Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 7.
Daniel
28°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.10.2018, 08:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Ďurovčík vrátil po rokoch inscenáciu, prišlo prekvapenie: Takto som ešte nikdy netrpel

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bobanec
22.10.2018 17:20 | |
+2 -3
Reagovať
Myslím že neomarxisti a protinárodné slniečka na Slovensku dostali obrovskú facku.
jozefbb
22.10.2018 15:43 | |
+5 -5
Reagovať
ja idem na Strom, uputavka pekna, vypredane
grmbolec
22.10.2018 10:36 | |
+16 -14
Reagovať
ked tam bude účinkovat stanke , bude z toho buzikál
teplejhnis
22.10.2018 13:59 | |
+4 -5
yes.yes,yes.krásne si to dal,klobúk dole
mustafa123456
22.10.2018 10:21 | |
+26 -9
Reagovať
Durovcik je len rata peniaze... Vsetky jeho projekty su o tom istom. Btw naposledy som bol s dietatom na Bambulke - odflaknute kostymi, scena uplne obycajna, Kozko na pokraji smrti a hlavne v starom zavsivenom Istropolise, hlavne, ze deti daju 20e za listok. Nikdy som ho nebral ako nieco extra - a nikdy ani nebudem :)
ZAJO3
22.10.2018 16:02 | |
+5 -1
dnešné produkcie sú povrchné, bez hodnoty...
medovka62
22.10.2018 10:03 | |
+22 -8
Reagovať
Presne v tom čase som bola na muzikále Matúš Čák Trenčiansky a ak mám pravdu povedať, nevidela som, že by tam bolo okrem nás vyše 1000 ľudí!! Ďurovčík má jeden úžasný dar a to, urobiť sám sebe reklamu...pozve známych ľudí, vychváli seba, tanečníkov, spevákov a reklama je na svete!! Bola som na Jesus Christ Superstar v Žiline...bol to totálny prepadák z môjho pohľadu, lebo som to predtým videla v Prahe...urobiť rockovú operu z takejto témy, dať predstavenie na zimný štadión, kde nie je ozvučenie, kde sme vstupovali asi pol hodiny a predstavenie meškalo...kde sedelo asi 2500 ľudí len preto, aby mal väčší zisk! kde som spevákov nevidela, len počula...za najlacnejší lístok tuším 39E!!
bbrblo
22.10.2018 10:47 | |
+7 -11
Čo si čakala na ľadovom štadióne,že budeš sedieť dva metre pred pódiom?
medovka62
22.10.2018 11:08 | |
+6 -5
nie, myslela som si, že scéna bude v strede štadióna a že budeme vidieť tanečníkov...lenže miesto toho tam naukladali normálne stoličky, aby bolo viac divákov...
JollyFun
22.10.2018 09:35 | |
+31 -5
Reagovať
To uz aka cenzura v NC ked nepustili diskusiu k obycajnemu striedaniu zimneho a letneho casu ?!? Nech zije sloboda slova na Slovensku!
anavika
22.10.2018 09:30 | |
+13 -22
Reagovať
Len tak dalej Jano,si super
teplejhnis
22.10.2018 09:29 | |
+9 -17
Reagovať
a iste tam bolo aj veľa mamičiek so svojimi mladunkými dcérami či hvízdu muzikál-orálov neurobí
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Cena benzínu
Týždeň vo svetovej ekonomike: Pripravte si peňaženky, tankovanie bude bolieť Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Matej Baluch.
Skvelý úspech pre Slovensko: Mladý talent vybojoval na juniorských ME cenný kov
Koreňoústka
Foto
Invázia monštier z hlbín: Potápač vyzerá pri obrovskej medúze ako trpaslík! Varovanie pre turistov
(ilustračné foto)
SHMÚ varuje pred povodňami: Výstraha prvého stupňa v niektorých okresoch na severe Slovenska
Michal Truban sa vyjadril o dohode s KDH: Nie je o hodnotách, ale je signálom slušnej komunikácie
Hráči Žiliny.
Tréner Žiliny krotí vášne po víťazstve: Nerád rozprávam o spokojnosti
wildfire, forest
Vyše 1000 hasičov bojuje s lesnými požiarmi v Portugalsku: Vynútili si evakuáciu viacerých dedín
ŠŤASTNÍ RODIČIA:
Foto
Iveta Malachovská vydala jedinú dcéru: Úspešný ženích sa postaral o nezabudnuteľný moment
Predseda NR SR
Andrej Danko pritvrdil: Ak Smer-SD nepredloží návrh na zmeny vymáhania výživného, navrhnem to ja
Slovenka si užíva
Foto
Slnko, more a krivky v plavkách: Cibulková opäť na dovolenke
One day of Osaka
Teroristická hrozba v Egypte: British Airways aj Lufthansa zastavili lety do Káhiry
Búrka (ilustračné
SHMÚ varuje pred búrkami na väčšine územia: Výstraha prvého stupňa!
Na snímke vedúci
Začal sa Európsky olympijsky festival mládeže: Poteší každý cenný kov