Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 22. 4.
Slavomír
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.12.2018, 21:39 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Manželia radi sexujú aj s inými: Čo však urobili na svadobnej ceste, je už fakt silné kafé!

29 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
TO.TO.TO
7.12.2018 18:49 | |
+2 -0
Reagovať
Ten chlap s tým nechutným krivým chrupom vyzerá ako Marf z filmu sám sám doma. ,,Harry, jdu do baráku!,,
slecnadashwoodova
7.12.2018 16:16 | |
+5 -0
Reagovať
Po prvej skúsenosti sme mali vášnivý sex, jeden druhého sme si vážili ešte viac .... 🤣🤣🤣🤣🤣
dogo33
7.12.2018 05:53 | |
+26 -1
Reagovať
Ked je to ich sukromna vec,ako sa ta uzasna sprava dostala do "sveta"?Ked im je tak dobre,tak nech si tak ziju,ale nechapem preco tu informaciu posuvaju dalej.
2222
7.12.2018 05:11 | |
+12 -13
Reagovať
Dufam že dostanu aids,čim skor tým lepšie
RandyPP
7.12.2018 01:02 | |
+29 -40
Reagovať
Neviem o čo Vám ide však je to ich vec... Nepoznám skoro chlapa ktorý by netúžil po trojke len Vy milé dámy si myslíte akeho máte chlapa doma len co pozerá na Vás a neobzrie sa za inou... Viete kolko zien mojich priatelov zije v naivnej nevedomosti? :) ak by ste vedeli pravdu ináč by stúpla rozvodovosť :D dve baby a chalan je proste super niekedy sa experimentovalo :) ja by som aj teraz ale nato treba aj partnerku ktora nie je konzervatívna ako moja... uz som zenaty a mam dieťa krásneho blondaveho modrookeho chlapca 4 rocky, ak by bol teply v budúcnosti dost by ma to ranilo ale ak predsa bude chcieť dve baby mat naraz hnevat sa na neho zato nebudem... :) potom si len zaspievam ooo ten je moooj ten sa mi podobaaa :D nehanbím sa za to ze som mal trojku dve baby a ja nikdy!!! :)
RandyPP
7.12.2018 01:14 | |
+18 -32
Aby ste vedeli som to preposlal aj zene nech vie po čom srdce chlapa piští :D ale tipujem ze budem vyminuskovaný v pomere tak 5 k jednej :D ale je mi to jedno tá trojka bola super :D :D
evazuza
7.12.2018 00:04 | |
+33 -8
Reagovať
...také pravidelné vymývanie mozgov...
zaneta.knizna
6.12.2018 23:17 | |
+49 -13
Reagovať
Teraz hovoria a propagujú taký sex. Po pár rokoch sa za to budú hanbiť a ľutovať. Môžu poďakovať Bohu, keď nedostanú nejakú strašnú chorobu z promiskuity a zvláštnych praktík. A keď prežijú môžu vydať svedectvo, že je to blbosť a nič z toho dobre nie je.
Hjurem
6.12.2018 23:44 | |
+35 -6
Taki ludia sa za to hanbit nikdy nebudu, lebo oni nemaju ziadnej hanby. A lutovat budu akurat to, ze tych parnerov nestihli este viac.
TTscale
6.12.2018 23:03 | |
+31 -13
Reagovať
Čo sa ondiete, všetci tu aj tak len čakajú na ich adresu...
Taminocka
6.12.2018 23:00 | |
+78 -17
Reagovať
zvrátená doba, zvrátení ľudia...
iliraga
6.12.2018 22:48 | |
+35 -13
Reagovať
Fuj sebci. Taku lasku by som nechcela! Bleee!
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Polícia pracuje
Z útokov na Srí Lanke je podozrivá tamojšia islamistická skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ukrajinský herec
Ukrajinskí analytici sú neistí ekonomickým programom nového prezidenta: Radia klientom opatrnosť
Pri hasení
Požiar lesného porastu na Záhorí sa podarilo uhasiť: Pomáhali aj vojaci
Líder tureckej
Útok na predsedu tureckej opozičnej strany: Polícia zatkla šesť osôb
Marek Fašiang má
Tajomstvá seriálu Oteckovia odhalené: Fašianga zvieral panický strach! Museli meniť scénu
Peter Cehlárik.
Slovenský súboj v playoff AHL: Cehlárik strelil víťazný gól
Bývalý šéf
Bývalý šéf Nissanu Carlos Ghosn: Prokuratúra proti nemu vzniesla nové obvinenia
Stovky ľudí
Na Srí Lanke začne platiť výnimočný stav: Polícií pomôže so zatýkaním podozrivých osôb
Prezidentský
Novému prezidentovi Ukrajiny blahoželali aj Spojené štáty: Pomôžu mu čeliť ruskej agresií
Srbský tenista
Djokovič a Osaková na čele rebríčkov: Kučová s posunom o osemdesiat miest
Vincent Cassel
Herec Vincent Cassel je trojnásobným otcom: Poriadne odvážne meno pre dcérku!
Explózie zabili
Útoky na Srí Lanke: Podozrivá je miestna islamistická skupina
(ilustračné foto).
Vo vysokohorskom prostredí si dávajte pozor: Platí malá lavínová hrozba