Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 14. 11.
Irma
3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2018, 20:46 | Šport | Futbal

Diskusia: Potetovaná sexica pomotala hlavu Aguerovi: Zlákala ho dokonalou postavou?

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
teplejhnis
18.10.2018 08:26 | |
+6 -2
Reagovať
tupá štetina.hnus
SamoSamuel
18.10.2018 05:38 | |
+7 -3
Reagovať
Chcel by som ta vydiet bez mejkapu Krasa!!!
skomentoval
18.10.2018 05:32 | |
+8 -3
Reagovať
ešte si na čelo vykeruj svoju frnu..
bubl
18.10.2018 03:10 | |
+21 -5
Reagovať
Nechapem co vsetkym šibe z tetovania. Zrazu sa vsetci davaju tetovat. Nepoviem nieco mensie, nenapadne. Je to na cely zivot, blbouni. Som zvedavy co budu robit ked budu v mode čiste telá bez tetovania :D A ked ich po 10rokoch tetovanie omrzi. Ma to viac nevyhod ako vyhod. Pekne to moze byt, ale stoji to zato znetvorit si svoju vlastnu kožu? A na babach to uz vobec nejde, vyzeraju s tym viac mužnejšie nez ženskejšie
bubl
18.10.2018 04:06 | |
+18 -3
Poviem to takto. Ženske telo je samo o sebe krása od prírody. Netreba ho ničit tetovaním.
leri33
18.10.2018 04:42 | |
+13 -3
veru ze sibe niektorym a kvalitne....som v zahranici...ked sme prisli s manzelom, chceli sme si dat nieco decentne, take len pre seba....tolko sme preberali, ze nas to preslo a hlavne doslo, ze naco....tu sa chodia tapetovat, jak po teple rozky do obchodu...v lete na plazi cista podivana...vsetko rad-radom...je to nechutne a smiesne zaroven....ked si stara krepa da vytetovat sliepku znasajucu vajcia...clovek sa zamysla, co ju k tomu viedlo...asi ma nejaku farmu...alebo doriadeny su tak, ze vidno len oci a v usiach maju tie obrovske kruhy...no nadhera
EsoSilvia827
18.10.2018 00:30 | |
+27 -5
Reagovať
vyzerá ako štetka...
bobo1977
17.10.2018 23:32 | |
+21 -5
Reagovať
Matoha.
Marekk26
17.10.2018 23:12 | |
+37 -6
Reagovať
sorry, ale ona ani nevyzerá ako človek. Celá umelá. Baby, prečo sa takto musíte znetvoriť...
leri33
17.10.2018 22:45 | |
+45 -6
Reagovať
pri pohľade na tohoto avatara ma vždy napadne, čo moj syn raz dovlečie domov....dúfam, že aj keď prejde nejakým rebelujúcim obdobím, tak si zachová zdravý rozum a nadhľad....to je choré toľká samoľúbosť, fotit sa 300krát denne a ešte sa tak dodrbať...chorí ľudia, keď v tomto vidia zmysel života...byť in a v hlave vymetené...
Juraj.Stur
17.10.2018 22:24 | |
+9 -18
Reagovať
Volim Gabiku Drobovu
mudr-lant
17.10.2018 22:14 | |
+18 -9
Reagovať
Obdarena krasou sa takto znehodnoti...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Podrazil Harabin Kotlebu? Čo by ste za komunizmu nemohli (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Poľský prezident Andrzej Duda
Poľský prezident Duda kondoloval Čaputovej: Som v žiali a smútku
Parížsku katedrálu Notre-Dame zachvátil požiar 15. apríla.
Vo Francúzsku pokračujú hádky o Notre-Dame: Macron odmieta pôvodný vzhľad veže
Sarah a Brandon si odpykajú trest odňatia slobody na minimálne 35 rokov.
Foto
Rodičia ohavným spôsobom zavraždili svoje deti († 13, † 14): Zvrátená SMS matky pred činom  
Autobus spoločnosti Flixbus zhorel do tla.
Prekliaty týždeň! Autobus spoločnosti Flixbus zhorel do tla
Patrik Bartošák v reprezentačnom drese.
Takto sa správa profesionálny športovec? Reprezentačný brankár Česka mal šoférovať pod vplyvom
Surfer jumping over the big waves
Indonéziu zasiahlo silné podmorské zemetrasenie: Varovanie pred cunami!
Pomstil sa tým najkrutejším spôsobom: Za krádež marihuany spôsobil mužovi poriadne zlomeniny
Pomstil sa tým najkrutejším spôsobom: Za krádež marihuany spôsobil mužovi poriadne zlomeniny
Markizáci Andrea a Števo Šprochovci
Kríza u manželov Šprochovcov? Markizácky redaktor spáva na gauči, priznal dôvod
K streľbe došlo na strednej škole v Los Angeles.
Aktualizované
Na strednej škole spustil streľbu muž v čiernom: Hlásia zranených, dvaja sú v kritickom stave
Alexander Ovečkin a Sidney Crosby.
Veľká rana pre Pittsburgh: Kapitán Crosby bude mimo hru poriadne dlho
Slovenský futbalový útočník Samuel Mráz.
Slovák si podmaňuje Dánsko: Zábery gólov mladého útočníka stoja za to!
Zúfalo prosím verejnosť, aby vystopovali jej stratenú lásku.
Foto
Američanka pátra po mužovi, do ktorého sa zamilovala na dovolenke: Má to však veľký háčik