Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
12°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2018, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Fotka z parkoviska v Žiline vám najskôr dvihne tlak: Až detailnejší pohľad vás prinúti zamyslieť sa!

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zdendo163
10.10.2018 08:46 | |
+5 -0
Reagovať
Možno by sa tam našlo aj také miesto, kde by sa "tátoš" zmestil. Keby to bolo platené parkovisko, zaujímalo by ma, či by si zaplatil za dve miesta!?
lettyortiz
9.10.2018 23:21 | |
+8 -12
Reagovať
presne na tomto mieste som zaparkovala a vedla stalo auto a tiez mam SUV... trosku tazsie sa tam parkuje (ja cuvam) lebo je tam stena ktoru na foto nevidno, ale ja som vystupila v pohode, a spolujazdec mohol otvorit komplet cele dvere, aj za nim pasazieri by vystupili bez problemov... treba vediet parkovat ;)
m.y514
9.10.2018 21:58 | |
+4 -3
Reagovať
Jasne doteraz sme obhajovali zlodejov vo vláde že nám vlastne príde normálne aj keď niekoho zabijú... Teraz treba ukázať ľuďom že si aj oni môžu dovoliť co chcú a je to v pohode... A zachviľu Amerika vitaj.. Zbrane všade a mŕtvoly na každom rohu ale ved to je v pohode...
Vigilante2018
9.10.2018 21:18 | |
+24 -4
Reagovať
v tomto pripade je chra.punom imb.cil ktory projektoval tak uzke parkovacie miesta. Je jasne ze by sa vedla neho uz nik nezmestil. Jedine ze by to auto na to uzulinke miesto rukami zatlacil ale dvere by iste neotvoril. navyse zo sirky po oboch stranach uberaju riadny kus aj stlpy tak nechapem co tuna poniektori riesite. Pokial nebudu projektovat normalne sirsie miesta tak nech si takto ludia kludne parkuju. To nie je ich problem.
nenona
9.10.2018 20:42 | |
+17 -4
Reagovať
A veru má inšpiroval. Aj ja už budem asi takto parkovať. So závitom, 4 deťmi, vyberať ich a iné veci, vždy sa zapotim. Prečo si nezľahčiť život? Chyba je tých, čo sú zodpovední za také malé miesta.
nenona
9.10.2018 20:44 | |
+6 -7
Prečo mi vždy ukáže iné, než som napísala? Nie so závitom, ale Zafirou...
banka32
9.10.2018 19:12 | |
+18 -29
Reagovať
V pohode zaparjujes aj na takom boxe, aspoň sa ukázal, že aký *** zaparkoval.
sinistro
9.10.2018 18:47 | |
+13 -39
Reagovať
obehnut to klucom a nabuduce sa trafi medzi ciary...
jozefbb
9.10.2018 18:31 | |
+8 -7
Reagovať
dobrych ludi sa vsade zmesti
bayer5
9.10.2018 16:35 | |
+39 -17
Reagovať
min 10 rocny vw :) to je mi za luxusne vozidlo ....zaparkovala ho nejaka mamina co ma problem stym autom vobec chodit :)
bosak1951
9.10.2018 16:10 | |
+17 -7
Reagovať
Nech vystupujú všetci na jednu stranu. No ale ak niekto aj na WC chodí autom, tak to je potom OK.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Dobroslav Trnka
Kontroverzná nahrávka s Kočnerom: Bývalý generálny prokurátor Trnka vypovedal na polícii
Zdeno Chára sa stretol v útrobách torontskej Scotiabank Areny s jedným z najlepších obrancov hokejovej histórie
Slová chvály na adresu Zdena Cháru: Čo o ňom povedal legendárny obranca?
Éterická herečka: Hrala v oscarovom filme a venuje sa duchovným veciam.
Šuvadová po zdravotných problémoch otca bije na poplach: Katastrofa v slovenských nemocniciach!
Na snímke slovenskí futbalisti počas tréningu pred sobotňajším kvalifikačným zápasom EURO 2020 proti domácemu
Slovensko - Azerbajdžan ONLINE: Aké zmeny v zostave pripraví Hapal?
(ilustračné foto).
Muž vykopal hrob svojich rodičov a vytiahol ich pozostatky: Priznanie, ktoré vás dorazí
futbal
Foto
Fanúšikovia čakajú zmeny: Pán tréner, dosť už bolo Vavra s Makom!
Pri dopravnej nehode vodič Škody fábia utrpel viacero ťažkých zranení.
Aktualizované
Hrozivá zrážka dvoch áut v Košiciach: Jeden z vodičov († 51) podľahol zraneniam
Líder strany Dobrá voľba Tomáš Drucker
Drucker sa rozhodol: Dobrá voľba pôjde do parlamentných volieb samostatne
Speváčka Lucie Bílá
Lucie Bílá otvorila 13. komnatu: Vážna diagnóza a drastická liečba!
Po Námestí SNP bežal horiaci človek.
Hororové zábery z Bratislavy: Muž sa podpálil v centre mesta, dôvod zúfalého činu vás zasiahne
Predseda strany SPOLU Miroslav Beblavý, predseda hnutia Progresívne Slovensko Michal Truban, predseda strany Za ľudí
Za ľudí chce vytvoriť zodpovednú koalíciu: Do Bloku zmeny chce zlákať tieto strany
sport
Foto
Mikyskovi skomolili meno, no aj tak v zápase s Banskou Bystricou hviezdil