Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 11. 12.
Hilda
0°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.02.2019, 18:25 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Pompeo v Budapešti: Šéf americkej diplomacie avizoval aktívnejšiu prítomnosť USA v strednej Európe

80 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
CervenyKmer
11.2.2019 20:06 | |
+5 -24
Reagovať
Welcome in Slovakia. USA nás musia zachrániť, ako nás prišli zachrániť rusaci v roku 1968. Potrebujeme tu americké tanky, keďže rusacie už tu boli.😂
milan5321
11.2.2019 19:57 | |
+19 -5
Reagovať
ciao Pompeo!radi vas oboznámime so stredoeurópskou kultúrou.ta je mierne odlisna od tej vasej,americkej.ak si myslite,ze nam mate co ponuknut,budeme radi,ak svoju ponuku odprezentujete vo verejnej sutazi.majte sa krasne a pozdravujte svojho sefa pana prezidenta Trumpa :))
poIuciana
11.2.2019 19:53 | |
+41 -7
Reagovať
Nemame absolutne ziadny zaujem o vasu pritomnost v tejto oblasti, nie ste tu vitani! Odchod domov!
Jozo1989xyaz
11.2.2019 19:45 | |
+8 -29
Reagovať
Tato reakcia je opodstatnena vychodna EU bola zabudnuta a zapadnuta prachom od svojich "partnerov" zap EU nizke mzdy chudoba a upadok dal ludom pocit sklamania menejcennosti a pochybnosti 30 rokov a vsetko vo vych EU upada a tym aj dovera ludi v lepsiu buducnost a to pochopili USA preto sa budu snazit tento negativny postoj obcanov vych EU zmenit a to je mozne jedine investiciamy zlepsenim zivotnej urovne vychodu EU Polsko uz je v "klube" teraz sa pracuje na dalsich statoch vych EU podla mna je to dobre znamenie ze sa to zacina riesit aj ked som ocakaval pomoc a solidaritu od nasich zapadnych partnerov z EU ale ty sa uz roky robia ze nepocuju a nevidia v akom stave je vych EU tak sa o to zacina zaujimat niekto iny teda USA a USA maju tu moc ci uz financnu alebo ekonomicku postavit vych EU na nohy V4 by mohla byt silna ekonomicky prosperovat vsetky predpoklady na to ma jedine co chyba je kvalitny managment a dostatok investicii✌✌✌✌✌
poIuciana
11.2.2019 19:57 | |
+35 -4
Co to trepes? USA nikde a nikdy neslo o zlepsenie sociálnej, ci ekonomickej situacie v krajine, ktoru okupuju!!
Jozo1989xyaz
11.2.2019 20:06 | |
+4 -21
Poluciana netrepem je to moj nazor a tak ako vznikol po 2sv marschalov plan tak preco by to nemohlo fungovat aj teraz? Ja som za ked to ma ludom pomoct ja niesom ani proti USA ani proti Rusku respekt a dobre vstahy su cesta k uspechu s kazdym kto ti poda pomocnu ruku lebo tento moloch co tu je tak horsie byt nemoze jedine ak by bola vojna a ta dufam u nas uz nebude ja nerozdelujem kazdy kto pride ako priatel je vytany✌✌✌✌✌
KremIinTruth
11.2.2019 20:17 | |
+20 -4
Jozo a ty si sa s konom zrazil? Porovnavat situaciu po II. svet. vojne so sucasnostou?!!!! Ty nevies o tom, ze kazda krajina, ktora bohuzial spada do tzv. Euroatlantického priestoru, ci sférou zaujmov, je zadlzena na niekolko stoviek rokov dopredu a napr. take staty, ako UK, ci USA maju tak enormne dlhy, ze to nemozu splatit nikdy!?! A vtedy bolo potrebne budovat, vyrabat, chrlit doslova vsetky druhy vyrobkou a tovaru, teraz uz to ide a aj pojde len z kopca, az do vojen, teraz tento rezim nie je nic ine, nez korporatny fasiszmus a ten, ako dobre vieme i historie vzdy vyustil len do vojen. Co chces na Slovensku vyrabat svoje, svet nam davno utiekol o desatrocia a co chces vyvazat?! Len auta, ktore patria cudzincom, zbuchane na Slovensku slovenskými otrokmi, nic ine.
Jozo1989xyaz
11.2.2019 20:35 | |
+3 -5
Kremlin prave preto potrebujeme odbornu pomoc a investicie a ako maly stat by sme mali mat otvorene dvere kazdemu kto pride ako priatel ci USA RUSKO CINA atd a ze su zadlzeny ved tak ten sistem funguje bez dlhu to nejde a nikdy nieje neskoro zacat od nuly a vzdy to bude lepsie ako teraz ✌
No23
11.2.2019 19:25 | |
+27 -5
Reagovať
europska unia je skvely projekt tak ako ruska federacia ci usa .. preto by sa mala postavit usa ako rovnocenny partner a vyzvat ich ze eu okupovat nebudu .. ak chcu tam maju britsku koloniu ..
marcellondon
11.2.2019 19:20 | |
+33 -8
Reagovať
Najlepsie bude ked pojdu kade lahsie, rad by som privital nejake ruske zakladne v Mexiku
visitorba
11.2.2019 19:21 | |
+21 -4
...:-)to by bol svetový humbuk!
visitorba
11.2.2019 19:16 | |
+38 -8
Reagovať
...akým právom? mašíruj domov, a buď prítomný doma, a nerozťahuj sa v Európe!
visitorba
11.2.2019 19:18 | |
+15 -7
...lebo Rusi vedia, čo majú robiť...
visitorba
11.2.2019 19:20 | |
+16 -4
v Európe si len hosť...
fotograf305
11.2.2019 19:03 | |
+35 -9
Reagovať
Prasa jedno, ťahaj tam odkiaľ si prišlo ....
666444
11.2.2019 18:59
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Pax12
11.2.2019 18:54 | |
+35 -6
Reagovať
Príde aj na slovensko ? Pelegrini už dávno nerobil úklony nižšie pásu. Naposledy pri Angele Merkel.🤹‍♀️💆‍♀️
666444
11.2.2019 19:02
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kočner je na sankčnom zozname USA, zmrazia mu účty Aktuality.sk
Ľudia si uctili obete streľby zapálením sviečky.
Masaker v Ostrave: Podľa českého ministra sú prehliadky pri vstupe do nemocníc nereálne
Milan Škriniar padá na zem v súboji o loptu.
Inter nezvládol zápas proti Barcelone, Škriniar skončil v Lige majstrov
the cross necklace on hand
Mráz si vybral svoju daň: Šesť migrantov na severe Grécka zomrelo na podchladenie
Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov s americkým náprotivkom Mikeom Pompeom
Úsmevy vystriedali drsné slová: Pompeo varoval Lavrova pred zasahovaním do volieb v roku 2020
Slovenský premiér Peter Pellegrini a generálny tajomník OSN António Guterres počas stretnutia v New Yorku
Pellegriniho prijal generálny tajomník OSN: Čas sa kráti, vyhlásil premiér po stretnutí
Švédska aktivistka Greta Thunbergová
Brazílsky prezident má aktivistku Gretu v zuboch: Kvôli tomu, čo vyriekla, ju nazval faganom
Shadow and gun
Muž zavraždil deti († 15, † 16) svojej partnerky: Ďalším výstrelom rozhodol o svojom osude
(ilustračné foto).
Kázne s radikálnym obsahom sa mu stali osudnými: V Bulharsku odsúdili imáma
Lionel Messi.
Dočkáme sa vôbec slávneho El Clásica? Derby medzi Barcelonou a Realom je opäť ohrozené
Pred budovou ostravskej Fakultnej nemocnice horia sviečky.
S vrahom z Ostravy ako posledná hovorila sestrička: Z toho, čo jej povedal, naskakujú zimomriavky
Peter Handke si preberá z rúk švédskeho kráľa Karla XVI. Gustáva Nobelovu cenu za literatúru.
Foto
Spôsobil nevídaný rozruch: Nobelovu cenu za literatúru si prevzal kontroverzný Rakúšan
Marek Hamšík na krste svojej druhej knihy
Postup Neapola v Lige majstrov sledoval aj Hamšík: Lomcovali mnou emócie a chvelo sa mi srdce