Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 4.
Ervín
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2019, 06:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Šokujúca skúsenosť redaktorky Kovačič Hanzelovej: Vodiči Taxify zneužívajú čísla zákazníčok?!

226 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
richsoul
13.3.2019 12:20 | |
+0 -0
Reagovať
pani Hanzelova ma velmi negativne vystupovanie, (co moze napovedat o nejakej velkej traume, ktoru vo svojom zivote zazila a to sa moze neskor odrazit aj na jej zdravi) ak bola zaskocena spravou od vodica mala ju hned nahlasit na vedenie firmy a nie si s nim vymienat dalsie spravy len preto aby nasilu zo situacie vytazila a vyuzila ju na napisanie clanku toto jej kalkulativne jednanie je tiez, psychickej traumy, ktoru v zivote zazil, mozno v tvari vyzera sympaticky ale jej oci o nej prezradzaju velmi vela a nieje to nic pekne, vsetky jej problemy sa daju riesit pravidelnym cvicenim jogy a uceniu sa vnimat svet pozitivne, nikoho negativne nehodnotit, nehladat chyby ale kompletne zmenit pristup k zivotu...
Nikuska666999
13.2.2019 07:26 | |
+6 -2
Reagovať
Bohužiaľ jazdim ako šofér a zákaznici to tiež dosť často zneužívajú
alfons
13.2.2019 07:04 | |
+5 -6
Reagovať
raz som tuto nechutnu zensku viezol.je tak hlupa samoluba.veri tomu co hovori.naivna slnieckarka ktora pochadza z bohatej rodiny.nikdy nevidela realitu zivota beznych ludi.robi si po dlhej dobe reklamu ze existuje.neverim tomu.co pise.je to prekrucacka slov.ked niekto niekoho slusne pozve.but ho odmietne ale nerobi stoho aferu obtazovania.ved inteligentny clovek sa za to pozvanie nemoze urazit.iba hlupak
pavol.kumpan
12.2.2019 23:56 | |
+11 -4
Reagovať
Niektorí chlapi si myslia, že si ku ženám môžu dovoliť všetko. Ak sú potom odmietnutí, zrazu sú veľmi urazení a začnú vyťahovať trápne urážky a klasické označovanie žien za k...vy a zlatokopky...Niektorí proste nevedia zniesť odmietnutie a potom začnú ženy čím ďalej viac obťažovať rôznymi spôsobmi a znepríjemňovať im život. Nikdy neviete, na koho natrafíte, a ženy musia byť v dnešnej dobe veľmi opatrné... Kriminalisti by mohli rozprávať, koľko prípadov začalo nevinne obyčajnou esemeskou, a skončilo tragédiou... Takže žiadne zľahčovanie!!!
amazing.girl
13.2.2019 00:05 | |
+6 -0
Si naivny ak si myslis, ze toto by policia riesila. Ja som bola kedysi nahlasit vydieranie, dokazy vsetko pisomne v anglic.jazyku a velmi to zlahcovali a trochu tam myslim zavazilo aj to ze nikto z tych pritomnych policajtov nechcel riesit pripad v anglictine
pavol.kumpan
13.2.2019 00:14 | |
+4 -1
Ja som nepísal, že to musí riešiť polícia, to už je na zvážení dotknutých žien, ale veľa prípadov bolo, keď si chlap vyhliadol ženu, ktorú najprv nevinne začal kontaktovať cez sms, po odmietnutí od ženy ju začal prenasledovať a vyhrážať sa jej a nakoniec ju zná.silnil alebo dokonca zav.raždil. Ako som písal, ženy musia byť veľmi opatrné, nikdy nevedia či má chlap úprimné úmysly, alebo je to nejaký de.viant
felicitee
13.2.2019 06:56 | |
+2 -0
pavol, presne to sa mi raz stalo, pohrozila som mu nahlásením, ak neprestane..
majo522
12.2.2019 23:29 | |
+4 -2
Reagovať
Toto nie je vobec ojedinele, aj mojej byvalej sa to stalo, uchylaci.
moonday36
12.2.2019 23:04 | |
+19 -6
Reagovať
Nic v zlom, ale ta sprava nebola ani arogantna ani obtazujuca, bola velmi mila a prijemna...a dalo sa odpovedat: ste mily, ale nie, dakujem...zijeme v dobe, ked si ludia hladaju vztahy na nete, ak stretnete niekoho mileho, nevidim na tom nic zle napisat par slov...ale to by nemohla byt nejaka namyslena tupana cakajuca na milipnara...
pavol.kumpan
12.2.2019 23:06 | |
+8 -5
To nebolo o jednej správe, obťažovaných bolo týmto spôsobom viacero žien.
moonday36
12.2.2019 23:09 | |
+9 -4
Ppcuj, pavol, co je obtazovanie? Pridem na azet si precitat maily alebo kuknut spravy a najdem tu 7 RP typh: fajka teraz u mna v aute za 50 eur...ti muzi sa asi zblaznili, som pred vyplatou, nemam na to 😂toto nie je obtazovanie?
majo522
12.2.2019 23:30 | |
+5 -4
Tebe hrabe, zneuzil jej coslo, okamzite by som podal to.
Spravodlivost999
12.2.2019 22:50 | |
+11 -7
Reagovať
Moze byt rada ze jej aspon niekto zavola , temnej duši.
amazing.girl
13.2.2019 00:05 | |
+2 -1
:))))
pavol.kumpan
12.2.2019 22:38 | |
+4 -6
Reagovať
Chlapci, mnohí z vás aj keď už máte dosť rokov ste ešte v mužov nedospeli, a asi ani nikdy nedospejete, mentálne ste k tomu ďaleko. Čítať tie vaše úbohé a plytké komentáre je fakt na zamyslenie, čo za bezcitné tvory medzi nami žijú.
verholka
12.2.2019 23:33 | |
+4 -1
Je ale veľmi zaujímavé, že väčšina žien má na túto osobu rovnaký názor ako muži, aj keď možno nepoužívajú také silné výrazy ako oni. A netýka sa to len diskutujúcich na tomto fóre. Čím to asi bude?
pavol.kumpan
12.2.2019 23:38 | |
+5 -1
Niektoré ženy sú žiarlivé na pekné ženy, a preto píšu jedovaté komenty...
caswell
12.2.2019 22:22 | |
+11 -4
Reagovať
Aj bežný taxikár má vaše číslo,aj v pizzerii majú vaše číslo...aj kuriéri..aj ked si objednávaš tovar z Číny....Dokonca aj váš lekár...To že jej napísal práve tento,neznamená že sú všetci takí...
autickar_sk
12.2.2019 22:05 | |
+19 -6
Reagovať
Arogantná namyslená povýšenecka nula.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Volodymyr
Zo seriálu do funkcie prezidenta. Prečo vyhral Volodymyr Zelenskyj? Aktuality.sk
Na snímke gólová
Poriadny prievan v slovenskej zostave: Viacerí hráči v príprave končia
Prezidentský
Pravdepodobný víťaz ukrajinských volieb Zelenskyj má akčné plány: Chcel by zastaviť nepokoje v Donbase
Tehelné pole
Foto
Nové Tehelné pole s najnižšou návštevou: Ševela viac ľudí ani nečakal
Napadli českého
Dvaja muži napadli poslanca Dominika Feriho: Nadávali mu do negrov!
Tourminátor nie
Sagan nedokončil preteky v Holandsku: Dôvod, prečo som šiel dolu
Juraj Kucka
Fanúšikovia AC nezabúdajú: Takto potešili Juraja Kucku
Na piatok platí
V noci na Slovensku opäť prituhne: Meteorológovia vydávajú výstrahu
Rabiot (vľavo)
PSG oslavuje ďalší titul: Najväčšie zásluhy patria mladému Mbappému
Andrej Danko
Andrej Danko vyjadril sústrasť pozostalým obetí na Srí Lanke: Zomreli nevinní ľudia
Prezidentský
Komik Volodymyr Zelenskyj sa mal stať prezidentom Ukrajiny: Získal neuveriteľné množstvo hlasov
Voštinár projekt
Voštinár prezradil, čo vie potrápiť účinkujúcich v Inkognite: Nie je to také jednoduché, ako to vyzerá
Stovky ľudí
V súvislosti s útokmi na Srí Lanke zadržali osem osôb: Všetci sú občanmi tejto krajiny