Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 9.
Eugénia
11°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.12.2018, 06:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Mladý muž († 28) z Oravy je prvou obeťou tohtoročnej zimy: Martin zamrzol pri chate rodičov

101 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
f3nix
5.12.2018 21:19 | |
+13 -0
Reagovať
Tak spadol alebo sa nevedel dostat do chaty?
87buchticka
5.12.2018 21:16 | |
+33 -5
Reagovať
Čo ste vi za ľudia fakt nechápem niektorý ste toho chalana ani nepoznali a už ho odzudzujete.Ano možno si vipil v dnešnej dobe je to u mladých normálne.Ale na druhej strane trošku myslíte a vážte svoje slová už len kôli jeho rodine ktorá to určite nemá ľahké a ani si neviete predstaviť čo musí prežívať a hlavne otec ktorý ho našiel musí ho má mať pred očami stale.Najhorsi vec je tá keď rodič prežije svoje dieťa a musí ho pochovať.Tak sa spamatajte čo tu píšete za kraviny
a258
5.12.2018 18:36 | |
+25 -15
Reagovať
alkohol piju 2 typy ludi.Ty-čo su už od neho zavistly,-a ty čo si myslia že im prospieva.Alkohol spolu s cigaretami,-su legalnymi drogami ktore vam ponuka tato spolocnost,-ako zabavku..aby ste sa stali drogovo zavistlymi.To je jedinny ciel,tychto produktov na pultoch predajni.
sifej
5.12.2018 17:08 | |
+17 -16
Reagovať
Alkohol je najlepšie piť ráno, večer a kedykoľvek medzi tým. (Ruské príslovie) :-)
bohol
5.12.2018 15:20 | |
+29 -1
Reagovať
Alkohol nie je metla ľudstva lebo ako opitý sa zle zametá , alkohol je hrobárom ľudí , lebo ten ide na isto .
Tetrov27
5.12.2018 14:50 | |
+27 -1
Reagovať
Rozlúčka s Martinom sa konala v utorok popoludní v Dome smútku v Tvrdošíne. Presnú príčinu jeho smrti určí pitva.az po rozlucke
megacik
5.12.2018 15:47 | |
+28 -0
Niečo sa ja popilo....
Nixxy237
5.12.2018 14:48 | |
+33 -4
Reagovať
Uprimnu sustrast rodine je to velmi smutne ked zahynie takyto mlady clovek zial aj taketo veci sa stavaju😒
RayTango
5.12.2018 14:32 | |
+7 -19
Reagovať
Mal ist domov na lyziach, nestihol by zamrznut.
Viladi256
5.12.2018 13:37 | |
+6 -29
Reagovať
ja som z Oravy,ja som nesmrtelný
blavak666
5.12.2018 13:29 | |
+9 -2
Reagovať
kolko tam bolo stupnov ?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Bödörovci majú väzby aj na ľudí blízkych Mostu–Híd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Miroslav (41) si
V dedinke pri Senici spustili novinku, aká u nás nemá obdoby: Autobus si privoláte mobilom!
Kočnerov dom
Zlé správy pre Kočnera do basy: Toto obvineného podnikateľa vôbec nepoteší
Policajt Peter
Sučka Gwen patrí v polícii medzi najväčšie hviezdy: Nezvestných hľadá už aj bez povelu
Fico bol
Slovensko má menšinovú vládu: Na koho hlasoch visí koalícia?!
Dve ropné
Najhoršia ropná kríza za posledné roky: Stojí Irán na pokraji vojny?
Príťažlivý model
Tomáš je nový sexi Mister Slovenska: Dámy, tento fešák je práve voľný!
Most Rialto
Dvaja Česi vystrájali nahí v Benátkach: Za svoje správania zaplatia mastnú pokutu
Hasičov
Veľké ochromenie dopravy v Nemecku: Kvôli búrkam lietali stromy, strechy a odpadky
Edward Snowden
Bývalý spolupracovník amerických tajných služieb prezradil priveľa: USA na neho podali žalobu
Košický župan priniesol dobré správy: Prinesie nám Hongkong 10-tisíc pracovných miest?!
Na satelitnej
Američania zistili presné miesto štartu iránskych dronov: Štartovalo ich viac ako 20
Guggenheimovo
Polícia zatkla už druhého muža kvôli krádeži záchodu za milión: Predmet ale stále nemajú