Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.11.2018, 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dobré správy pre Jakubiskovcov: Ukradnutú Perinbabu našla polícia v osade, má to však háčik

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
biker0
14.11.2018 09:24 | |
+48 -1
Reagovať
Voči tejto neprispôsobivej sberbe som bol až do nedávnej doby tolerantný a dôverčivý. Občas som sa zmiloval nad ich neutešenou situáciou a zveril poskytol im príležitosť zárobku, napriek tomu, že ma moja žena varovala. Cigáň je proste cigáň a na nič iné nemyslí len ako vás ogabať. Jednomuu čo umňa pracoval som požičal trafo zváračku, ktorá skončila v zástavárni. Ten istý si od miestneho podnikateľa požičal miešačku, ktorú vydával za svoju a mne ju predal.Škoda 150,-€. Ďalší traja si vypýtali peniaze dopredu a už som ich od tej doby nevidel. Zaplatil som im 150,-€. Môjmu synovi pri reštaurácii na Devíne len tak zo zábavy prerezali novú zimnú pneumatiku, škoda 60,-€. Podľa slov majiteľa reštaurácie, to isté už urobili aj jemu. Za posledný mesiac mi z chalupy, ukradli postupne peniaze a mobil v celkovej hodnote 500,-€. Po tom, čo som vám vyrozprával si určite zaslúžim titul hlupák roka.
tihyno
14.11.2018 09:35 | |
+29 -2
A teraz ich ubytujeme na pár rokov , dostanú stravu 3x denne a bude im fajn z naších peňazi a oni sa len smejú .To len voľakto si myslí , že je to nápravní ústav .
3470
14.11.2018 09:38 | |
+25 -1
Kamarat si doniesol ciganov z vychodu na prace na chalupe. V podstate pracovali 14dni. V posledny vecer pred odchodom na vlak domov dostali peniaze za pracu. Samozrejme do miestnej krcmy a vsetko prepili a prehrali na automatoch. Rano im musel kupit listky na vlak zo svojho.
podpindusnik
14.11.2018 09:11 | |
+17 -11
Reagovať
Ešte by sem mali dať židovského starčeka Lasicu aj s tou jeho primitívnou starenou Lusicovou .A zabúdajú na starenku Gregorku . Pre tupé , herecké bratislavské indulony je toto veľký úspech !!
PeterVlado
14.11.2018 10:48 | |
+2 -7
Hmm mozes nam dat nazov filmu v ktorom si hral ty, pripadne daj typ na nejake divadelne predstavenie v ktorom ucinkujes, radi sa prideme vsetci pozriet na taku celebritu akou bezpochyby si.
rydzi
14.11.2018 11:00 | |
+4 -1
Peter Vlado - hmm, zaujímavé, ohodnotiť môže len vtedy, aj by bol hercom? Zaujímavá logika, zrejme auto len pretekár, jedlo len kuchár atď. Tak sa toho teda drž.
Jedon
14.11.2018 08:56 | |
+42 -1
Reagovať
tí cigáni sa ale odvolajú do Štrasburgu pretože oni si mysleli že to čo kradnú je najnovší Play Station a teda boli porušené ich práva na chlieb a hry...
teplejhnis
14.11.2018 08:50 | |
+26 -3
Reagovať
to je tá deana čo ožralá vykonala kedysi veľkú potrebu pred divadlom?
quixilver19
14.11.2018 12:31 | |
+1 -0
ked musíš, tak musíš kks. či nie?
Gerard31
14.11.2018 08:37 | |
+59 -5
Reagovať
a dúfam, že tá krava Jakubisková sa teraz ospravedlní majiteľom a personálu penzionu za ohováranie, že oni sú zlodeji a hlavne, že či im aj zaplatí za poskytnuté služby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3470
14.11.2018 09:30 | |
+11 -1
Nezaplati
milan5321
14.11.2018 08:13 | |
+45 -6
Reagovať
Jakubisko si svoje nedokoncene dielo ceni na "miliony" a necha ho volne sa povalovat na izbe?najma ked sa nachadza v lokalite,kde veci menia majitela bez platenia?ciganska inspekcia nema problem prekonat vysku 3 metre.keby zobral do komparzu pol osady,ku zmene majitela kaziet ani nemuselo prist.Jakubisko asi zabudol,odkial pochadza.co sa tyka Deza a spol.,nedostanu spominane roky v base.budu sa odvolavat na svoj dlhoprsty naturel a mozu uspiet :))
marcellondon
14.11.2018 07:58 | |
+54 -3
Reagovať
A máme názov filmu, Perinbaba a zlodeji podľa skutočnej udalosti a zlodejov možu obsadiť do filmu
Bager.V
14.11.2018 07:48 | |
+81 -4
Reagovať
V osade ale nenapišu rovno že cigani.
jankonusiak
14.11.2018 08:34 | |
+49 -3
Pokiaľ sa pre "našich" priudených spoluobčanov (po slovensky k u r v y cigánske)nezavedú stredoveké tresty - odtínanie rúk pri krádeži,neodučíme ich to!!!
motomotomoto1
14.11.2018 09:35 | |
+14 -1
pha a potom by si lahsie vybavili invalidne dochodky...
grmbolec
14.11.2018 07:19 | |
+65 -29
Reagovať
bude teplo v parlamente . ide tam pussycat stanke
PeterVlado
14.11.2018 07:29 | |
+34 -28
Dakujeme za velmi uzitocnu informaciu bez ktorej si nevieme zivot ani predstavit, dakujeme udatnemu "diskuterovi" za vecny prispevok k tejto diskusii, dakujeme bohatier nas sme radi ze ta mame,co by sme si bez teba pocali strateny vo velkom sirom svete ? PS: uz je po vizite ? Lieky si uz spapal ?
tabatas
14.11.2018 07:58 | |
+15 -21
PeterVlado...tento clovek, grmbolec,je dusevne chory,ale aj takito maju klavesnicu a mozu tukat od rana do vecera svoje nezmysly
MihaiL
14.11.2018 08:03 | |
+12 -6
ide bojovať za nedotknuteľných....,
RuskaPravda
14.11.2018 08:16 | |
+8 -28
a proti vám tupým ficoidným rusofilným prascom
milan5321
14.11.2018 08:31 | |
+7 -5
grmbolec.keby si mal inu vyhradu,moze byt.ako napr.ze zneuzil studentske demostracie na propagaciu svojej osoby.pod to by som sa podpisal.
malygolem
14.11.2018 07:11 | |
+80 -4
Reagovať
Takže už nie je diskusia ani o mafiánskej čubke Ďurianovej? Nechce aby jej syn zažíval temnú stránku šoubiznisu? Keby mala ona zažívať vydieračské praktiky jej milovaného manželíčka, vyhrážanie násilým rodine, deťom, to by čumela aký vyvrhel je otec jej dieťaťa. Keby neboli súdy skorumpované tak má manželíček, vyvrhel vydierač, násilník minimum 15 rokov druhá nápravnovýchovná skupina.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
ONLINE: Ľudia si výročie Nežnej revolúcie pripomínajú aj na námestiach Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bratia Marcus a Alex Lewisovci
Po strate pamäti žil Alex z radostných spomienok brata: Keď sa po rokoch dozvedel o hrôzach z detstva, zlomilo ho to!
Celý rok chodil naboso a býval v malom domčeku so záhradou.
Američan sa rozhodol žiť vo veľkomeste iba z prírody: Z jednej veci, ku ktorej sa uchýlil, vás napne
Hráč Liverpoolu Sadio Mane  (uprostred dole) oslavuje s Robertom Firminom úvodný gól do bránky Salzburgu v zápase
Sláva mu nestúpla do hlavy: Hviezdny futbalista nemá problém nosiť balíky s vodou z autobusu
Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal.
Foto
Ako vyzerá Hapalove pôsobenie na lavičke Slovenska? Nevyrovnané výkony a málo výhier
Zatiaľ nie je možné určiť presný rozsah škôd na lietadlách (ilustračné foto).
Dramatické chvíle na letisku vo Frankfurte: Na pristávacej dráhe sa zrazili lietadlá
Na spoločnej tlačovej konferencii to oznámili ministri obrany oboch krajín.
USA a Južná Kórea odložili spoločné vojenské cvičenia: Ide o gesto dobrej vôle?
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Diváci sa rozutekali na všetky strany.
Chvíle hrôzy na zápase v Amerike: Muž v hľadisku začal strieľať do davu!
Šéf parlamentu Andrej Danko
Danko o dezinformáciách: K nárastu extrémistických síl môžu prispieť aj politici
Peter Weiss: S výkonnou politikou skončil, dnes je už dvojnásobným veľvyslancom.
Bývalý komunista a dnes veľvyslanec Peter Weiss: Za Jakeša a Biľaka som sa hanbil!
Pápež pozval 1500 chudobných ľudí na obed.
Pápež František nešetril kritikou: Chamtivosť niekoľkých zhoršuje chudobu iných
Adam Lapšanský premieňa nájazd.
Aj na slovenských klziskách uvidíte parádičky ako z NHL: Útočník Trenčína vymyslel gól mesiaca