Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
15°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
31.12.2018, 13:41 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Tínedžer bez vodičáku narazil na diaľnici do odstaveného auta: Žena zomrela, jej syn je zranený

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tatik60
7.1.2019 19:09 | |
+2 -0
Reagovať
...zo svojej skúsemosti: Nebojkajte a nekuňkaje Nemci si ho poriešia aj keby to bol synáčik..najakého nášho človeka.
Jerusalem
31.12.2018 20:16 | |
+4 -1
Reagovať
Nasr.ť mu.
banka32
31.12.2018 15:44 | |
+9 -11
Reagovať
*** jeden polícia to ma v p i c i
Feroo338-1
31.12.2018 13:52 | |
+56 -10
Reagovať
Preco mi cosi nasepkava, ze ten "nemecky tinedzer" bol urcite vyznavacom Alaha a tmavsej pleti ?
PeterVlado
31.12.2018 15:37 | |
+29 -3
cosi mi hovori ze toho kripla mali rozstrielat bez ohladu na farbu a nie ho zachranovat...
heavy
31.12.2018 16:02 | |
+5 -28
Preco mi cosi nasepkava, ze Feroo je hlupucky slovensky fobik?
PeterVlado
31.12.2018 16:51 | |
+12 -2
heavinko cosi mi nasepkava ze ste ako jing a jang, mozete si podat ruky ste uplne rovnaky, ale az pride na lamanie chleba asi budem radsej ked budem mat vedla seba feraa ako teba
heavy
31.12.2018 17:53 | |
+2 -6
a ake lamanie chleba ocakavas?
Intermediary
31.12.2018 19:07 | |
+7 -1
Čosi mi hovorí, že alahovci nesmú piť alkohol, ani jesť bravčové. Alebo sa mýlim?
PeterVlado
31.12.2018 19:12 | |
+10 -0
Uvidime co buducnost prinesie, nic dobreho to asi nebude.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Dobroslav Trnka
Komentár Ľubomíra Jaška: Dobroslav dobro neslávi, strápňuje sa Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
O Anthonyho sa
Foto
Sexi mužovi prišla po schudnutí pozvánka na rande: Zistil, o koho ide, okamžite odmietol
(ilustračné foto).
Aktualizované
Južné Filipíny zasiahlo silné zemetrasenie: O život prišlo dievča, desiatky ľudí sú zranené
Turecký prezident
Turecká ofenzíva v Sýrii: Rusko dalo Erdoganovi zaujímavú ponuku
Chára musel
Chára sa s nimi nemaznal: Odpálil hokejku protihráčovi a nasrdil Getzlafa
Spevák Dalibor
Dalibor Janda sa preriekol: Pri odkaze do neba pre Karla Gotta prezradil čosi, o čom mnohí netušili!
Džihádisti
Znepokojujúce správy zo Sýrie: Z väzenia utiekli dvaja belgickí džihádisti
Zľava Simona
Foto
V Prievidzi bili do očí nadrozmerné portréty primátorky, občanom kypí žlč: Buduje sa tu kult osobnosti?!
Neurochirurg
Neurochirurgovia Šteňovci odmietajú, že by v prípade chlapca pochybili: Drsná kritika Kalavskej
FC Barcelona.
Fanúšikovia Barcelony sa búria: Vedenie ligy im chce vziať slávne El Clásico
Hasič Eric sa oženil so svojou láskou a tešil sa na spoločnú budúcnosť: Krutý verdikt mesiac po svadbe
Pred Bertramkou
Foto
Ivana dala odpratať sviečky pred Bertramkou: Čo sa tam po pár hodinách udialo, jej zlomí srdce
Čo hovorí jeho
Reč tela odhalila prokurátora: Odborníčka Trnku prekukla, toto pred ňou nedokázal zakryť