Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.11.2018, 11:25 | Šport | Futbal

Diskusia: Je to vôbec možné? Messi len pár dní po zranení opäť naplno trénoval!

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Morbid-monsters.from.HnojCamp
1.11.2018 11:42 | |
+71 -31
Reagovať
Ked to vyzera, ako totalny de*ment, beha to ako splaseny dem*ent, sprava sa ako nepricetny dem*ent, tak to i bude total dem*ent. No a presne to je tazky autista Messi = hanba férového a slusneho futbalu. Dovi, dopo, musim ist z diskusie.
neziaduci.svab-messi
1.11.2018 14:33 | |
+50 -10
Veru, ten arogantný, povýšenecký d.a.r.e.b.á.k mal už dávno za daňové podvody a úniky+nedpolatky bručať v chládku. Je to práve on, ktorý rozoštváva už roky trénera od hráčov a hráčov medzi sebou. I taký Neymar by o tom vedel veľa rozprávať. Je to netvor a simulant, sebec a arogant, všetci i z môjho okolia ním opovrhujú. Som rád, že niekto má podobný názor, ako ja, no nielen ja, mnohí túto psycho-beštiu neznášajú. Prajem pekný deň, len som si sem odskočil medzi pracovnými povinnosťami a zase letím.
iii9
5.11.2018 09:28 | |
+0 -0
toto je, vazeni, najvyssi level kombinacii tych najhorsich psychickych poruch aky kedy existoval. Vygrcne zo seba 2 - 3 vety zo svojich najvacsich nocnych mori a komplexov a potom si z druheho nicku suhlasne odpoveda a nakoniec si este da zo 50 plusiek, aby mohol kludne zaspat. Nuz, kazdy ma iny zmysel zivota, aj takyto mentalny krypel ako vidno...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Viera Rusková,
Kauza zmenky: Ruskove výpovede nesedia, jeho exmanželka sľubuje vysvetlenie na súde Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Marianka (5)
Rodičov autistického chlapčeka (5) šokovali úrady: Mariankovi zamietli všetku pomoc
El Mencho je
Polícia ide po nástupcovi El Chapa: 9 miliónov € za túto krvavú beštiu
Majiteľ pozemku
Plány developerov zhatil objav archeológov: Išli stavať domy, našli niečo vzácne
Man hide the gun
Tajomné úmrtia cudzincov v Tunisku: Tentokrát prišiel o život Nemec
Abandoned
Našli muža, ktorý zadržiaval v pivnici mladých ľudí: Pred pár rokmi prekonal mŕtvicu
Turecký prezident
Ruský a turecký prezident telefonovali o situácii v Sýrii: Erdogan prijal Putinovo pozvanie
Turecký vojak
Turecko neukončí ofenzívu v Sýrii: Medzinárodné spoločenstvo s operáciou nesúhlasí
Zľava Matej (17),
Slovenskí študenti idú s robotom vyhrať súťaž v Dubaji: S Alexom vyčistíme oceány
Na trhoch platia
Polícia zatkla 2 osoby podozrivé z útoku v Štrasburgu: Jedna z nich má iba 17 rokov
Incident sa stal
Policajti vyšetrujú náraz nákladiaku do vozidiel: Za vyčíňaním Sýrčana nemá byť terorizmus
Turecký prezident
Maďarsko vyvolalo medzinárodné pobúrenie: Otvorene podporili tureckú vojenskú operáciu
Na snímke vľavo
Foto
Gólové hody v Dunajskej Strede: Slovenskí mladíci potrápili hviezdnych Francúzov