Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.02.2019, 19:01 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Mirgová sa mení pred očami: Po schudnutí priznala estetický zákrok, a chce zájsť ešte ďalej!

30 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Anonymný nick
18.2.2019 19:21 | |
+15 -10
Reagovať
Milá Dominika..a čo vráskam na riti, nad tou si neuvažovala?
sinkanzen
18.2.2019 18:35 | |
+14 -6
Reagovať
Kolko mas rokov Dominika? Tak vo videoklipe bola ta vraska viditelna....nabuduce to bude ina vraska a ani si neuvedomis a uz ta tie opichane mutanty skubu ako hus........kolko to mas rokov?😀😀😀
emarol
18.2.2019 15:01 | |
+16 -5
Reagovať
v prvom rade spev skladby a môže byť aj gundzata ohava
emarol
18.2.2019 15:00 | |
+8 -12
Reagovať
je maličká ale sexy. Jej spev som zatiaľ nezaregistroval ale az tak to nesledujem
amazing.girl
18.2.2019 14:01 | |
+24 -9
Reagovať
Mala by zmenit povolanie, takto sa bude cely zivot len trapit vyzorom. Ak chce byt stihla, musi driet 10x viac ako ine zeny, sa divim ze to sama nepochopila ze ma taku genetiku. Alebo nech to prijme a prezentuje sa prirodzene, nie ze 5 rokov neustalych diet
anickaFurkovie
18.2.2019 16:42 | |
+13 -15
amazing, a to čo riešiš za problémy ? Je to vari jej vec, či ? Ja mám spolužiačku ešte zo ZŠ, bola to taká negustiózna knedľa a hoci máme už po 60-ke, celý život bojovala s váhou. Klobúk dole pred ňou ako aj po dvoch deťoch, dnes dospelých a s babičkovskými povinnosťami vyzerá stále šik. Priznala, že je za tým celoživotná drina, odriekanie, ale stálo to zato. Vždy v živote musíme niečo obetovať, niečoho sa zrieknuť...ak to človeka vnútorne uspokojí, tak v tom nevidím problém. Niekto vyzerá, no povedzme, že vyzerá len preto, že...Obezita prirodzená nie je, nikdy. Aj pestovaný vzhľad, dobrá pleť, kvalitné vlasy nie sú celoživotnou danosťou. Vždy je to o prístupe k životu. Všetko v živote niečo stojí a za všetko sa platí.
amazing.girl
18.2.2019 16:49 | |
+15 -16
Fakt? A naco je taky zivot ze si vkuse nieco zakazujes a odriekas? Sama vravis ze spoluziacka cely zivot bojovala (s vahou). To su vsetko negativne veci. Mozno by z nej bola mila okruhla babicka a takto nervozna chuda starena. Kazdy ma predpoklady na nieco ine, tomu sa treba venovat a nie tomu, na co nemas danosti a ide to len nasilu, zubami- nechtami
anickaFurkovie
18.2.2019 17:09 | |
+9 -8
To že ty máš na vec iný názor neznamená, že iní ľudia to cítia rovnako. Pokiaľ viem, nie je nervózna suchá starena. No a neviem to posúdiť, čo všetko si odriekala a čo nie, ja som zdedila našťastie dispozíciu byť štíhla, ale že doslovne. No a mnoho ľudí musí držať zo zdravotných dôvodov rôzne obmedzena, diéty, bezlepkovú stravu...nevidím to zas tak hrôzostrašne. A dnešná šesdesiatnička v polohe okrúhlej babičky...no jedine v prípade babičky od Boženy Němcovej.
jofko1111
18.2.2019 13:55 | |
+8 -9
Reagovať
ked ma aj dole taku dieru ako hore tak si ju asi da zmenšiť
kayakaya
31.5.2019 12:29 | |
+3 -3
Ty mas kde dieru? V hlave?
yuripollak
18.2.2019 13:20 | |
+24 -5
Reagovať
DRUHÁ ZUZA PLAČKOVIE......... TIEŽ ZASPALA, KEĎ PÁNBOŠKO ROZUM ROZDÁVAL.......
Radika2011
18.2.2019 09:41 | |
+49 -10
Reagovať
ani po tých plastikách z nej speváčka nebude....
leri33
18.2.2019 04:53 | |
+105 -17
Reagovať
tá má ale vážne problémy....a to vyjadrovanie, no hrozné niečo...ale ži a nechaj žiť, len sa modlím aby som svojho syna vychovala tak aby také tupelo domov nepriniesol...
kritik48
17.2.2019 23:49 | |
+114 -22
Reagovať
to je uz ako epidemia.Mirgova sem, Mirgova tam a spevu nikde. samoluba chudera.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Polícia pri zásahu v Mochovciach
V Mochovciach šafárili so splaškami. Za desaťtisícové podvody padli obvinenia Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Čitateľa prekvapil v Dúbravke záhadný úkaz.
Maroš nakrútil záhadný úkaz v bratislavskej Dúbravke: Nočnú oblohu preťal silný lúč!
(ilustračné foto).
Odišiel do umeleckého neba: Zomrel dlhoročný sólista Štátneho divadla Košice Martiš
Foto
Ľudia Marii neveria, že má tri deti: Keď uvidíte, čo skrýva pod šatami, pochopíte
Dominik sa vďaka  skvelým fanúšikom  teší na každý zápas.
Foto
Už ho chcú kúpiť aj anglické kluby! Čo si myslí o odchode Greifa jeho agent?
Záchranári pátrali po nezvestných ženách v silnom prúde celú noc.
Trojica kamarátok sa utopila pri záchrane psíkov: Posledný status tesne pred tragédiou
Prezidentka Čaputová a premiér Pellegrini so sviečkami pred SOŠ techniky a služieb na uctenie si pamiatky obetí
Prezidentka Čaputová a premiér Pellegrini si uctili obete tragédie: Slová ľútosti a žiaľu
Hokejový obranca T.J. Brodie z klubu NHL Calgary Flames skolaboval počas tréningu.
Dráma na tréningu Calgary: Obranca Brodie skolaboval priamo na ľade
Ivan Mikloš
Exminister Mikloš: Slovensko dosiahlo od Nežnej revolúcie zásadné zlepšenie, potrebuje ešte reformy
Mária je z nehody stále otrasená.
Mária prežila desivú nehodu autobusu pri Nitre: Všetko na nás padalo
Vlado Voštinár
Foto
Moderátor Vlado Voštinár je hrdý na syna: Z mladého fešáka sa stal pilot!
(ilustračné foto).
Motoristi si priplatia: Na Slovensku mierne zdraželo tankovanie benzínov aj nafty
Lietadlá austrálskej leteckej spoločnosti Qantas na letisku v Sydney.
Aerolinky Qantas uskutočnili rekordne dlhý let: Skúmajú, ako ovplyvnil zdravie pilotov a pasažierov