Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 24. 8.
Bartolomej
21°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.11.2018, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Ako si spomínate na udalosti zo 70. rokov? Otestujte sa v kvíze

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
WolfLoner77
27.11.2018 20:29 | |
+13 -15
Reagovať
dal som 10 z 10... premňa tá doba má svoje čaro...
renton25
27.11.2018 20:57 | |
+12 -1
Vzhľadom k tvojmu veku si si tie roky 70-te aj parádne užil...
renton25
27.11.2018 19:51 | |
+7 -3
Reagovať
Prvú som nevedel, lebo som o tom v živote nepočul, futbal a Jána Pavla som tipoval takisto zle, ostatné OK
WolfLoner77
27.11.2018 21:02 | |
+6 -3
...jasné že tie 70-te som si neužil... ale 80-te boli už užívané... :-)
retardo_SK1
27.11.2018 22:20 | |
+8 -3
Ta show bola známa len vo východnej Európe a po zániku východného Nemecka rýchlo zakapala.
ajvenuska
27.11.2018 19:47 | |
+6 -7
Reagovať
Dve chyby futbal nie je moja doména ,ale že som Beatles nevedela to ma fakt štve to je moja srdcovka ,že pochválte sa na FB no určite to nie sú žiadne vedomosti na chválenie,ale ako zábava ok beriem to
Creizi
28.11.2018 19:44 | |
+1 -0
V apríli 1970 vychádza soloalbum McCartneyho s fotkou Lindy na zadnej strane. Bulvár píše prvé články "Paul rozpustil Beatles" Jeden musí byť vždy na vine, novinári obvinili McCartneyho. Prvé klebety o rozpustení Beatles sa šírili už 1968 a obviňovali vtedy Johna Lennona. Celý rozvod trval teda zhruba 2 roky. https://youtu.be/wXTJBr9tt8Q
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto
Nie je zomieranie ako zomieranie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
John McGinn
Dočkali sa: Futbalisti Aston Villy vyhrali v Premier League po viac ako 3 rokoch
Obeťou bol José
V Mexiku prišiel o život rímskokatolícky kňaz: Na smrť ho dobodali priamo v kostole!
Outdoor African
Na násilie doplácajú tí najmenší: Dva milióny afrických detí museli opustiť školy
Pri Ďuďovi stála
Foto
Prvý úsmev po smrti Ďuďa († 46): Mirka sa zo straty spamätáva po boku priateľky známeho futbalistu
Hokejový reprezentant Miloš Bubela sa upísal majstrovi: Po roku opäť Baranom
Policajt sa
Dohra videa s policajtom, ktorý dievčaťu roztrhol slúchadlá: Prečo polícia využila v kampani agresora?!
ilustračné foto
Na letisku v Uruguaji zadržali Čecha: Snažil sa prepašovať 5 kilogramov kokaínu
Americký
Trump ponúka pomoc v boji s požiarmi v amazonskom pralese: Sme na to pripravení!
Vstup do jaskyne
Našli telo jedného z jaskyniarov v Tatrách: Smutné konštatovanie záchranára
Štátna tajomníčka
Kauza štátnej tajomníčky Jankovskej: Bývalý vyšetrovateľ nad postupom prokurátorov krúti hlavou
K útoku došlo
Bežný deň poštárky Heleny sa zmenil na horor: Po útoku psa ju museli 5-krát operovať
Úspešný večer pre Greifa: Asistoval a získal Stochov dres