Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
21°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.11.2018, 20:33 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Matka na chvíľu spustila oči z dcérky: To, čo nasledovalo, nečakala ani v najhoršom sne!

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zaneta.knizna
19.11.2018 22:03 | |
+7 -16
Reagovať
Keby bol pri nich aj otec, nemusela by matka súčasne dávať pozor na dve malé deti. Žena má len dve oči aj to v predu. Som zvedavá aké komentáre by bolo, keby na tie dve deti bol sám muž a toto by sa stalo. Vtedy by to bola samá obrana muža a kašľalo by sa deti a ich bezpečnosť.
jaguar77
19.11.2018 22:08 | |
+3 -7
Ja som vzdy na strane slabsieho .
Feroo338-1
20.11.2018 08:27 | |
+6 -4
Vies, pozrel som si to este raz a zacinam mat pocit, ze to vobec nebola ziadna nahoda, ale dopredu si to nacvicili... Z vnutornej strany brany je madlo a dievca cakalo az sa dvihne natolko aby sa tam mohla zavesit. Vedeli, ze jej tam nehrozi nebezpecenstvo.
Feroo338-1
19.11.2018 20:54 | |
+24 -1
Reagovať
Ved ta matka zareagovala az chvilu potom, co sa brana sama zastavila. Takze dceru si len zlozila na zem. Velke stastie, ze brana decku neutrhla ruky.
ZdravyPohladNaSvet
19.11.2018 20:49 | |
+20 -9
Reagovať
Ja neviem o čom by ste písali keby ste nemali sociálne siete to by ste museli po starom dvihnut zadky a hľadám informácie v uliciach medzi ľuďmi oooooo to by bol pre vás pruser čo?
medovka62
19.11.2018 21:27 | |
+1 -10
a kto by za to zdvihnutie zadkov platil? ty si tieto informácie prečítaš zadarmo...kto by mal potom platiť tých, ktorí by chodili do terénu hľadať témy?
jaguar77
19.11.2018 22:07 | |
+3 -8
Svet , nenahanaj druhych do roboty ,ked ty si sama leniva ako lenochod .
ZdravyPohladNaSvet
20.11.2018 04:42 | |
+1 -3
Medovka uver mi nič nieje zadarmo...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Dobroslav Trnka
Trnka zváži dočasné prerušenie svojej funkcie, vyjadrí sa v najbližších dňoch Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Šokujúci objav na opustenej farme: Za skriňou bolo niečo, čo prekvapilo aj susedov
Darren Hickey (†
Muž († 51) zjedol maličký kúsok horúcej fašírky: Desivá smrť v náručí priateľa
Ministerka
Kalavská vymenovala do funkcie hlavného odborníka pre neurochirurgiu Kolejáka: Čaká ho náročná úloha
Janez Brajkovič
Iba pre silné žalúdky: Cyklista ukázal, ako vyzerajú jeho nohy po pretekoch
Polícia zadržala
Dušan nacúval na benzínke do auta: Policajti pri dychovej skúške len krútili hlavou, hrozí mu ročné väzenie
November 2006:
Foto
Štedrý Gott († 80) možno ani netušil, čo spôsobí: Dary, ktorými urobil z ľudí boháčov
Trnka pôsobil ako
Trnka konečne prehovoril: Vypočuje odporúčania a preruší funkciu prokurátora?
Martin Marinčin
Vedenie Toronta poslalo Švéda Sandina na farmu: Nádej pre Marinčina!
Napriek ťažkému
Foto
Futbalové sny nadaného Briana zmarili obavy o mamičku: Strašná rana pre osudom skúšanú rodinu!
Hlavný vyjednávač
Vyjednávač EÚ odmieta návrh novej dohody o brexite: Johnson má čas do utorka
Britská bežkyňa
Britská atlétka prekonala ďalší rekord: Takto bežať polmaratón?
Kate a William sa
Foto
Vojvodkyňa Kate poctila miestneho návrhára: Aha, čo si na seba obliekla v Pakistane