Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.12.2018, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Dievča ročne zarobí takmer 70-tisíc eur: Keď zistíte, čo robí pred kamerou, budete sa chytať za hlavu

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
quixilver19
6.12.2018 20:54 | |
+12 -6
Reagovať
po dlhom čase vidim peknu angličanku. aspon na fotke.
Antisumrak
6.12.2018 22:12 | |
+2 -11
Inde si ty anglicanku ani nevidel okrem telky, kedze si zo svojej diery este nevyliezol, som Anti z Aleksiniec, asi aj ty by si si s nou dal fajocku, mam ta rad a z tejto mi mravci nielen v hlave, sepkanie milujem ta milacik zapada do mojho evangelua lasky, som Anti z Aleksiniec, chcem byt tvoj kamarat
telefunken5723
6.12.2018 20:13 | |
+10 -19
Reagovať
rusofilcov upokoji a uspi so stastnym pocitom na perach,iba ked im putin sepka rovno do uska svoju propagandu o svetovlade....
bandacenzorov
6.12.2018 20:06 | |
+31 -9
Reagovať
Zarába, lebo nerobí nič nevyrába a neprodukuje. Je to umelo vytvorená kasta. Umelci, športovci, politici, sponzori z reklám a rôzni takíto sú za nič preplácaní na úkor tých, ktorí reálne pracujú, vykonávajú k životu a existencii potrebné a prospešné činnosti. Pritom by to malo byť presne naopak. Ich schopnosť prežitia a užitočnosť by sa v plnej miere prejavila vtedy, keby ich všetkých sústredili oddelene od ostatných. Ako by s tými svojimi činnosťami dokázali medzi sebou prežiť. Keby nemohli a nemali možnosť dojiť iných a jestvovať na ich činnostiach. Preto sa vôbec nedivte, že v takýchto sférach si sami pre seba vytvárajú umelú popularitu a príjmy. verka44 Na každého môže zabrať niečo iné. Hoci prešlo polstoročie, doteraz si pamätám na to, ako som chcel cez deň povysávať ale čakal som s tým pokiaľ syn zaspí. Aby sa vyspal. On naopak, bol stále čulejší. Tak som sa na to vyflákol a začal som vysávať. Zachrápal ako by nič. Od tej doby, ak nechcel spať som ho uspával zapnutím vysávača. Ten monotonny zvuk mal okamžitý efekt.
Antisumrak
6.12.2018 22:15 | |
+3 -7
Komunisticke keci, mam ta rad, som Anti z Aleksiniec, ale ne jak tuto apostolku, jej by som zaplatil, tebe ne, tebe by som akurat spravil fajocku, chcem byt tvoj kamarat
kamikadze55555
6.12.2018 20:00 | |
+5 -7
Reagovať
a teply jaros keky nahraje nieco?
Antisumrak
6.12.2018 22:41 | |
+2 -5
Ked mu spravis fajocku a zverejnis to na utube, som Anti z Aleksiniec, chcem byt tvoj kamos, urob to a objatie mas moje zarucene, nech nie si depke
lafatadellapalude
6.12.2018 19:51 | |
+20 -1
Reagovať
mne keby v noci volakto zasepka do ucha tak si myslim ze si po mna prisla smrtka
anatia
6.12.2018 19:34 | |
+36 -9
Reagovať
a mohla by zarabat ovela viac keby pritom ukazovala kozy....
jaguar77
6.12.2018 19:06 | |
+12 -20
Reagovať
rozpravky pre volicov sns
verka44
6.12.2018 18:58 | |
+31 -5
Reagovať
ale ved to je dávno.Jednoducho ludom chýba LÁSKA..a TOTO navodzuje pocit že niekto je tu len pre vás.Vyskúšajte...Vačšinou to robia pekné ženy:-)príjemný hlas..zaspat naozaj moožete..Vy v redakcii nerobte z toho ,,kovbojku,,
1aver
6.12.2018 19:11 | |
+1 -9
bchchch bchchch bchchchchchch amen sestra
opal8
6.12.2018 19:15 | |
+11 -5
verka, ale hento funguje na sluchovej úrovni, môže, ale aj nemusí byť zapojený zrakový vnem a funguje to, aj ked nerozumieš čo dotyčný hlas hovorí... ako spúšťač asmr slúžia aj šušťavé zvuky, napríklad otáčanie stránok v knihe, všetko z čoho má bežne človek zimomriavky, aj zvuk dažda, čí škrabanie pera na papier ked píšeš... šepkanie je ale najspoľahlivejší spúšťač...
opal8
6.12.2018 19:20 | |
+7 -3
ja napr. asmr nahrávky nepočúvam, ale relaxáciu a meditáciu sprevádzam nahrávkami binaurálneho spevu, kde sa často využíva ako sprievodný zvuk praskanie ohňa (čo patrí k spúšťačom asmr)...
verka44
6.12.2018 19:27 | |
+9 -3
opal8 ved súhlasím.Mám malého syna..Ked nechce zaspat škrabkám ho po chrbátiku a spievam mu do uška..Bude mat tri roky.Asi prijemné ked zaspí:-)
romanA129
6.12.2018 19:28 | |
+11 -2
mne to strasne vadi..ked som davnejsie citala o tomto trende, tak som na youtube pozrela par videi a fakt mi to bolo vrcholne neprijemne....
opal8
6.12.2018 19:31 | |
+8 -1
romana, presne, aj mne je to nepríjemné, asi je to tým že sme citlivejšie na tieto zvukové hladiny, preto dávam prednosť binaurálnemu spevu s hlbokými tonmi...
verka44
6.12.2018 19:40 | |
+4 -1
chápem že nie je to pre každého.Ja to nepočúvam.Ale poznám.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Nezvestný Michal Stacho
Polícia pátra po nezvestnom študentovi Aktuality.sk
Nicole Scherzinger
Speváčka Nicole Scherzinger zbalila ďalšieho športovca: Fešák sa snaží preraziť aj v šoubiznise
2019: Takýto bol  príchod do Lúrd.
Príbuzný Gombitovej zabehol do Lúrd za 14 dní: Košický kňaz zvládol 2 400-kilometrový štafetový beh bez prestávky
Psík má pre chorobu veľa zdravotných problémov.
Dvojročný Ranger stále vyzerá ako šteňa: Rozkošné fotky nemeckého ovčiaka vám vyčaria úsmev na tvári
Americký prezident Donald Trump.
Američania sa vyhli veľkým problémom: Trump podpísal dôležitý dokument
Obyvatelia odpadky vyhadzujú von oknom.
Siahnu hlboko do vrecka: Za čistenie Luníka IX zaplatia Košičania vyše 60-tisíc €
Novinárka zomrela pri výbuchu auta.
Vražda maltskej novinárky: Prominentného podnikateľa prepustili na kauciu
Asi 500.0 ľudí sa vo štvrtok zišlo na Námestí nezávislosti v Kyjeve
Ukrajinci odmietajú kapituláciu pred Ruskom: Pripomínajú si protivládne protesty
Prezident Jair Bolsonaro
Brazílsky prezident predložil kontroverzný návrh: Ochrana policajtov sa môže zmeniť na katastrofu
Niektorí protestujúci niesli na chrbte rakvy piatich ľudí zabitých pri blokáde rafinérie.
V hlavnom meste Bolívie prišli protestovať aj ľudia s rakvami: Polícia zasiahla slzným plynom!
Protivládne protesty v Kolumbii.
Do ulíc kolumbijských miest vyšli desaťtisíce ľudí: Nespokojnosť s vládou a prezidentom!
Muslim rebel
Útok na najľudnatejšie mesto Sýrie: Pri ostreľovaní Aleppa zahynuli ďalší civilisti
Stop violence over women
Hrôzostrašný čin v americkom kostole: Útočníčka napadla ženu kvôli kusu odevu