Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
22°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.01.2019, 20:40 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Východniar sa po obci rútil rýchlosťou 104 km/h: Odpadnete, čo povedal policajtom

32 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jcb4
25.1.2019 12:12 | |
+6 -0
Reagovať
Za prekročenie rýchlosti v obci o viac ako 30 km/hod,by mali automaticky zobrať VP na 1 rok.Stane sa,že vodič prekročí o 10-20 km/hod,ale nad 30,to už je úmysel a nie nepozornosť.
banka32
25.1.2019 09:28 | |
+4 -1
Reagovať
to je stará haraburda,nie medak
Igor12345677
25.1.2019 08:48 | |
+5 -0
Reagovať
naco to riesit urobil chybu dostal pokutu zobrali mu vodicak nezaplati nebude jazdit nabuduce bude mozno aj rozmyslat
PsychoVrah
25.1.2019 08:47 | |
+6 -2
Reagovať
100% ***! Zaúdení ***i s kilovými reťazami z mačacieho zlata! Že na splátky to chcel? Policajti sa museli dobre smiať :D
typex
25.1.2019 06:04 | |
+3 -1
Reagovať
Voľa smer ML tam to je bezny tachometrovy udaj i to sa na teba nalepi niekto
typex
25.1.2019 06:10 | |
+4 -0
Oprava,ja som myslel Volicu.Voľa je smer MI,a tam je velke riziko ist 100ku hlavne kvoli ciganom co sa motaju po ceste a zandare tam casto meraju
V4C0
25.1.2019 05:12 | |
+9 -16
Reagovať
Co cakat od tupeho primitivneho vychodňara
bubinko5
25.1.2019 05:42 | |
+10 -7
Ze pride a naklepe ti tvoj tupy kokos :) :) :)
DonJuan87
24.1.2019 23:27 | |
+23 -23
Reagovať
Akože nič proti východniarom, ale žijem v Ba a najhorší šoféri sú tu väčšinou tí, ktorí majú značky KE, SN, SO, RS a pod. S parkovaním je to podobné.
vasiv
24.1.2019 22:44 | |
+27 -15
Reagovať
Z vás tu je niektorých fakt sranda,že ako dokážete písať a ako by ste nejakého východniara ktorý prekročil rýchlosť o 54 km. /hod. najradšej zavreli,alebo upálili a pritom keby ste žili v Bratislave,tak by ste videli,že ako jazdia šoféri po Bratislave. :-)) Kto napr. v BA jazdí 50-kou cez mesto ako by mal jazdiť??? :-) Ako by to asi vyzeralo v Bratislave keby sa auta vliekli za sebou 50-kou? :-) Keby ste sa postavili v Rači na chodník na Peknej ceste,alebo v Lamači na chodník ul. Bakošovej,resp. v Dúbravke, pri Saratove,tak by ste videli,že ako sa jazdí v Bratislave.:-) Auta frkajú jedno za druhým 100-130 km. rýchlosťou a niektorí typkovia aj viac sa dokážu vybúriť na nových výkonných SUvečkách a športiakoch. A policajtov nikde a ani nemajú šancu v BA tomu zabrániť,lebo už v Ba není ani pomaly policajtov a ani merače nemajú na obvodných oddeleniach polície a dopravákov je ešte menej a majú dosť práce s nehodami. A niekde na východe namerajú nejakého chudáka na starej šunke,že išiel cez obec 104 km. rýchlosťou a už bulvár sa má z toho posr.. . :-) Pomaly aj v parlamente to budú rozoberať a v Bratislave je doslova anarchia,tak to asi nikto nevidí a ani vidieť nechce.:-) Smiešne,ale aj žalostné,že bulvár NČ na také sprostosti láka čitateľov. Bolo potrebné by sledovať viac to,že aká zodpovednosť... a disciplína... šoférov je v BA a nie v nejakej dedina na Východe Slovenska kde líšky dávajú dobrú noc. :-)
autoland
24.1.2019 22:27 | |
+22 -6
Reagovať
Preco pri tej zmene zakona neda Sakova aj automaticke odobratie vodicaku pri prekroceni rychlosti o 30 km/h a viac. Ja viem, pre niektorych (nasich) ludi 600€ nie je ziadny trest. Strata vodicaku by bola..
kolotocarys
25.1.2019 07:43 | |
+9 -3
preco odoberat vodicak pri prekroceni rychlosti o 30 km/h? si postihnuty?
comanch
24.1.2019 21:41 | |
+28 -8
Reagovať
Vodičský preukaz na pol roka do šuplíka na oddelení a hotovo
1959okuliare
24.1.2019 22:08 | |
+19 -14
comanch .......... na pol roka ? Ja by som mu ho odobrala do doby , dokiaĺ by osychiater nepovolil vrágiť mu VO späť. Samozrejme s vysokou pokutou, zabavením auta a následným súdnym procesom.
vasiv
24.1.2019 23:13 | |
+7 -6
A upáliť zaživa ! :-)))
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Oskár Bereczk je
Oskár z Kočnerovej nahrávky: vydieranie popiera, jeho šofér patril k sátorovcom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Švajčiarsky
Federer sa rozhodol: Chce hrať na OH v Tokiu?
Dobroslav Trnka
Trnka mohol byť zbavený mlčanlivosti oveľa skôr: Prečo sa situácia komplikuje?
Podpredseda vlády
Vicepremiér Raši: Ak je nahrávka autentická,osoby z nej by mali vo verejnom živote skončiť
Robert Fico
Fico vo videu o kauze Gorila: Obul sa do Kisku, Sulíka aj Beblavého
Alexandru našli
Alexandru († 21) našli obesenú v internátnej izbe: Desivé tajomstvo
Minister financií
Vláda schválila rozpočet na budúci rok: Vyrovnané hospodárenie nebude
futbal
Foto
Slovenská reprezentácia začala novú kapitolu svojej histórie: 5 naj bitiek na Tehelnom poli
Premiér Peter
Premiér Pellegrini o škandalóznej komunikácii Kočnera a Trnku: Tvrdé slová
Gitarista Jimi Cimbala vystupoval so zástupom celebrít: To, čo s Gottom, som zažil len pri dvoch osobnostiach
Prezidenti
Zelenskyj chcel opäť otvoriť otázku o vrátení Krymu Ukrajine: Studená sprcha od Kremľa
Kočner počas
Nahrávka Kočnera s Trnkom pobúrila aj politikov: Opozícia chce mimoriadny výbor
Na snímke
Päťnásobný víťaz Tour de France spadol z bicykla a utrpel vážne zranenie hlavy