Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 27. 5.
Iveta
18°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2019, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Tomáš šiel vlakom do Švajčiarska, na to, čo ho čakalo za hranicami únie, nebol pripravený: Peklo na stanici!

270 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kasetpool
6.2.2019 19:17 | |
+42 -11
Reagovať
Takže kto chce vlakom du Zurichu nesmie pred tým do solárka...
tomi750
6.2.2019 19:19 | |
+77 -8
Ja sa skôr obávam, že je to naopak. Východoeurópana považujú za väčšiu hrozbu ako ľudí zo severnej afriky či blízkeho východu.
kasetpool
6.2.2019 19:20 | |
+45 -5
asi máš pravdu,východoevropania sú gramotní...
tomi750
6.2.2019 19:23 | |
+42 -8
A naši ľudia tam chodia pracovať a nie sa priživovať na sociálnom systéme. Strýko pracuje v Londýne pre IBM, ešte mu aj dom mu dokonca firma prenajímala, no viac si ho cení firma než krajina. Takí nie sú dobrí ktorí pracujú, lepší sú tí, ktorí nepracujú a občas niekoho dobodajú či zastrelia, tí sú nedotknuteľní a nemožno ich ani kritizovať.
kalioskop
6.2.2019 19:16 | |
+39 -19
Reagovať
ja sa skôr domnievam, že mal smolu, že po niekom išli a jeho si splietli s niekym, ako toho, po kom mali ísť
minerva59
6.2.2019 19:21 | |
+38 -12
Jasne, preto mu zlustrovali aj bagetu... Jednoducho sikana i ked neviem preco.
MarkRenton
6.2.2019 19:29 | |
+34 -5
minerva lebo je z Ostblocku teda Untermensch - chápeš?
stastnax
6.2.2019 19:16 | |
+61 -4
Reagovať
pokiaľ je to fakt tak to je dosť drsné...
elena21
7.2.2019 08:55 | |
+20 -2
Keby sme to urobili my nejakemu svajciatovi, to by bolo kritiky. urcite by sa to dostalo na prislusne ministerstvo a minister by sa mu osobne ospravedlnil. To by bolo titulkov v novinach, kritizovali by sme sami seba a mesiac by bolo o senzaciu vystarane. My sme taki ***i a nas si v zahranici nevazia.
tomi750
6.2.2019 19:12 | |
+56 -24
Reagovať
Kolegov syn zažil niečo podobné v Nemecku. Ja som od Prahy západnejšie nikdy nebol, ani sa nechystám. Obyvateľstvo západoeurópskych krajín je v mestách napádané, znásilňované, zabíjané nezvanými hosťami, tak polícia predsa musí ukázať nejakú prácu. Kedže sú prikrátki na nezvaných, tak si to aspoň kompenzujú na východoeurópanoch. Však čo tam po tom že sýrčan má AK-47, ale u Slováka sme odhalili šunku v rožku! Strýko pracuje a býva v Lundýne, mama chodí do rakúska opatrovať, zažila nejednu kontrolu ale niečo takéto ako je opísané v článku nikdy. Mimochodom ako je aj v článku spomenuté, Švajčiarsko nie je v EÚ ale je v Schengenskom priestore a z toho dôvodu platia aj pre nich určité nariadenia z Bruselu a je dosť možné, že Švajčiari Schengen opustia, kvôli paškvilnej odzbrojovacej smernici ktorou EÚ útočí na legálnych držiteľov zbraní. Radšej opätovne zavedú hraničné kontroly, než by mali nechať pošliapať práva miliónov svojich občanov. Z toho vyplýva asi toľko, že podobné kontroly budú vo Švajčiarsku čoraz častejšie a čoskoro možno budú aj hraničné kontroly...
roman123786
6.2.2019 19:17 | |
+36 -9
mal podat staznost do Bruselu
kasetpool
6.2.2019 19:19 | |
+12 -8
Jasnačka,z Fiľakova najďalej do TALENTU :-D
tomi750
6.2.2019 19:20 | |
+7 -7
do akého talentu?
kasetpool
6.2.2019 19:21 | |
+8 -8
Bože,CZ SK má Talent
tomi750
6.2.2019 19:24 | |
+6 -9
Jaj ja také nepozerám, ja celkovo TV nepozerám, tak možno hodinku-dve do týždňa.
Navted1
6.2.2019 19:26 | |
+14 -14
tomi-ešte,že si priznal,že si nikde nebol,to vo veľkej miere ospravedlňuje tie hlúposti,čo si napísal.
tomi750
6.2.2019 19:28 | |
+24 -4
Prečo hlúposti? Nice, Paríž, Berlín, Stockholm, Strassburg, Kolín, vari sa tam v poslednej dobe nič zlého nestalo? Briti zakázali zbrane, nože kasery a strieľa, či bodá sa tam denne a myslím si že to čo sa zverejní a dostane do médií je len zlomok...
machete53
6.2.2019 19:12 | |
+133 -15
Reagovať
Svajciarska hranicna policia je vysadena na Slovakov ,maju nas za taku rumunsku cvargu a robia to naschval. Preto je naj ak tam vobec nepocestujete, je to banda cur..ako..v
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Eurovoľby 2019: Poznáme oficiálne výsledky Aktuality.sk
Zachranári
Osudnou sa mu stala slovenská rieka: V Rajčianke sa utopil litovský kajakár
Senát Najvyššieho
Spoluprácu s ĽSNS vylúčili viacerí kandidáti do EP: Majú na to svoje dôvody
Záchranársky čln
Obrovské nešťastie na jazere: Kvôli zlému počasiu stroskotala loď, hlásia najmenej 30 mŕtvych
Radosť fínskych
Foto
Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou: Fíni senzačne zdolali Kanadu a zo Slovenska si odnášajú zlato!
Nehoda si
Foto
Vážna dopravná nehoda pri Martine: Zrážka osobného a nákladného auta si vyžiadala jednu obeť
Cheerful smiling
Genetik prišiel s jednoznačným tvrdením: Výchova dieťaťa nikdy neovplyvní jeho osobnosť
Smer-SD považuje
Podľa všetkého bude účasť v eurovoľbách členských krajín vysoká: Rekord za posledných 20 rokov?
Českí hráči
Foto
Kapitán Voráček prežíva neskutočné sklamanie: Bola to najhoršia prehra v mojej kariére
Emmanuel Macron
Kto porazil Macrona vo voľbách do EP? Vo Francúzsku prekvapili aj zelení
Boris Valábik sa
Valábik sa stretol s legendárnym Jágrom: Ten slovenskému obrovi zložil parádny kompliment
Béla Bugár
Bugár má hlavu v smútku: Mrzí ma, že Maďari žijúci na Slovensku prišli o svojich zástupcov v EP
Neuniesol smrť
Andrew prišiel pri útoku o asistenčného psa: Zúfalý čin skľúčeného muža pár hodín po tragédii