Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 7.
Kamila
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2018, 20:46 | Šport | Futbal

Diskusia: Potetovaná sexica pomotala hlavu Aguerovi: Zlákala ho dokonalou postavou?

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
teplejhnis
18.10.2018 08:26 | |
+6 -2
Reagovať
tupá štetina.hnus
SamoSamuel
18.10.2018 05:38 | |
+7 -3
Reagovať
Chcel by som ta vydiet bez mejkapu Krasa!!!
skomentoval
18.10.2018 05:32 | |
+8 -3
Reagovať
ešte si na čelo vykeruj svoju frnu..
bubl
18.10.2018 03:10 | |
+21 -5
Reagovať
Nechapem co vsetkym šibe z tetovania. Zrazu sa vsetci davaju tetovat. Nepoviem nieco mensie, nenapadne. Je to na cely zivot, blbouni. Som zvedavy co budu robit ked budu v mode čiste telá bez tetovania :D A ked ich po 10rokoch tetovanie omrzi. Ma to viac nevyhod ako vyhod. Pekne to moze byt, ale stoji to zato znetvorit si svoju vlastnu kožu? A na babach to uz vobec nejde, vyzeraju s tym viac mužnejšie nez ženskejšie
bubl
18.10.2018 04:06 | |
+18 -3
Poviem to takto. Ženske telo je samo o sebe krása od prírody. Netreba ho ničit tetovaním.
leri33
18.10.2018 04:42 | |
+13 -3
veru ze sibe niektorym a kvalitne....som v zahranici...ked sme prisli s manzelom, chceli sme si dat nieco decentne, take len pre seba....tolko sme preberali, ze nas to preslo a hlavne doslo, ze naco....tu sa chodia tapetovat, jak po teple rozky do obchodu...v lete na plazi cista podivana...vsetko rad-radom...je to nechutne a smiesne zaroven....ked si stara krepa da vytetovat sliepku znasajucu vajcia...clovek sa zamysla, co ju k tomu viedlo...asi ma nejaku farmu...alebo doriadeny su tak, ze vidno len oci a v usiach maju tie obrovske kruhy...no nadhera
EsoSilvia827
18.10.2018 00:30 | |
+27 -5
Reagovať
vyzerá ako štetka...
bobo1977
17.10.2018 23:32 | |
+21 -5
Reagovať
Matoha.
Marekk26
17.10.2018 23:12 | |
+37 -6
Reagovať
sorry, ale ona ani nevyzerá ako človek. Celá umelá. Baby, prečo sa takto musíte znetvoriť...
leri33
17.10.2018 22:45 | |
+45 -6
Reagovať
pri pohľade na tohoto avatara ma vždy napadne, čo moj syn raz dovlečie domov....dúfam, že aj keď prejde nejakým rebelujúcim obdobím, tak si zachová zdravý rozum a nadhľad....to je choré toľká samoľúbosť, fotit sa 300krát denne a ešte sa tak dodrbať...chorí ľudia, keď v tomto vidia zmysel života...byť in a v hlave vymetené...
Juraj.Stur
17.10.2018 22:24 | |
+9 -18
Reagovať
Volim Gabiku Drobovu
mudr-lant
17.10.2018 22:14 | |
+18 -9
Reagovať
Obdarena krasou sa takto znehodnoti...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Bývalý funkcionár
Komentár Petra Bárdyho: Peter Tóth je nedôveryhodný, ale môže odkryť poriadnu špinu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Sklamaný tréner
Foto
Ohlasy z kabíny Slovana: Hanba, sklamanie, sme všetkým na posmech!
Trojposchodovú
Aktualizované
Podpaľačský útok na úspešné filmové štúdio: Zomrelo 10 ľudí, 40 je zranených
(ilustračné foto)
Rokovania USA a Ruska: Spojené štáty sú krokmi Moskvy ohľadom jadrových zbraní znepokojené
Na mieste, kde
Dallas v Sobranciach, Eva našla vo svojej pivnici ropu: Namiesto snívania o miliónoch problémy
Jean Todt o tom, ako na tom je Michael Schumacher: Už to nikdy nebude ako kedysi!
Silvia Hudáčková
Foto
Priateľ hovorkyne strany Spolu zverejnil jej nahú fotku: Čo na toto povie šéf Beblavý?!
Vlado Kobielsky
Kobielsky zarába na viacerých frontoch: Nový džob v rozhlase
S Wendy je ženatý
Foto
Ženatý miliardár sa zasnúbil s milenkou: Kráske nastokol prsteň za astronomickú sumu
Vodiči v ruskom
Vodiči v ruskom meste neverili, čo sa pred nimi deje: Mužovi ušiel z auta tiger
Na fotke jeden
Pätica zurvalcov dobila v Brzotíne poslanca pálkami a kameňmi: Skončili vo väzbe
Americký
Trump si môže vydýchnuť: Snemovňa reprezentantov odmietla začať proces ústavnej žaloby
Spevák Johnny
Zomrel spevák († 66), ktorý bojoval za rovnoprávnosť: Verejne sa postavil proti vláde