Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 7.
Kamila
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.11.2018, 09:59 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Lucie Bílá rozpredáva svoje veci: S takou reakciou fanúšičiek asi nerátala

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
smartikon
7.11.2018 19:22 | |
+3 -10
Reagovať
stara fula.Nech uz prestane rizovat a nech skrieka dzdzine kde zije.Uz nie sme na nu zvedavi.Stale dokola
Marcelino888
7.11.2018 16:32 | |
+10 -3
Reagovať
Lucka vyzera na svoj vek naozaj velmi dobre má sexi nohy a celkovo postavu a ma rada sex a vystriedala uz viacero mladikov tak dufam jej tento uz bude vyhovovat a stacit jej tempu. Jaro Slávik sice klatil aj chlapov vo videu no s Luciou sa mu to urcite muselo pacit ked ho osedlala
majosan3
7.11.2018 22:06 | |
+5 -5
To snáď Marcelino nemyslíš važne. Ona na svoj vek vyzera síce dobre ale dobre a nie mladšie. A ten mladší playboy o 17r. jej vôbec nepristane. Vyzerá pri ňom prezrete a staro. Čudujem sa, že sa takto zverejňuje. Nech si staršie ženy platia svojich mladých gigolov a zlatokopov vodia medzi 4 steny. Je to fakt nevkusné a trápne.
dubravcanka23
7.11.2018 15:31 | |
+7 -15
Reagovať
Kolkokrat uz tejto uvrestanej cigani povedali, ze aby len spievala a nerozpravala!!! Stale si neda povedat :-OOO
Izoldana
7.11.2018 14:03 | |
+10 -18
Reagovať
chodte uz do kelu a vezmite zo sebou aj tuto nenazranu Bilu.Velka prajna osoba?ano listky - vstupenky o tom znacia.Nenazrana skriekajuca krava.Nech si necha aj handry pre svojich.
Marcelino888
7.11.2018 13:57 | |
+6 -9
Reagovať
Keď si dala baranovi daj aj mne baran má len jedno vajce ja mám dve
meterson
7.11.2018 13:56 | |
+12 -10
Reagovať
Falosna L.Bila.Pretvarka pred divakmi a fanusikmi.Kto ju nepozna nevie.Je inak velka potvora..neuprimnost na prvej stranke.
333666999
7.11.2018 13:15 | |
+12 -10
Reagovať
tuto horu falose a pretvarky nemusim!
vlku7027
7.11.2018 10:58 | |
+17 -7
Reagovať
utekajme na petřín
Marcelino888
7.11.2018 10:56 | |
+14 -23
Reagovať
Lucku čierny bača Ibi Majga prevracal pred 10 rokmi, asi mala rada čierne bakule táto satanistka
vlku7027
7.11.2018 10:53 | |
+23 -7
Reagovať
som si vsimol ze ten jej fesak ma hrubsiu ruku ako nohu
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Eduard Chmelár.
Eduard Chmelár: Urobil som chybu, keď som sľúbil odchod z politiky (rozhovor) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tamarka
Bojí sa vaše dieťa lekárov? Národný ústav detských chorôb prišiel s milým nápadom, pomôže im Tamarka
Tour de France sú
Nechutný zvyk cyklistov na Tour de France: Prečo si močia na nohy?
(ilustračné foto).
Muži zákona zadržali trnavskú dílerku drog priamo pri čine: Už je v cele
(ilustračné foto).
Najteplejší deň v novodobých dejinách Izraela: Pri mieste, kde stála Sodoma, namerali 49,9 °C
Prokurátor Peter
OĽaNO volá po vyhadzove Šufliarskeho: Písal si stovky správ s Kočnerom, nemá na prokuratúre čo robiť
Zuzana Plačková
Foto
Plačková si dala pred letom zväčšiť zadok, teraz si búcha hlavu: Môže za to moja blbosť
Tibor Jančula
Bývalý hráč Slovana a reprezentácie Tibor Jančula: Čo si myslí o vypadnutí belasých?
Dvojica sa
Foto
Ruská miss sa pred rokom tajne vydala za bývalého kráľa Malajzie: Krutý koniec ich rozprávky
Ľubica (61)
Posun v prípade manželov Kolekovcov tri roky od stresujúcej udalosti: Kukláči k nám vtrhli nezákonne!
Radosť Caleba
Radosť z víťazstva dlho netrvala: Tím Lotto-Soudal čakalo na izbách prekvapenie
Oldřich Kaiser
Český herec Oldřich Kaiser dostal infakrt: Leží na jednotke intenzívnej starostlivosti
Nový francúzsky
Rozdielne názory krajín EÚ pretrvávajú: Ministri vnútra sa nedohodli na pláne rozdeľovania migrantov