Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.01.2019, 18:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: VIDEO Havária Cibulkovej otca na dcérinom aute: Hysterický záchvat, kopanec a nadávky!

285 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
teplejhnis
9.1.2019 19:05 | |
+10 -22
Reagovať
old penis,old sdku slut and fat slut from piešťany
abvydavatelstvi
9.1.2019 18:41 | |
+36 -17
Reagovať
Asi zuri proto, ze ji policajti prijdou na chlast, ktery ma urcite v sobe ...V dnesni dobe se strasne chlasta a potom si klidne sednou za volant ...
abvydavatelstvi
9.1.2019 18:31 | |
+81 -23
Reagovať
JAK MUZOU POLICAJTI DAT TAKOVE PSYCHICKY NARUSENE ZENE VUBEC RIDICAK ...TA JE BUD OZRATA, NEBO ZDROGOVANA, NEBO NADOPOVANA LEKY ... NEBO NEJSPIS VSECHNO DOHROMADY, PODLE HLASU A TOHO REVU ....TAKOVE LIDI NESNASIM ....
motomotomoto
9.1.2019 18:40 | |
+21 -23
A ako to môžu dat slepemu co necumi pred seba?
abvydavatelstvi
9.1.2019 20:12 | |
+23 -7
At je to jak chce ... TAK NORMALNI CLOVEK NIKDY NEREAGUJE ... ja jsem to jeste ani nikde v realnem zivote nevidela a neslysela ...
diskusia888
9.1.2019 20:31
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
mh7400
9.1.2019 18:30 | |
+32 -25
Reagovať
Reakcia "ženy" mi pripomemula zákrok dopravného policajta Tiefenbacha, ktorý riešil obdobne škriekajúcu občianku a vy ste ho vtedy vypískali. Bál som sa vtedy ho zastať, teraz to máte z iného pohľadu a snáď ste už pochopili.
exalted
9.1.2019 18:36 | |
+36 -9
Tiefenbach je psychicky nestabilny a ked ho vyhodili zo zboru chlapi to sli oslavit. Pred 10 rokmi ma na Dolnozemskej zastavil, zabudol som si zapnut svetla. Bez diskusie 60 EUR. Terminal vtedy nemali, ja som nemal hotovost, tak som siel zaplatit na druhy den na fizlaren, policajt sa na to pozrel a hovori mi "je mi to luto, s tym sa uz nic neda spravit a pokutu znizit.." a vedla sa ozvalo "co, zas Tiefenbachovi za..lo?". Mal som to stastie aj pred rokom ci dvoma ho chytit ako taxikara. A cuduj sa svete, nesvietilo mu lave predne svetlo. Tak som mu povedal, ze by mal ist zaniest byvalim kolegom 60 eur. Ale samozrejme az ked som vystupoval, lebo by mi jendu natiahol spakruky a umrem.
abvydavatelstvi
9.1.2019 18:39 | |
+21 -13
Takovi psychicky labilni lide by vubec nemeli mit ridicak .... kteri nezvladaji zatezove situace ...Ale konkretne tato zena v sobe neco ma ...jinak by tak nevyvadela a nemlatila ho ...
zuj-muj-chuj
9.1.2019 17:55 | |
+51 -18
Reagovať
Každá takáto skyda si zaslúži dobre do držky! Áno, ženy sa nebijú, ale toto hebedo malo od ženy ďaleko. Tá je ženou iba ak medzi nohami. Veď raz naďabí na jej podobný prípad, alebo na nejakých vyholených bezkrkých týpkov, a tí ju veľmi rýchlo naučia správaniu, keď už to nezmákli tí, čo ju dali do obehu...
Nyugi333
9.1.2019 19:01 | |
+4 -17
Zasa si sa ukázal s mojím vymysleným slovom,čo ,ty žujhujíčisko!!!Zalez do potkanej diery a nájdi si svoj vyvolený nick!!!
motomotomoto1
9.1.2019 19:23 | |
+12 -20
jasne koli nejakemu kekedovi co nevie dodrzat bezpecny odstup resp. ani necumi poriadne dopredu, teraz sa bude musiet natahovat s poistovnickou mafiou a potom za zle odvedenou pracou so servisom. Ten si zasluziz viac ako jeden kopanec a nadavky-palicov by som ho prerazil. Ako mozu dostat vodicaky ti co necumia ani dopredu? Vela sa tu hovori o tych co vraj nepoznaju spatna zrkadla a ze maju dat akoze prednost tomu co ide za autom rychlejsie. Toto mohol vymysliet len retard co nevie, ze na auta zatial nezacali vyrobcovia aut montovat radari dozadu aby rozoznal ze blb za nim ide rychlejsie, co nepozna tento stupidny, arogantny narod ktory ma problem dokonca jazdit a pozerat len pred seba ako tuto ujo priklad....
zuj-muj-chuj
9.1.2019 19:53 | |
+7 -4
Nyugi, vymyslené môže byť akurát tak to, čo vy§erieš. ;)) A do tej diery ťažko vlezem, keď si tam večne ty nasáčkovaný. :D Ten mo mo moto toto, to je tvoja žena? Venuj sa radšej jej...
Nyugi333
9.1.2019 20:27 | |
+2 -8
žujmujhujisko,to si sa až teraz sa prebudil mysliac,že sa nevrátim na príspevok???!!!Degeš,nauč sa sám vynájsť a nie cudzím pomenovaním nového slova.Ty nemáš ani guráž,lebo iba plankuješ.ŽUJHUJIČISKO nebeské,ak ti je malá tá dierôčka.Degeš odkundes!!!!
zuj-muj-chuj
9.1.2019 21:17 | |
+6 -3
Nyugi, ja som práve že vedel véľmo dobre, že sem prídeš, tak ako krysa ku kontajneru, ty detto. A s tým toluénom sa trošku kroť, lebo to ani enigma po tebe nerozlúska, čo za kydy si tu zase v delíriu nakládol... :D
motomotomoto
10.1.2019 18:44 | |
+1 -2
Ver kebyže sa stretneme v rovnakej situácii, už by si zul tvoj .Huj...
bradan1
9.1.2019 17:34 | |
+41 -7
Reagovať
Aj keď sa stane niečo takto sa to nerieši - vyzerá to tak že bola pod vplyvom alkoholu alebo liekov....stačí sledovať tie pohyby čo vykrikuje a ako sa tam správa...
MartaKosutova
9.1.2019 17:33 | |
+25 -67
Reagovať
ZENA REAGOVALA SPRáVNE,ASI NEBOLA NADšENá ,KED JEJ NIEKTO VRAZIL DO AUTA. VIETE ASI JEJ TO PREšLO HLAVOU , čO TO BUDE STáT, ASI NEMá TOLKO PENEZí čO CIBULKA. neni to radost , ked volakto do VáS NARAZí.
zuj-muj-chuj
9.1.2019 17:52 | |
+27 -16
Ty sa choď radšej nazobať, lebo čmáraš totálne z cesty...
Nyugi333
9.1.2019 19:05 | |
+5 -11
úbožiak,žujmujhujíček!!!!
zuj-muj-chuj
9.1.2019 19:54 | |
+4 -5
Nyugi, teší ma, pekné od teba, že si sa predstavil... ;)))
Nyugi333
9.1.2019 20:30 | |
+2 -6
Veď si sa pomenoval s nickom,žujhujčisko a či nie???!!!
zuj-muj-chuj
9.1.2019 21:21 | |
+3 -2
Nyugi... To je bez diakritiky. Jáj, aby si rozumel - bez dĺžňov mäkčeňov a ležatých dvojbodiek. :)) Čo nemáš zas kde spať? Zas v tvojom pelechu kláti tvoj brácho ségru len taký fukot, aha...
claraxxx
10.1.2019 00:28 | |
+8 -0
Ale ved ak bol na vine on, opravu skody jej zaplati jeho poistka, akurat ze sa mozno bala ze vina bola jej, alebo pod vplyvom niecoho.. aj do mna dvakrat "tukli" nechtiac. Tieto veci sa riesia civilizovane,cez poistky, na to predsa su... sme ludia, stane sa...a este ze sa nic horsie nestalo...
tatik60
9.1.2019 17:09 | |
+9 -9
Reagovať
Pozorne som si prečítal disku-príspevky. Nuž na tak málo info, také vážno neprimerané postoje.Česť výnimkám. Jasné, prepačte, je to anonymné. Vystižné: /niektorých/ diskutujúcich zachvátil hysterický záchvat v podobe slovných kopancov a nadávok.
PETRA170
9.1.2019 17:00 | |
+77 -5
Reagovať
Veľmi by som sa hanbila za takéto správanie.Minulý rok sa mi stalo,že pani neubrzdila a vošla mi do zadnej časti auta.Mala som rozbitý nárazdnik a tiež niečo z parkovacím senzorom dali sme to do poriadku v poisťovni a potom sme si išli na kávičku a teší ma,že mám nové priateľstvo nikdy predtým sme sa nevideli a niekedy sa musí niečo stať aby nás to spojilo,vďaka Bohu,že sa nám nič nestalo.
motomotomoto1
9.1.2019 19:28 | |
+7 -0
pani ma mozno teraz viac kamosiek z rovnakych okolnosti ako si myslis....
Rockerinka
9.1.2019 16:39 | |
+64 -9
Reagovať
Keby sa to stalo tej hysterke,co je v zlom pocasi mozne,tak by ako reagovala? Ako sa sprava pri hadke doma,ked toto je schopna na verejnosti? Hroza niektore zeny,ako chlapi,fakt. Mala bohu dakovat,ze sa nic nestalo abud emat opravu zaplatenu.Cibulka reagoval na urovni.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Výbuch plynu v prešovskej bytovke
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Hasiči zachraňujú ľudí, ktorí sa nachádzajú v bytovke.
Môže sa prešovský panelák po výbuchu zrútiť? Odborník reaguje
Prezidentka pozvala na Mikuláša do paláca deti.
Foto
Čaputová oslávila Mikuláša s deťmi: V paláci spoločne zažali vianočný stromček
Okrem spôsobu, ako to robíte, bezpochyby záleží aj na tom, čím žehlíte.
Test žehličiek s parnou stanicou: Ktoré vyrovnajú bielizeň najlepšie?
Zápas prešovských volejbalistov odložili kvôli tragédii.
Tragédia v Prešove: Zápas volejbalistov odložili z úcty k obetiam
Denisa Saková smeruje na miesto tragédie.
Na miesto tragédie v Prešove smeruje Saková: Záchranu ľudí komplikuje hlavne jedna vec
Na snímke dánska tenistka Caroline Wozniacka.
Wozniacka oznámila koniec kariéry: Tajomné slová bývalej svetovej jednotky
Bytovku v Prešove zachvátili plamene.
Tragédia v Prešove zasiahla celú krajinu: Politici v smútku! Toto sú ich reakcie
Plyn vybuchol v jednom z bytov krátko pred 12:15.
Pomoc ľuďom po býbuchu bytovky: V Prešove zriaďujú centrum sústredeného sociálneho zabezpečenia
Účinkujúci boli odmenení dlhotrvajúcim potleskom.
Obrovský úspech Jána Ďurovčíka: Ôsmy svetadiel sa uvádzal už po 700. raz
K nehode na priechode došlo v Trnave.
Nešťastie v Trnave: Muž († 43) na elektrickej kolobežke neprežil kolíziu s chodkyňou
Hasiči zachraňujú ľudí, ktorí sa nachádzajú v bytovke.
Foto
Tragédiu po výbuchu plynu sleduje celé Slovensko: Prešovčania sa zomkli, poškodeným ponúkajú vlastné byty!
Na snímke nemeckí futbaloví reprezentanti počas tréningu.
Atraktívne prípravné zápasy nemeckej futbalovej reprezentácie: Zverenci trénera Löwa si zmerajú sily s týmito súpermi