná v ľudskej koži nekurwili životy svojou bezcennou a zhubnou existenciou normálnym jedincom, ktorí nemajú na rozdiel od nich mentálnu retardáciu za hobby, či skôr, za životný štýl. A kludne si mínuskujte, nič to nemení na fakte, že ste obyčajní žebráci, a ešte k tomu osratí, a fest... ;))))
dedenk1
14.2.2019 22:19 | |
+7 -0
že čo má byť trestné ? iný názor ? takíto tu vybľakujú...póvl, socka....
zuj-muj-chuj
+0 -2
No hen, snaž sa tomuto odpadu niečo vysvetliť! A hneď tu ho máš. Ani takú jednoduchú vec nebol schopný správne spracovať, fakt j€bo par excellence, ja o voze on o koze...
AlliBaba_Soros
+1 -2
Chudák dedenk je toho veľa na ten malý modzoček!
zuj-muj-chuj
14.2.2019 22:43 | |
+1 -1
Dúfam do rána nebude zrelý na RZP... :))
dedenk1
14.2.2019 22:52 | |
+0 -1
...aha...teda ty sa nám snažíš niečo vysvetliť ? no ale nieje problém ,že ja neviem spracovať, ale že ty nevieš podať...hahhahha
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Komentár Daga Daniša: Jankovská sa háda ešte aj s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pápež František priletel do Bangkoku.
Pápež na návšteve Thajska a Japonska: František chce bojovať za úplné odstránenie jadrových zbraní
Miroslav Beblavý, Veronika Remišová a Ľubomír Galko taktiež prestúpili do iných strán.
Štyri roky po voľbách, 40 slovenských zákonodarcov zmenilo politickú farbu: Toto sú prezliekači dresov
Zuzana sa vracia na televízne obrazovky.
Foto
Zuzana Plačková mieri do Jojky: Vlastná reality šou
2004 Sanatórium
Foto
Smutné 15. výročie víchrice v našich veľhorách: Takto zmenila Tatry kalamita
Muž skočil s radiátorom na auto a utiekol.
Foto
Policajti ho pripútali, no nepomohlo to: Ušiel im aj s radiátorom
Limes
Neuveriteľný úlovok v Antverpách: Policajti našli 1,2 tony kokaínu v limetkách
Návrhár pracoval na topánkach dva roky.
Foto
Najdrahšie topánky návrhára Christophera Shellisa: Diamantové ihličky za 350-tisíc eur
Poľký premiér Mateusz Morawiecki
Poľský sejm vyjadril dôveru novej vláde: Chcú urobiť Poľsko najlepším miestom pre život v Európe
Jeffrey Epstein
Epstein bol podľa prokurátora v noc svojej smrti v cele sám: Lekár o tom pochybuje
Handcuffs
Bývalých členov andalúzskej vlády odsúdili: Ide o rozsiahly korupčný prípad
Horacio Cartes
Brazília vydala medzinárodný zatykač na paraguajského exprezidenta: Miesto jeho pobytu je neznáme
Romeo sa objavil s frajerkou na tenisovom zápase.
Mladý Beckham s frajerkou Mimi: Romeo má prvý vážny vzťah