Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.02.2019, 14:57 | Šport | Motorizmus

Diskusia: Prekvapujúca správa z nemeckých médií: Schumachera mali tajne previezť na Malorku!

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MarioDurovsky
14.2.2019 17:23 | |
+2 -0
Reagovať
Videli ste ten film že "Braindead"? 😂😂😂 Tam je na YouTube 😂😂😂
galiba.
14.2.2019 12:58 | |
+4 -6
Reagovať
nech si ho vypchajú
MarioDurovsky
14.2.2019 17:22 | |
+2 -0
😂😂😂😂si zabil 😂😂😂😂
123jakub321
14.2.2019 11:36 | |
+5 -0
Reagovať
sranda kolko ludi tu ma presne a stopercentne pravdive informacie o jeho stave. zaujimalo by ma odkial
Bilirubin
14.2.2019 09:45 | |
+3 -0
Reagovať
No čo, nech si užije...
cikitka
14.2.2019 09:26 | |
+12 -0
Reagovať
len neviem,prečo rodina všetko utajuje,skrýva sa pred novinármi a tutlá,čo sa dá..veď fanúšikom stačí obyčajná informácia,že Michael nie je v poriadku, zdravotný stav nie je dobrý,má množstvo procedúr,opatrovateľov a potrebuje kľud,,bodka...a nie stále utekať ,skrývať sa a neviem,čo ...ved športový svet ho zbožňoval,hádam má nárok na nejakú informáciu o ňom...
Jedon
14.2.2019 09:01 | |
+7 -1
Reagovať
sedí na vozíku ,krmia ho sondou, prebaľujú,umývajú a nemôže povedať ani slovo..toto je život?
cikitka
14.2.2019 09:27 | |
+7 -2
no máš pravdu..ale čo iné mu zostáva?? má ho rodina dať odstreliť ??
Anonymný nick
14.2.2019 00:25 | |
+11 -14
Reagovať
ja som mal cil hnacku a nikto to neriesi
Kritik
13.2.2019 21:08 | |
+86 -24
Reagovať
Diskusie k hlúpostiam sú! Ale vyjadriť sa k návšteve Americkej delegácie, tak to už nie!!! Vraj vzdať sa Ruska! Veď nás živí! A čo ropa a plyn to by sme mali dovážať z Ameriky či čo? Hlúpa Americká politika! Zo ZSSR na večné časy, ako za zlatých komunistov! Bodaj by sa tie časy ešte vrátili!!! Dobre bolo, tento posratý zhnitý kapitalizmus stojí za ***!!!
Bilirubin
14.2.2019 09:51 | |
+15 -0
Ani keď tu bol Makarón, alebo Makrela sme sa nič konkrétne nedozvedeli. Bolo to v tichosti, boh vie, čo podpísali. Zato detaily v obmedzení dopravy boli veľmi podrobné..
sisasimona
13.2.2019 20:26 | |
+20 -8
Reagovať
Ako dlho vydrží táto bublina??? Kto tomu verí, nech mínuskuje... :-))
Peterxxx251
13.2.2019 19:16 | |
+30 -6
Reagovať
Kolko ludí uz na nom zarobilo ?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Vladimír Dravecký.
Slováci hviezdili v českej extralige: Päť gólov našich legionárov
Fotografia malého
Foto
Tisícky ľudí sa neubránili slzám: Dôvod, prečo chlapček čupí na zemi, vami otrasie
Americký
Trump po telefonáte s tureckým prezidentom: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo
Na snímke brankár
Brankár Minnesoty ukázal srdce: Krásne gesto pre fanúšika súpera
dangerous crossing
Aktualizované
Osobné auto zrazilo chodkyňu, polícia uzavrela cestu pri Rimavskej Sobote v oboch smeroch
Little girl with
V okrese Rimavská Sobota útočí nákazlivé vírusové ochorenie: Postihlo 7 detí, na tieto príznaky pozor
Speváčka Lady Gaga
Dráma v Las Vegas: Lady Gaga sa zrútila z pódia! Jej reakcia po tvrdom páde nemá chybu
Na snímke radosť
Trápenie Košíc sa skončilo: Oceliari si napravili chuť proti Liptákom
Dobroslav Trnka
U Dobroslava Trnku zasahovala polícia: Kontrolovali mu zbrane, medzi nimi aj samopal
Dievčatko
Foto
Rodičia išli s dcérkou do zoo, o pár dní sa dozvedeli desivú správu: Boj o život
V Barcelone vyšlo
Foto
V Barcelone vyšlo do ulíc vyše 500-tisíc ľudí: Pokojný protest sa zvrhol na besnenie výtržníkov
Radosť hráčov
Rázny krok UEFA: Rusko si proti tomuto súperovi tak skoro nezahrá