Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.11.2018, 11:00 | Šport | Futbal

Diskusia: Čo vraví na bitku Šatku a návrat Stocha? Kozák si nebral servítku pred ústa!

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jcb4
11.11.2018 06:12 | |
+1 -1
Reagovať
Každý je nahraditeľný,no náhrada musí byť lepšia ako predchodca,čo v tomto prípade nie je.Tréner zodpovedá za výsledky,tak má plné právo,ba povinnosť vyžadovať od hráčov všetko,čo ku hre patrí.Vo futbale pri neúspechoch odvolajú trénera a nie hráčov,ktorý nedodržiavajú jeho pokyny.Čo je to za hráča,keď nevydrží behať 90 minút?No ale ako môže vydržať,keď chodí po nociach po baroch,ožiera sa ako divá ***,mysliac si že keď je reprezentant,tak má všetko dovolené.Som strašne zvedavý,ako rýchlo to Hapal zabalí,ak ho nevyhodia skôr.
kockafej
10.11.2018 21:28 | |
+5 -2
Reagovať
Hajzli špinavy.Ked sa neviete vyrovnať s tým že janko Kozak dokazal viac ako Tí paštekari.A tie poznamky na jeho osobu jasne hovoria akí ste prízemný a hlupaci od kosti.Nič ste v živote nedokazali a vašou jedinou utechov je nadavať na človeka ktorý v živote aj niečo prežil a nikdy tam nebudete ,a niky mu ani po pätu siahať nebudete.A teraz píšte a nadavajte....
Ludovit1908
10.11.2018 09:11 | |
+9 -6
Reagovať
... pride mi to,ako keby som ja isiel radit muzovi co si zobral moju ex,co ma robit a co nie.Zacala nova era s novym trenerom a je iba na nom akych hracov si Hapal vyberie,je to jeho zodpovednost a iba on zodpoveda za vysledky muzstva.
montaznapaka
10.11.2018 08:16 | |
+10 -1
Reagovať
či so Stochom,alebo aj bez neho stále len o 3.miesto v skupine a raz za 20 rokov dajaký uspech v postupu!!DDD
trucker694
10.11.2018 03:47 | |
+13 -21
Reagovať
Janko dubak sa správa horšie ako Jozef žiletka, ale ten niečo na hrisku dokázal. Tento alky východ niarsky iba kope okolo šebe. Tak janek nebudz kůň.
trucker694
9.11.2018 22:08 | |
+13 -21
Reagovať
Starý Dubak nevedel kam z konopí, tak hodil flintu do žita, wajs h.l.u.p.a.c.i.k mu diktoval čo ako, hrá o ničom, ale stok je nežiaduci iba za to že mu to dal do očí. Pravda bolí, a ešte u člena kss, obzvlášť.
kveci
10.11.2018 13:40 | |
+0 -0
Brilantná úvaha mentálneho derviša...
Golda.Silverstein.Cicmanova
9.11.2018 21:43 | |
+9 -1
Reagovať
Kozák by dal Šatkovi deku ...
canaky
9.11.2018 18:25 | |
+30 -25
Reagovať
Hlavne ze take gule nemal ked Weissko nadrbany soferoval. Vtedy drzal hubu a krok velky moralista.
kveci
9.11.2018 18:27 | |
+40 -6
Nenominoval Weisa a ani hubu nedržal.
bandacenzorov
9.11.2018 18:06 | |
+10 -6
Reagovať
Do toho pijaci!!!
karajara
9.11.2018 17:36 | |
+24 -16
Reagovať
Pán Kozák si chce vychutnať slovenskú ligu, to dokaže len veľký odborník. Povie mi niekto čo sa dá na našej lige vychutnať?
bandacenzorov
9.11.2018 17:58 | |
+39 -3
Pivo s párkom
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Vladimír Sklenka
Sudca Sklenka mal vysvetľovať Threemu s Kočnerom, zobral si dovolenku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ešte nikdy vraj
Foto
Toto že je športovkyňa? Keď zistíte, aký šport robí táto sexi Ruska, nebudete tomu veriť
Predseda vlády SR
Rozsype sa vládna koalícia? Premiér Pellegrini sa vyjadril k pálčivej otázke
V areáli
Nemocnicu vo Zvolene čaká veľká prerábka: Za nový urgent vysolia 7,1 milióna €
Na snímke
Stopér Slovana Myenty Abena: Žiadny prílišný rešpekt proti Wolverhamptonu
Explózia v mešite
Výbuch v centre Kyjeva: Zahynuli dvaja muži
V kamióne našli
Foto
Hororový objav v Británii: V nákladnom aute našli 39 mŕtvol
Hygienici opäť
Ak máte doma tieto výrobky, nepoužívajte ich: Hygienici varujú pred nebezpečnými produktami
Pár plánoval nafotiť romantické zábery zo zásnub: To, čo zachytil fotograf, nemá chybu
Slovenskí
Foto
Manželka hokejovej legendy Reného Puchera: Trénuje hendikepovaných krasokorčuliarov
Kližan má
Slovenský tenista klesol v rebríčku a je stále bez kouča: Zachráni Borgula Kližanovi kariéru?
Malka Leifer je
Austrália žiada Izrael, aby vydal učiteľku obvinenú z pedofílie: Mala obťažovať deti, keď bola riaditeľkou školy
Ďalší
Mali by sa hanbiť: Vodiči zneužili na pohodlné parkovanie falošné preukazy ZŤP