Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.01.2019, 15:37 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Dievča utieklo s mladíkom, čím rozzúrilo rodinu: O niekoľko dní sa našlo jej znetvorené telo

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
VooDoo8
11.1.2019 16:15 | |
+7 -6
Reagovať
Jupiiiii a teraz všetci spolu ako nám to kážu: Welcome! Miesta tu je dosť. Ápropos hoďte do gúglu ,,Kalergi plán,, Ja viem, že sám nič nezmôžem, ale čím viac ľudí vie o tomto tých väčšia šanca na ukončenie nášho vyhubenia.
Darlene111
11.1.2019 17:31 | |
+4 -2
A Masaryk a Benes medzi nimi aj s Junkerom http://www.hist-chron.com/judentum-aktenlage/zionismus/op/Kalergi/ENGL-Kalergi-plan.html
Darlene111
11.1.2019 17:34 | |
+4 -5
Aj ked teda ono to funguje aj opacne...zdegenerovani,osprosteli arabi ked sa zmiesaju s bielou rasou su z nich dobre vyzerajuci inteligentni ludia...co koze byt problem ak su vychovani ako striktni moslimovia.....
poluciana
11.1.2019 15:57 | |
+1 -7
Reagovať
Ako ich ostrakizujú. Aj ja chcem aby ma ostrakizovali
Darlene111
11.1.2019 17:35 | |
+1 -2
Ostricised 😜
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Advokát Kvasnica: Prokurátor Trnka zosobňoval nízke morálne hodnoty Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Americký
Reakcia na inváziu do Sýrie: USA uvalili sankcie na tureckých ministrov a ministerstvá
V tejto budove
Minister financií Kamenický ukázal rozpočet na rok 2020: Takto rozdelí miliardy
Konzervatívny
Tunisania si zvolili prezidenta: Jednoznačné víťazstvo Saída
Tréner nešetril kritikou, zápas s Azerbajdžanom na Tehelnom poli je v ohrození: Čo má Hapal proti trávniku na Slovane?!
Gott podľahol
Po smrti Karla Gotta († 80) prišli dohady: Kde bude miesto posledného odpočinku?
Referentka
Láska starostu a referentky sa skončila vojnou: Drsný boj sa stále zostruje
Jazdu v ťažkom
Ján Hanko si splnil svoj sen: Vláčil som kontajnery, dnes šoférujem mercedes
Pestovateľ jahôd,
Zima je predo dvermi, čerstvé ovocie zoženiete aj teraz: Samozber neskorých malín je hitom
Začiatok lodnej
Veľkolepá regata v Terstskom zálive: More zaplnilo 2 000 lodí
Herec Liam
Foto
Liam Hemsworth v objatí s mladučkou blondínkou: Už má náhradu za Miley
Na šelmy zabávači
Slovenka prevážala tigrie mláďatá do Hainburgu: Rakúsky súd rozhodol o jej vine
Rokovanie vlády
Vláda schválila nominácie na funkciu európskeho prokurátora: Vybrala troch mužov