Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.10.2018, 08:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Ďurovčík vrátil po rokoch inscenáciu, prišlo prekvapenie: Takto som ešte nikdy netrpel

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bobanec
22.10.2018 17:20 | |
+2 -3
Reagovať
Myslím že neomarxisti a protinárodné slniečka na Slovensku dostali obrovskú facku.
jozefbb
22.10.2018 15:43 | |
+5 -5
Reagovať
ja idem na Strom, uputavka pekna, vypredane
grmbolec
22.10.2018 10:36 | |
+16 -14
Reagovať
ked tam bude účinkovat stanke , bude z toho buzikál
teplejhnis
22.10.2018 13:59 | |
+4 -5
yes.yes,yes.krásne si to dal,klobúk dole
mustafa123456
22.10.2018 10:21 | |
+26 -9
Reagovať
Durovcik je len rata peniaze... Vsetky jeho projekty su o tom istom. Btw naposledy som bol s dietatom na Bambulke - odflaknute kostymi, scena uplne obycajna, Kozko na pokraji smrti a hlavne v starom zavsivenom Istropolise, hlavne, ze deti daju 20e za listok. Nikdy som ho nebral ako nieco extra - a nikdy ani nebudem :)
ZAJO3
22.10.2018 16:02 | |
+5 -1
dnešné produkcie sú povrchné, bez hodnoty...
medovka62
22.10.2018 10:03 | |
+22 -8
Reagovať
Presne v tom čase som bola na muzikále Matúš Čák Trenčiansky a ak mám pravdu povedať, nevidela som, že by tam bolo okrem nás vyše 1000 ľudí!! Ďurovčík má jeden úžasný dar a to, urobiť sám sebe reklamu...pozve známych ľudí, vychváli seba, tanečníkov, spevákov a reklama je na svete!! Bola som na Jesus Christ Superstar v Žiline...bol to totálny prepadák z môjho pohľadu, lebo som to predtým videla v Prahe...urobiť rockovú operu z takejto témy, dať predstavenie na zimný štadión, kde nie je ozvučenie, kde sme vstupovali asi pol hodiny a predstavenie meškalo...kde sedelo asi 2500 ľudí len preto, aby mal väčší zisk! kde som spevákov nevidela, len počula...za najlacnejší lístok tuším 39E!!
bbrblo
22.10.2018 10:47 | |
+7 -11
Čo si čakala na ľadovom štadióne,že budeš sedieť dva metre pred pódiom?
medovka62
22.10.2018 11:08 | |
+6 -5
nie, myslela som si, že scéna bude v strede štadióna a že budeme vidieť tanečníkov...lenže miesto toho tam naukladali normálne stoličky, aby bolo viac divákov...
JollyFun
22.10.2018 09:35 | |
+31 -5
Reagovať
To uz aka cenzura v NC ked nepustili diskusiu k obycajnemu striedaniu zimneho a letneho casu ?!? Nech zije sloboda slova na Slovensku!
anavika
22.10.2018 09:30 | |
+13 -22
Reagovať
Len tak dalej Jano,si super
teplejhnis
22.10.2018 09:29 | |
+9 -17
Reagovať
a iste tam bolo aj veľa mamičiek so svojimi mladunkými dcérami či hvízdu muzikál-orálov neurobí
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner si myslel, že po ňom ide organizovaná skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Justin Trudeau
Kanadský prmiér Trudeau obhájil víťazstvo vo voľbách, stratil ale väčšinu v parlamente
Kráľovná Alžbeta
Rebríček pracháčov z kráľovského rodu: Alžbeta II. je bohatšia než zvyšok rodiny
Americký
Trump chce aj naďalej v Sýrii amerických vojakov: Pred kým budú chrániť ropné polia?
Nemecká
Nemecká ministerka má návrh bezpečnostnej zóny v Sýrii: Merkelová s ním súhlasí
Elephant Charge
Trápenie slonov v Afrike nemá konca: Desiatky z nich sa v krátkom čase vyhladovali na smrť
K nešťastiu došlo
Nešťastie v dome v Skalici: Chlapček (1) spadol z dvoch metrov do pivnice
Krvavý rituál
Muž zavraždil manželku pred očami ich dcéry: Súd rozhodol o jeho osude
(ilustračná fotka)
Vo Francúzsku prebieha súd s mimoriadne krutou vrahyňou: Svoju kolegyňu rozštvrtila a hodila do vody
Názory britského
Britskí poslanci to budú mať v najbližších dňoch ťažké: Zákon o brexite musia prijať za veľmi krátky čas
Desiatky
Amerika chce odoberať vzorky DNA nelegálnym migrantom: Koniec práva na súkromie?!
Maďarský premiér
Orbán o škandále primátora Győru: Je choré, ak si niekto natáča svoj sexuálny život
Ruský prezident
Putin odvolal šéfa poradného orgánu Kremľa: Dôvod mnohých zaskočí