Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 9. 12.
Izabela
2°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.01.2019, 05:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Nikola Weiterová sa chce s otcom zmieriť: Má to však jeden veľký háčik

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
esme4
3.1.2019 16:53 | |
+15 -6
Reagovať
Slecna dcera so po troch rokoch spomenula,ze kdesi na Slovensku zije jej otec,ktory je dost bohaty,aby jej financne vypomohol v tej super Amerike.Urazila sa po tom,ako jej sokovany tatko reagoval na jej prostitucne zarabanie si na zivobytie v USA tym,ze ju ako dceru zavrhol a odsudil za taky sposob zivota.Dnes mu ona chudiatko odpusta,haha.
marrkus
3.1.2019 15:08 | |
+13 -3
Reagovať
a koho toto zaujima??
MarcelWeis9278
3.1.2019 13:30
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Jajco63
3.1.2019 12:33
ordo3255
3.1.2019 14:13 | |
+20 -2
Nuž, keby bol odkázaný na pohár vody od tejto tzv. dcéry, tak by zomrel od smedu!!!
pavol7
3.1.2019 12:29 | |
+5 -15
Reagovať
..Nikola teba by som chcel za kamosku, dobra si zenska jedna ;)
pavol7
3.1.2019 12:22 | |
+5 -9
Reagovať
..komentuju ta ludia co maju viac ako len stroskotany zivot a su v skutocnosti sami - nech to hraju akokolvek dobre ze su spokojni - to naozaj zahraju na super jednotku ked treba ..nemaju priatelov - nehovorim o skutocnych lebo takeho priatela takmer nenajdeme - a naco ..nechapu ze staci sa porozpravat ineligentne a ten druhy sa rovnako prida ..no zial stazovanie sa a skodoradost a sudenie a same bla bla bla je asi lepsie.. a su to hlavne samotari aj ked nechcu byt len nevedia ako sa pohnut asi tak nejak - skor sa svetu vyhybaju a ludom tiez - nechodia vela von ani medzi ludi kde by mohli spoznat nieco nove a zacat nieco nove a netusia ze sa mozu inspirovat - ale co stoho ked su mozno aj lenivci ..podlahli travit polku dna na internete a telefone kde sleduju na FB kadejake omacky a to je zla choroba a lenivost to je ako ziva smrt.. mozno kedysi boli aspon trochu fajn ale preplo im s toho co som uz hore napisal - a mozno su uz ako ich rodicia co ich vychovali ku skodoradosti a tak zacinaju kazdu konverzaciu - nevedia povedat ahoj ako sa mas a uzit si den pozitivnymi myslienkami ..blbe je ze ta tu sudia ludia co maju vyssie vzdelanie ..nechcem aby si si myslela ze nadavam na tvojho otca ale tiez sa mi zda ze je to vzdelany clovek a pozri co na teba dava - verejne
pavol7
3.1.2019 12:44 | |
+5 -6
trochu dost zle oznacenie ze samotar ..samotar - to slovo by som chcel nahradit slovom falosny had
Bankok
3.1.2019 14:23
pavol7
3.1.2019 15:05 | |
+3 -3
..to ty mne hovoris ? ..nemas co robit ze mi tu blbosti pises a chces ma asi ponizit ci vysmiat :D ..naco by som mal ist na sv omsu ? ..nechodim do kostola a na slovensku som bol v kostole pred 13rokmi ;) Bankok vidim ze si sa viacej krat nasiel v mojich komentoch ;) a teraz ked ti napisem teraz ja akoze co ty na satanske ritualy - co akoze si mas mysliet alebo mi odpisat ? ..no a teraz vidis aky si blabol ty sam :DDD
teplejhnis
3.1.2019 12:09 | |
+12 -5
Reagovať
to jaká sedliačka to je,tfuj,hnus
vladkosk
3.1.2019 11:46 | |
+20 -7
Reagovať
Nikola vyzerá, jak keby jej niekto praštil lopatou po xichte
Vasniia
3.1.2019 10:55 | |
+25 -7
Reagovať
Aby ta neroztrhlo ,,tanecnica,,! Ani sa tvojmu ocovi necudujuem,ved sa pozri na tvoje viea ako len ,,prskas,, a skriekas,ako aj v minulosti.Ziaden pekny prejav,zenskost,pokora,nic,len prazdno ako Kacerenko.A bud rada,ze pre americky bulvar uplne nic neznamenas,lebo ten by ta rozniesol tak,ze by si chodila len po tmavych kluboch navzdy.Lebo ten ich je ovela horsi,nas ta este setri radsej. To ,ze mas pre chlapov vymakanu postavu je len na jednu vec,Staci ked prehovoris a vsetko konci!!!! Otras.Radsej bud ticho ty ,,tanecnica,,lebo sa to neda pocuvat.
Vasniia
3.1.2019 10:56 | |
+4 -3
oprava: videa
Jedon
3.1.2019 10:17 | |
+54 -4
Reagovať
žiadneho otca nepoteší ked sa dcérka vrtí pri tyči v klube pre úchylov..tak čo sa Nikola diví...?!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Peter Pellegrini
Komentár Ľubomíra Jaška: Pellegrini okrem služby Smeru inú prácu nemal Aktuality.sk
Luis Suarez sa na výhre podieľal parádnym gólom.
Slovák Valjent neustrážil Suázera: Gól, z ktorého vám padne sánka!
(ilustračný obrázok)
Zomrela najstaršia obyvateľka († 108) Česka: Aký bol jej recept na dlhovekosť?
Znížená viditeľnosť (ilustračné foto).
Vodiči, dávajte si pozor: SHMÚ varuje pred hmlou a poľadovicou na celom Slovensku
Nečakala, že jej otec začne cez jej účty okamžite zdieľať so svetom veselé selfie fotky.
Foto
Otec tínedžerky je génius: Na vtipnom treste, ktorý vymyslel pre dcéru, sa smeje celý internet
Slovan zdolal Michalovce.
Slovan zvýšil náskok na čele tabuľky, Barani nezvládli duel s rozbehnutým Popradom
Raper Juice WRLD.
Vo veku 21 rokov zomrel americký rapper Juice WRLD: Nejasnosti okolo smrti
Woman pointing a gun at the target on soft background.
Ozbrojený agresívny muž v košickej garáži: Zaútočil na policajtov, postrelili ho
Leicester má namierené za ďalšou senzáciou.
Dúbravka vychytal Newcastlu ďalšie víťazstvo, Leicester stále naháňa vedúci Liverpool
Matka deti neustrážila, už je vo väzbe: Len trojročný chlapec zomrel pri nevinnej hre so súrodencami
Matka deti neustrážila, už je vo väzbe: Len trojročný chlapec zomrel pri nevinnej hre so súrodencami
Pápež František
Blíži sa summit o Ukrajine: Pápež František sa za úspešné rozhovory intenzívne modlí
Joaquín Sánchez.
Joaquín si na prvý hetrik kariéry počkal do 38 rokov: La Liga má nového rekordéra
Zuzana Norisová
Zuzana Norisová priznala problémový vzťah: Z nešťastnej lásky ju vyliečil iný muž!