Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 19. 9.
Konštantín
10°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.11.2018, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Spíte vedľa svojich štvornohých miláčikov? Toto by ste mali vedieť

74 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
blonda.609
4.12.2018 09:00 | |
+0 -3
Reagovať
Je možné že pes patrí aj medzi nohy...v posteli ale rozhodne nie do bytu v bytovke lebo susedia z toho majú orgazmus iného druhu😂
OPTIMISTA89
28.11.2018 09:12 | |
+23 -6
Reagovať
Je to každého osobná vec.Môj pudlík spáva s namí a veru sme celá rodina šťastná,nepáchne, umývam ho po každom venčení,kúpem raz za 2 týždne zaručene je to lepší pocit v posteli ako by tam ležal "smradľoch"každodenný návštevník krčiem a barov,kto nemá psa ,nepochopí !!!
Nyugi333
28.11.2018 09:24 | |
+8 -5
veri-veri fasácky si to vyjavil,dole kalap!!!!!
xmas-spirit
28.11.2018 07:24 | |
+25 -10
Reagovať
Mam rad svojho psa, kupil som jej budu zateplenu za 150€. Nech spi tam. Ja budem radsej spat s manzelkou :-)
radlentak
28.11.2018 05:01 | |
+31 -52
Reagovať
Len raz som musel spať so psom v izbe.Smrad,puch,pocit neistoty....Nikdy viac!Zviera patrí do búdy a do maštale!
Nyugi333
28.11.2018 06:48 | |
+19 -10
radlenťák,ty hromada nešťastia žujhuja!!!!!Ty si pravý opak,čo píšeš na profile svojom!!!!!!Ty si žičlivý?????!!!,ty si opak dobra,lebo nie len mozog máš nefunkčný,ale aj ruky máš od krádeží špinavé!!!!Holpštaplér,ktorý zostane po celý svoj život samostatne ojedinelým bĺbéééééčkom,nostalgie sopľavého a zasopleného kóókota vychcaného!!!!
zaneta.knizna
28.11.2018 10:22 | |
+9 -12
Veľký súhlas, ale spáči so psami si zvylki a obľúbli psinu, smrad, a nechávajú sa oblizovať od psa, ktorý si predtým lízal vlastný za dok ako aj gule. Nuž mnoho ľudí je orientovaných na psov a nie na ľudí. S ľumi treba vychádzať, robiť ústupky, ľudia sa budú sťažovať, keď im dačo zle urobíš, ale pes hovoriť nevie a musí počúvať, lebo pán to prikáže.
Nyugi333
28.11.2018 12:14 | |
+5 -8
Žaneta,ty si najväčšia píííííčaaaa,čo som v živote sa stretol a to ešte nie je nič!!!!Si kommandatérkou svojej neschopnosti,bez lásky a živúca v duchu farizééééjstva.Si novodobá Satanka!!!!Uvedomuješ si to?????!!!!!
ularcik
27.11.2018 23:40 | |
+37 -18
Reagovať
Najlepšie sa spí s kocúrom ..... v..........trube.... :-))
1959okuliare
27.11.2018 22:10 | |
+65 -110
Reagovať
Mnoho ĺudí je dnes chorých na mozog. Milujú psy, ale nenávidia ĺudí a vlastne s ĺuďmi si ani nevedia vychádzať. Lebo nemajú na to , inteligenciu a ani povahu, aby si s niekým dobre vychádzali.So psom si môže rozumieť každý de * bil, pes nepi * čuje , ale UMENIE JE DOKÁZAŤ SI ROZUMIEŤ S PARTNEROM / PARTNERKOU, KOLEGOM / KOLEGYŇOU, RODIČMI, KAMARÁTMI A PODOBNE.
zaneta.knizna
27.11.2018 22:15 | |
+34 -73
Súhlasím s tebou, opäť si trafila klinec po hlavičke.
1959okuliare
27.11.2018 22:27 | |
+24 -94
zaneta.knizna ....ďakujem Žanetka, aj @ Hjurem dobre píše, ja si to tiež neviem predstaviť mať v byte psa , nieto ešte v posteli. Ale chápem, že každý máme svoje priority, mojou prioritou je mať svoj príbytok a domácnosť v dokonalej čistote a poriadku; u mňa doma to skutočne vyzerá, ako v 5* - ovom interhoteli.A tam, kde je v domácnosti pes, je aj smrad, aj špina. Určite to nie je tak, ako kde pes nie je. Hovorím o uprataných , čistých domácnostiach, také mám na mysli. Nuž ale každý z nás sme iný.
Feroo338-1
27.11.2018 22:52 | |
+100 -16
Vysvetlenie je velmi jednoduche: Dnes vladne celym svetom falos a pretvarka a casto aj ti ktori nas presviedcaju ako nas maju radi len hraju divadlo. No pes, ten sa vlastne ani NEVIE pretvarovat, pes je vzdy uprimny. Ak sa mu nieco nepaci, tak vrci. Ako je spokojny, tak sa tuli, ale pes nikdy neni falosny.
1959okuliare
27.11.2018 23:27 | |
+39 -77
Ferro338-1 .....iste, svojim spôsobom máš pravdu, len rozdiel je v tom, že ho * v * no Ti dá . V prípade potreby alebo ťažkej choroby Ti pes nepodá pohár vody, ani tanier navareného jedla, neprezlečie Ti čisté prádlo, nepôjde Ti nakúpiť, aby si mal do zásoby čo jesť, ani Ti neuprace, neoperie a neožehlí. Dokonca Ti nezavolá ani pomoc, keby si tú pomoc nutne potreboval. Práve naopak ! Aj v chorobe , Ty sa musíš oňho postarať, aj keď nevládzeš, nie on o Teba. Takže takto sa veci majú. A okrem toho neverím, že toto mínuskujú normálni ĺudia. Všetci vieme , že platení slniečkári veĺmi usilovne mínuskujú takéto príspevky za účelom ohlupovania hlavne mladých ĺudí.
brazo
27.11.2018 23:53 | |
+19 -33
Velmi trefne. Palec hore.
radlentak
28.11.2018 05:11 | |
+16 -21
Okuliare múdro a argumentačne píšeš.To sa dnes nenosí.Dnes fičí vulgarizmus,agresia a tzv.slušní ľudia."Fascinuje"ma keď slušní sami seba nazývajú slušnými!!!A najmä keď skučia o Dankovi,ale na maturitu Ďurišovej Nicholsona,diplomovku iných sa nepýtajú.Je zaujímavé,že Fico je zlodej lebo býva u Bašternáka,ale prezident podvodník(voľby,prehmaty s vratkou-účinná ľútosť?!,podvody s pozemkami....) ich stále fascinuje.No však takého krasavca ešte žabky demokratky nevideli,že?!
Nyugi333
28.11.2018 06:54 | |
+9 -10
radlenťák,ty červený komunistický pionier,ty nám ideš vysvetľovať,ako máme žiť,ty faaaasss,že ťa život už tak rantá,že ani sám sebou sa nevieš hýbať a korigovať!!!!!Ty depko,ktorý je samoľúbim a honíčkujúcim s oboma rukami naraz svojej tretej malilinkej nohy snažiaci si streknúť medzi svoje oči na výplach nezmytej viditeľnosti svojích nezmyslov!!!!!
zaneta.knizna
28.11.2018 10:57 | |
+4 -6
radlentak a okuliare - veľký súhlas.
Hjurem
27.11.2018 21:50 | |
+46 -42
Reagovať
Ja sa čudujem, ze ma niekto psa co i len v panelovom byte, nie to este v posteli. Psa nemozete kupat kazdy den, umyt mu labky po venčeni nie je kupel. Psa stale citit za psom, preto si neviem predstavit, ako si ho moze niekto zobrat do perin. Take periny musia byt uz nasiaknute psinou, či si to niekto prizna alebo nie. Ale obavam sa, ze keby som mala ja doma malu psiu guľku, asi tiez neodolam keby sa šplahala ku mne do postele.
zaneta.knizna
27.11.2018 20:47 | |
+31 -107
Reagovať
Inak teraz som prečítala článok, možno je čas, aby zoofilní aktivisti a všetci aktivisti, ktorí sú zameraní proti normálnej rodine otec, mama, deti začala agitovať a šíriť tiež podobnú lož. Keď je tak dobre spať so psom,potom sa treba so psom, fenkou oženiť aj oficiálne - veď je to také dobré... Neuveriteľná zvrátenosť a úchylnosť, ktorá sa podsúva mladým ľuďom ako alternatíva, ba dokonca lepšia voľba ako vlastná manželka, vlastné dieťa. A inak toto je veľmi rozšírené. Koľko mužov sa aj na FB fotí a chváli so psom, ako ho miluje, ako je člen rodiny, ako ho škrabká a bozká - namiesto toho, aby sa normálny muž pokúšal o rande so ženami a oženil a mal vlastnú rodinu. Ale načo, keď bulvár má svoju agitku na život so psom, mačkou, hadom....
bikefil
27.11.2018 21:05 | |
+138 -16
čo to drístaš....pes nie je náhrada za niektorého člena rodiny. je to obohatenie...a pozná to len ten, kto toho psa má...
hanka918
27.11.2018 22:10 | |
+80 -17
Bóže, jedna sranda lepšia ako druhá. Zanet, bolo to napísané vtipne, ale mimo reality. Zviera v posteli je krásna vec. Poskytuje úsmev, lásku, dobrotu, nehu, radosť, všetky tieto emócie, ktoré sú následne len farbami šťastia. Škoda, že tvoje srdce je tak obrnené voči skutočne oddaným očiam psíka, očiam, ktoré sú naplnené láskou a vernosťou a patria iba jeho pánovi. Každému by som dopriala takú vlnu pocitov a hneď by bol šťastnejší a lepší človek.
1959okuliare
27.11.2018 22:35 | |
+21 -67
hanka918 .....tie veci o ktorých si písala,......úsmev, lásku dobrotu , nehu, radosť, ......všetky tieto emócie, ktoré sú farbami šťastia by MAL ĹUĎOM POSKYTOVAŤ ICH ŽIVOTNÝ PARTNER .A TEBE TIEŽ. A POKIAĹ JE PES NÁHRADA ZA PARTNERA ALEBO PARTNERKU, TAK JE TO POTOM VELICE ZLÉ.POVEDALA BY SOM NA ZAPLAKANIE.
ularcik
27.11.2018 23:50 | |
+22 -5
Istý Reza hovoril,že jemu partnerku plnohodnotne nahradí aj ovca .:-)
radlentak
28.11.2018 05:18 | |
+8 -22
Bikefil takú sprostosť som už dávno nečítal.Vraj pes ma obohacuje!Teba možno,mňa nie.Zbierať exkrementy po záhrade,skučanie,štekanie psa blbých majiteľov "obohacuje"široké okolie.Nech ten smraďoch obohacuje len vlastníka psiska!!!! Ja som prišiel bývať do domu aby som mal pokoj,pohodu,záhrada,životný priestor....A nie aby pri každom pohybe niekoho a niečoho ručal na ulici smraďoch!!!
Nyugi333
28.11.2018 07:01 | |
+8 -6
Radlenťák,ten dom si postavil so svojími špinavými rukami nakradnutými....ŽUJHUJISKO abnormality!!!!!
zaneta.knizna
28.11.2018 10:58 | |
+4 -7
Radlentak pozri ako útočia zoofili, lebo píšeš pravdu. Žiaden zoofil nemá rád ľudí a nemá žiadne zábrany.
zaneta.knizna
27.11.2018 20:42 | |
+33 -115
Reagovať
Nie je normálne, ak človek spí so zvieraťom. Nie je to v poriadku, zviera má svoje choroby, vírusy. Okrem toho, žiadne zviera by nikdy dobrovoľne si nevybralo a nespalo s človekom. Len človek orientovaný na zver to dokáže. Iné je chovať psa, pohladiť a mať aj rád. Avšak považovať zver za člena rodiny, robiť si náhražku za manželku, deti - je zlé, nesprávne a veľmi zvrátené. Hoci bulvár silou mocou propaguje zoofilov a ich lásku na 100 podôb, ako psíčkar bozká psa, ako pije jeho moč, ako psíčkar spí so psom, nosí na rukách, v kočíku, oblieka, češe - čisto náhrada za svoje alebo iné ľudské dieťa. Je to strašný úpadok, krok späť. Niektorí tú spomenú terapiu so zvieratami to je iné, ale aj ten starý človek aj chorý potrebuje človek a jeho lásku, pohladenie a tá napr.terapia so psami, koňmi, delfínmi je len druhoradá.
Lucy83
27.11.2018 21:38 | |
+107 -24
Žaneta ty si taká spr.ostá, že keby spro.stosť kvitla tak je z teba ker.... A navyše si aj neskutočne zlý človek oháňajúci sa Ježišom... Na ústach med, v srdci jed...
certuliak
28.11.2018 04:58 | |
+30 -5
Tolko sprostosti som davno necitala...sorry :D podla teba kazdy kto ma psa je asi zoofil :D ...si tosku viac preemotivovana tymto smerom ako je zdrave mam pocit.
compromise
28.11.2018 05:16 | |
+10 -4
Farizejska panbickarka. Pôjdeš so pekla ;)
radlentak
28.11.2018 05:27 | |
+9 -25
Lucy sprostá si ty.Ako debna gitu!Pre takých zvratených ľudí ako si ty trpia iní.Lebo vaše smraďochy skučia,brešú ako besné pri pohybe hocičoho,hocikoho!!!Nech obohacuje vlastníka zvieraťa!Nech vreští pod oknami majiteľa!Najmä v noci a pri ich spálni so spiacim deckom!!!Psíčkári sú max.netolerantní a bezcharakterní.Fajčiari sú tolerantnejší!Táto chorá fašistická demokratická neoliberálna spoločnosť prezentuje pohodu,blahobyt v kombinácii Mať havkajúceho smraďocha!Cui Bono?Lebo kšeft,biznis,zisk!!!
Nyugi333
28.11.2018 06:59 | |
+9 -4
Radleťák,ty ŽUJHUJOVÝ nezmysel nášho života!!!!,že ťa vôbec strpíme medzi nami,ty kóóókootko destabilizovaný!!!!!!
Lucy83
28.11.2018 09:15 | |
+7 -4
Radlentak ty j. e.bo píšeš tu príspevok o 5:27 ráno, predtým ako ideš makať k pásu, do roboty ktorú nenávidíš, a za svoj spackaný život obviňuješ všetkých okolo seba vrátane psov, ty úbož.iak
zaneta.knizna
28.11.2018 10:24 | |
+4 -10
Všimla som si, že psíčkari sú veľmi neslušní, vulgárni ľudia. Ukazujú na jedno pes je priorita a iných ľudí nemajú radi.
Marcos69
29.11.2018 00:42 | |
+5 -0
Zaneta, ty musis byt na tom velmi zle po mentalnej stranke. Zviera je zivy tvor a ma viac citu ako vacsina ludi co denne stretavam (bohuzial). Nikdy som nemal zvieratko, mam rok psika(civavku). Doprial by som ti pocitit kolko lasky a citu vie dat take stvorenie, velmi by si sa cudovala keby si nebola zatrpknuta, zákerná, bezcitna žena. V dnesnej dobe je vela ludi falosnych, zakernych, len malokomu sa da veriť.... Pre tvoju info, moj pes nes***i a je vonavejsi ako vacsina ludi co tu píše a aj cistotnejsi.
amazing.girl
27.11.2018 17:01 | |
+42 -95
Reagovať
No ked vidim spinave zas..te ulice tak sa divim ze niekto pusti psa s takymi labkami do postele. A okrem toho tie parazity co maju v kozuchu a creve
Nyugi333
27.11.2018 18:03 | |
+138 -36
Moje psi majú čistejšie labky,ako poniektorí ľudia ruky!!!!
norja
27.11.2018 18:15 | |
+89 -14
Teba nenapadlo, že packy sa umývajú?
tammyla
27.11.2018 19:26 | |
+29 -45
amazing, keby len labky. A co ten nufak, co pchaju do kazdej stanice????
minerva59
27.11.2018 19:54 | |
+101 -25
To si moze predstavovat iba humusak. Normalni psickari zvierata pravidelne odcervuju a ani na tele v kozuchu nemaju ziadnych parazitov! Su na to prostriedky. A po kazdom ! venceni jej umyvavame nielen labky. Nasa fena je pravdepodobne cistejsia, nez ty...
ularcik
27.11.2018 23:54 | |
+9 -30
Najlepšie psa sterilizovať 20 min. v nahriatej rure na 120 stupňov a parazity sú zničené. :-)
radlentak
28.11.2018 05:34 | |
+9 -19
Nyugi ale určite ten tvoj s čistými labkami ide na WC sa vykadiť,neplzne,nešteká na celú ulicu...Dg.:psíčkár P.S.Ak neotravuje okolie štekotom,neoblizuje každého bez jeho zvolenia,maj si ho.Ja cudzieho psa nepotrebujem.Ak ich to harmonizuje,majte ich,len nezaťahujte do toho nás,ktorí nepotrebujeme psí smrad a brechot vo svojom živote.
Nyugi333
28.11.2018 06:27 | |
+12 -5
radlenťák,ty hnis žujhujovský!!!Ty tiež máš ruky špinavé od krádeži ,čo si počóroval v živote a konal zlo.Ty jeéééébung,ak nerozumieš významu mojích viet,tak nepíš!!!Bĺbečku!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Tibor Gašpar
Samo Marec: Fico preráža dná a zúfalo sa obracia na krčmu (rozhovor) Aktuality.sk
Švédska
Foto
Aktivistka Greta vystúpila pred členmi Kongresu: Podniknite skutočné kroky, vyzvala ich
Šokovaný tréner
Miesto lopty skončil v sieti tréner: Šokovaný kouč odrazu nevedel, čo má robiť!
Americký herec
Foto
Fešák Nicolas Cage zmenený na nepoznanie: Zostarnutý, zanedbaný a... To čo má na tvári?!
Izraelský premiér
Patová situácia v Izraeli: Strana Modrá a Biela má zatiaľ 33 kresiel, Netanjahu iba o jedno menej
Female hand burns
Zobudila sa do horiaceho pekla: Tínedžerka ničila listy od exfrajera, podpálila dom
Trenčiansky
Napriek prehre proti Košiciam znel v kabíne hostí potlesk: Čo sa to deje s Trenčanmi!?
Rodina je mnohým
Foto
Rodina stratila takmer všetkých priateľov: Za to, čo jedia, ich ľudia vraždia pohľadmi
Hilaria a Alec
Foto
Len pred 5 mesiacmi potratila: Manželka Aleca Baldwina je opäť tehotná
Prezident
Lučanský robí poriadky v polícii: Pravda o čistkách v NAKA
Lucas zvýšil
Foto
Tottenham premrhal dvojgólové vedenie, obrovská nuda v Belgicku
Leteckí
Tragédia neďaleko Prešova: Zomrel zamestnanec Národnej diaľničnej spoločnosti
Kráska vystavuje
Slovenské krásky doteraz valcovali svetové móla: Tomu má byť už koniec! Čo sa deje?