Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 4.
Jela
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.11.2018, 11:25 | Šport | Futbal

Diskusia: Je to vôbec možné? Messi len pár dní po zranení opäť naplno trénoval!

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Morbid-monsters.from.HnojCamp
1.11.2018 11:42 | |
+71 -31
Reagovať
Ked to vyzera, ako totalny de*ment, beha to ako splaseny dem*ent, sprava sa ako nepricetny dem*ent, tak to i bude total dem*ent. No a presne to je tazky autista Messi = hanba férového a slusneho futbalu. Dovi, dopo, musim ist z diskusie.
neziaduci.svab-messi
1.11.2018 14:33 | |
+50 -10
Veru, ten arogantný, povýšenecký d.a.r.e.b.á.k mal už dávno za daňové podvody a úniky+nedpolatky bručať v chládku. Je to práve on, ktorý rozoštváva už roky trénera od hráčov a hráčov medzi sebou. I taký Neymar by o tom vedel veľa rozprávať. Je to netvor a simulant, sebec a arogant, všetci i z môjho okolia ním opovrhujú. Som rád, že niekto má podobný názor, ako ja, no nielen ja, mnohí túto psycho-beštiu neznášajú. Prajem pekný deň, len som si sem odskočil medzi pracovnými povinnosťami a zase letím.
iii9
5.11.2018 09:28 | |
+0 -0
toto je, vazeni, najvyssi level kombinacii tych najhorsich psychickych poruch aky kedy existoval. Vygrcne zo seba 2 - 3 vety zo svojich najvacsich nocnych mori a komplexov a potom si z druheho nicku suhlasne odpoveda a nakoniec si este da zo 50 plusiek, aby mohol kludne zaspat. Nuz, kazdy ma iny zmysel zivota, aj takyto mentalny krypel ako vidno...
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Posledná smrteľná obeť komunistov? Brutálna bitka neďaleko Piešťan Aktuality.sk
Lucia Ďuriš
Nicholsonová plánuje kandidovať v roku 2020 do NR SR: Čo spraví v prípade, ak bude europoslankyňou?
Pápež František.
Pápež František vyslal zaujímavé posolstvo: Každý, kto odmieta homosexuálov, nemá ľudské srdce
Jágr sa vrátil
Foto
Nestarnúci Jágr neprestáva šokovať: V českej lige má priemer bod na zápas!
Zľava Zuzana
Osud im nedoprial: Slávne ženy, ktoré sa nedočkali potomkov
Demonštranti
Žlté vesty sa chystali protestovať pri Notre Dame: Polícia spravila rázny krok
Stovky
OSN evakuovalo desiatky utečencov: Je to len začiatok, potrebujú viac pomoci
Tomáš Penz.
Známy český bojovník mal brutálne zbiť priateľku: Polícia ho naháňala po celej krajine
Na zjazde
Vážna dopravná nehoda v Bratislave: Zrazili sa dve autá, jedno z nich vyletelo z cesty
Veľkonočné
Vo Veľkom Krtíši sa pred Veľkou nocou hecli, na sakuru vyvešali kraslice: Ich počet vás odrovná!
Hasiči
Obrovské nešťastie počas bohoslužby: Zrútila sa časť kostola, 13 mŕtvych
Dominika
Zachráni Cibulková Slovensko? Tenistky čaká náročný zápas proti Brazílii
Záchranári mali
Auto sa zrútilo zo svahu: Pri obci Teplička museli zasahovať aj záchranári