Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 10. 12.
Radúz
2°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2019, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Tomáš šiel vlakom do Švajčiarska, na to, čo ho čakalo za hranicami únie, nebol pripravený: Peklo na stanici!

268 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Gejza666
6.2.2019 21:05 | |
+23 -8
Reagovať
Mali by si nemci brat priklad ,od svojich svajciarskych kolegov a Europa sa este moze zachranit.
BlackShark1985
6.2.2019 21:06 | |
+28 -12
ale hej nemci by dozaista spravili to isté tiež by slovanskú podrasu prešacovali od hlavy po päty arabákovi by ešte aj miesto na sedenie ochotne vybavili...
BlackShark1985
6.2.2019 21:03 | |
+32 -5
Reagovať
Mladý sa vyplakáva do nesprávneho plátku. Radšej mal napísať do nejakej švajčiarskej odnože nového času a nie vyplakávať sa tu. ŽSR ani NČ s tým nič nespraví ak by to postnul do ich Bildu, tak by to aspoň malo zaujímavú diskusiu o tom ako mladík z Ruska pošoval heroin do štátu s nulovou korupciou a s mafiánskymi bankami :D
BlackShark1985
6.2.2019 21:09 | |
+11 -9
inak cestovať sám ako turista je mega ultra, to si chalan rovno koledoval, kým sa k nemu pristavia policajti :D
abvydavatelstvi
6.2.2019 20:29 | |
+19 -13
Reagovať
Tak to same delaji i v jinych statech ... hlavne v Nemecku a Rakousku ... protoze se ve velkem prevazi drogy ... VE VLACICH JEZDI TAJNI V CIVILU ... KTERI SI VYTIPUJI URCITE LIDI, KTERE POTOM JDOU NA JISTOTU POLICAJTI ZKONTROLOVAT ...TI TAJNI UMI NEKOLIK RECI A SLEDUJI, CO SE VE VLAKU NEBO DALKOVYCH AUTOBUSECH DEJE ....
abvydavatelstvi
6.2.2019 20:45 | |
+23 -7
Minuskari ... muzete se presvedcit sami ....staci jet z Prahy do Chebu a v Chebu nastoupit do Nemeckeho vlaku ...nebo z Prahy jet autobusem DB ....kdyz je vsecho v poradku a neni tam nekdo podezrely, zadne kontroly nejsou ...kdyz se jim neco nezda ...autobus zastavi na prvnim odpocivadle pro kamiony, kde uz cekaji policajti, kteri nekterym lidem prohrabou i zavazadla .... a uz se stalo ze nektere lidi si odvezli ... Ten kdo casto cestuje to vidi a zaziva ...
ro.bo.595
6.2.2019 20:53
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
focker
6.2.2019 20:19 | |
+45 -17
Reagovať
jebnuti svajciari ktori zbohatli za Hitlera teraz machruju.
dobry.pes
6.2.2019 20:11 | |
+79 -14
Reagovať
Hlavná vec, že tmavých občanov tretieho sveta prijímajú s plnou náručou...
abvydavatelstvi
6.2.2019 20:36 | |
+12 -11
Nez zacnes psat , tak si to nejdriv zjisti ... 5 % populace tvori jine narodnosti ...Svycarsko ma necelych 8 milionu obyvatel ... 7 clenou vladu ...o ruznych vecech rozhoduji Svycari v referendu ...Pracovni povoleni do Svycarska je problem dostat ...a kdyz uz ho nekdo dostane, je na urcitou dobu ..
Creizi
6.2.2019 20:51 | |
+17 -6
Vo Švajčiarsku žije ca. 2.2 milióna cudzincov, čo predstavuje takmer 25% celkovej populácie pri 8.6 miliónoch obyvateľov.
marulko
6.2.2019 20:09 | |
+33 -3
Reagovať
Zažil som podobné na letisku v Paríži. Priletel som z Ázie, tak o dušu hľadali drogy. Niektorí sa mi rýpali v batožine aj peňaženke s bielymi rukavičkami, niektorí sa neobťažovali ani rukavičkami. Išiel som si obďaleč sadnúť s tým, že nech sa páči; absolútne nemám čo skrývať. Inak aby som bol férový, zvyšok výletu bol super. Francúzi sú fajn, len keď im dáš nejakú administratívnu úlohu, trochu im z toho začne kvapkať na mozog.
Nyugi333
6.2.2019 19:58 | |
+66 -7
Reagovať
Tomáš,vo Švajčiarsku pri výsluchu policatami sú v miestnosti kamery aj s odposluchom.Tak vyžiadaj a podaj na ambasáde SK o satisfakciu,nahradenia času a ujmy.Určite Sviss ťa odškodní aj po dobe.
ro.bo.595
6.2.2019 20:18
Nyugi333
6.2.2019 20:30 | |
+10 -18
čítaj chmuľo žujhujko,čo som písal a to zrozumiteľne,len ty si už pod kóóókota jeblý!!!!
ro.bo.595
6.2.2019 20:36
jozinpazin
6.2.2019 19:48 | |
+7 -61
Reagovať
ANI SA NEDIVIM KEZ ZBADALI ZE KMSOMOLEC - KLAMAR FYCOVA RICC CHCE BOĽŠEVIZOVAT ĎVAJC HA HA HA
ro.bo.595
6.2.2019 19:48
Creizi
6.2.2019 19:47 | |
+57 -12
Reagovať
Vo Švajci je bežné, že si niekomu nesympatický a podajú na teba žalobu alebo ťa vyhodia z roboty pod nejakou zámienkou. Najmä čo sa týka cudzincov a teda aj Slovanov. Raz som im to ale nedaroval, zobral som si dobrého CH-advokáta, požadujú bežne 300 CHFr. na hodinu. Vysudil som viac ako 50 tisíc Frankov, advokát dostal 10 000 a obidvaja sme boli spokojní.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Ministerka zdravotníctva Andrea Kálavská
Kalavská sa so Smerom cítila zle. Hlina nazval Kotlebu úchylným fašistom (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Foto
Martina Stümpel konečne videla v zápase oboch svojich chlapov: Jožko túžil hrať dovtedy, kým si zahrá so synom!
Ingrid s mamou Martou, troma deťmi a psíkom našli dočasné ubytovanie v prešovskom stredoškolskom internáte.
Mama troch detí Ingrid sa z výbuchu bytovky nevie spamätať: Ostali tam naše cennosti, fotky, spomienky
Kráter dymiaci po explózii.
Explózia vulkánu pri Novom Zélande: Výbuch sopky spálil turistov
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj (vľavo) a ruský prezident Vladimir Putin.
Prvé rozhovory Putina so Zelenským: Cieľom rokovania je diskusia o realizácii minských dohovorov
Po erupcii sopky White Island hlásia zranených i nezvestných.
Výbuch sopky White Island na Novom Zélande: Úrady pripúšťajú, že ho nezvestní neprežili
Na snímke Matúš Juriga z Bratislava Capitals.
Hokejisti Capitals uspeli v súboji o pozíciu lídra tabuľky: Na 1. mieste vystriedali Topoľčany
Na snímke česká tenistka Petra Kvitová.
Českú tenistku Petru Kvitovú ocenili za jej športový prístup už siedmy raz v rade
Brankár Robin Lehner v dueli proti Arizone Coyotes.
Parádny zákrok brankára Chicaga Blackhawks: Aha, ako lapačkou zneškodnil šancu súpera
Ján Lunter.
Ján Lunter zhodnotil svoje pôsobenie v Banskobystrickom samosprávnom kraji: Prioritou zostávajú sociálne podniky
Lýdia Eckhardt si okrem potlesku z Košíc odniesla
Návrhárka Lýdia Eckhardt svojou úprimnosťou vyrazila dych: Mohla toto povedať po svojej prehliadke?
Učiteľka môže dostať trest až 4 roky (ilustračné foto).
Riaditeľka základnej školy podnikla simulovaný teroristický útok, žiakov vystavila traume: Prišla o funkciu
Nichola so svojim synom
Foto
Nichola nechala muža v kuchyni samého, o 2 hodiny ju skoro trafil šľak: Toto je na rozvod!