Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
9°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.11.2018, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Ako si spomínate na udalosti zo 70. rokov? Otestujte sa v kvíze

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
WolfLoner77
27.11.2018 20:29 | |
+13 -15
Reagovať
dal som 10 z 10... premňa tá doba má svoje čaro...
renton25
27.11.2018 20:57 | |
+12 -1
Vzhľadom k tvojmu veku si si tie roky 70-te aj parádne užil...
renton25
27.11.2018 19:51 | |
+7 -3
Reagovať
Prvú som nevedel, lebo som o tom v živote nepočul, futbal a Jána Pavla som tipoval takisto zle, ostatné OK
WolfLoner77
27.11.2018 21:02 | |
+6 -3
...jasné že tie 70-te som si neužil... ale 80-te boli už užívané... :-)
retardo_SK1
27.11.2018 22:20 | |
+8 -3
Ta show bola známa len vo východnej Európe a po zániku východného Nemecka rýchlo zakapala.
ajvenuska
27.11.2018 19:47 | |
+6 -7
Reagovať
Dve chyby futbal nie je moja doména ,ale že som Beatles nevedela to ma fakt štve to je moja srdcovka ,že pochválte sa na FB no určite to nie sú žiadne vedomosti na chválenie,ale ako zábava ok beriem to
Creizi
28.11.2018 19:44 | |
+1 -0
V apríli 1970 vychádza soloalbum McCartneyho s fotkou Lindy na zadnej strane. Bulvár píše prvé články "Paul rozpustil Beatles" Jeden musí byť vždy na vine, novinári obvinili McCartneyho. Prvé klebety o rozpustení Beatles sa šírili už 1968 a obviňovali vtedy Johna Lennona. Celý rozvod trval teda zhruba 2 roky. https://youtu.be/wXTJBr9tt8Q
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Petr a Martin
Rodinu Hrdličkovcov pozná málokto, z Československa urobili automobilovú veľmoc Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto)
Foto
Ochrancovia prírody vychovali dve gorily: Ich jedinečná spoločná fotka obletela celý internet
Manželia si
Foto
Humorista Andrásy je už 35 rokov ženáčom: Milovanej manželke doprial oslavu, dopoval sa afrodiziakom
Skok ďaleký: Pri
Roztomilejších súťažiacich ste na Slovensku ešte nevideli: Tieto králiky doskočia aj tri metre
Novinárka Lyra
Smrť novinárky († 29) mal byť teroristický čin: K zodpovednosti za vraždu sa prihlásili militanti
Srílančanov
Hrozivá bilancia obetí útokov na Srí Lanke: Pri atentátoch zahynulo 310 ľudí
Chatár Viktor
Foto
Na horách sa starajú o pohodlie turistov, čas na seba prichádza až potom: O akej dovolenke snívajú chatári?
John Klingberg sa
Dallas do semifinále konferencie, Carolina si vynútila siedmy zápas
Donald Trump,
Trump si to nemohol odpustiť ani pri kotúľaní vajíčok: Naozaj riešil pred deťmi takéto témy?
Ako sa vyhnúť
Ako sa vyhnúť zrážke s divou zverou: Vodiči, na toto dávajte pozor!
apríl 2019:
Herec Andy Hryc otvorene o boji so zdravotnými problémami: Čo mi ničí zdravie!
Atentátnik sa
Na Srí Lanke, ktorá sa spamätáva z útokov, boli aj slovenskí prominenti: Polícia vedela o hrozbe vopred!
Obranca Edmontonu Andrej Sekera sa dnes pripojí k národnému mužstvu: V klube ma uvoľnili na MS bez problémov