Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 18. 6.
Vratislav
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.01.2019, 11:00 | TOP Čas

Diskusia: Moderátorka sa objavila na televíznych obrazovkách, diváci zostali zhrození: Detail, ktorý si nemohli nevšimnúť!

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
felicitee
12.1.2019 15:16 | |
+3 -0
Reagovať
aké myšlirnky nosia v hlavách ti ľudia? Mňa by taketp niečo nepohoršovalo.
gabriela.kohutikova
12.1.2019 09:07 | |
+8 -0
Reagovať
hroza, to sú starosti...
zvedavy32
12.1.2019 07:43 | |
+14 -0
Reagovať
keby ma to neupozornili, tak ma to ani nenapadne....
Mica2202
11.1.2019 23:23 | |
+23 -1
Reagovať
Sviní sa len o kukurici sníva
DRDAMDIDAM
11.1.2019 21:32 | |
+10 -1
Reagovať
Ja jej čumím na oči, potom vlasy, ako každej žene...a furt nič. A to bolo treba byť natlakovaný a prvé jej pozrieť na cecky
papricka
11.1.2019 21:15 | |
+31 -1
Reagovať
"čo sa babe chcelo, to sa babe zdalo"... keby som to nečítala, ani si to nevšimnem. Dotyční, ktorí sa jej vysmievali, by sa mali dať vyšetriť. Ktovie aká patológia sa im v hlave ešte skrýva 😏
visitorba
11.1.2019 18:37 | |
+3 -4
Reagovať
to patrí k článku: Diskusia: Danko prehovoril o správe komisie univerzity: V celom texte nie je spomenuté slovo plagiát
DRDAMDIDAM
11.1.2019 21:29 | |
+4 -2
DD - Demagog Danko, je tam spomenuté opísal a to stačí
visitorba
11.1.2019 18:28 | |
+5 -1
Reagovať
všetky podobné prípady, ktoré sa v posledných rokoch v EÚ u politikov vyskytli (o ktorých vieme, ktoré boli v médiách - ak sa nemýlim 2 v Česku, po jednom v Rakúsku a Nemecku) priznali svoje konanie, odišli z politiky, a ospravedlnili (i neospravedlnili) sa verejnosti za svoje plagiátorstvo...
visitorba
11.1.2019 18:31 | |
+1 -3
sorty, to malo byť k inému článku (k rozhodnutie o rigorózke p. Danka)...takže akokeby to tu nebolo...
ornelazmutovana321
12.1.2019 07:29 | |
+1 -0
nevadi.. mas aj tak pravdu
helewole
11.1.2019 18:12 | |
+12 -1
Reagovať
Kôkôtizmus!!!! No má výstrih, no a čo???? Austrália je tiež de bilistan....
normagi
11.1.2019 18:09 | |
+14 -1
Reagovať
Je vidieť že tym austrálčanom čo chodí po rozume...to je des!
verholka
11.1.2019 20:08 | |
+7 -0
Hladnému sa o chlebe sníva. :-D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto.
Rozhodnuté: Veronika Remišová odchádza od Matoviča a jeho Obyčajných ľudí Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bývalý prezident
Exprezident ukázal hnutie ZA ĽUDÍ dva dni po inaugurácii: Čo hrá pre a proti strane Andreja Kisku?!
Veronika Remišová
Aktualizované
Je to oficiálne! Matoviča opúšťa Remišová aj ďalší štyria poslanci
Prezidentka
Ako prebehlo stretnutie prezidentky a premiéra? Čaputová aj Pellegrini prehovorili
Nevideli ste ho?
Tragický koniec pátrania: Štefan († 36), ktorý odišiel na hríby, sa domov už nikdy nevráti
(ilustračné foto).
Bratislavské Staré Mesto chce v škôlkach zvýhodňovať miestne deti: Existuje aj výnimka
Miriam Lexmann
KDH klopalo na zlé dvere: Štátna volebná komisia nemôže meniť výsledky volieb
Foto
Sagan víťazstvo oslávil s členmi tímu: Nechýbal prípitok a príhovor
Puškárová záskok
Puškárová nechutne zatiahnutá do biznisu s chudnutím: Pozor, je to veľké klamstvo!
(ilustračné foto).
Epidémia v Indii kosí deti: Vyše 100 zomrelo, ďalšie dve stovky sú v nemocniciach
Martin (na fotke)
Foto
Pomsta za výpoveď? Martin († 35) zastrelil bývalého šéfa a potom seba: Z posledného záberu z firmy tuhne krv v žilách!
Foto
Matka prišla s perfektným vynálezom: Jednoduchá vec, ktorá môže zachrániť život mnohým deťom
Speváčka Mariah
Foto
Fanúšička Mariah Carey si objednala tortu s jej podobizňou: Z toho, čo spravila cukrárka, sa všetci bavia