Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.10.2018, 09:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Jozef Heriban prvýkrát o krachu manželstva: Pravda o živote s Alenou

167 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
rony.78
25.10.2018 00:12 | |
+7 -0
Reagovať
On a uspesny spisovatel?...asi taky ako Banasovej tatko- o nicom.
teplejhnis
8.10.2018 12:28 | |
+1 -5
Reagovať
a kakáče ešt vymetáš jozinku?
ovca_beeee
8.10.2018 10:12 | |
+5 -7
Reagovať
oskalpovaný mozog deda JOZEFA už začal fungovať ako mozog ZMAGORETEJ POLICAJNEJ PROSTITÚTKY hh ala výlučne len v možnostiach -_- v žiadnom prípade nie v súvislostiach hh ... hh beeeee
gregory7
8.10.2018 08:16 | |
+8 -7
Reagovať
1959okuliare,zaneta.knizna, logika. Ked sa niekto rozvadza po 40 rokoch asi ma velmi vazny dovod na rozvod. A potom ako rozvedeny muz sa s niekym zoznami , to nie je nevera. Logika. Inak Vanda Turekova ma tri deti. Nie je to ziadna vyumelkovana botoxom napichana panicka. A Heriban asi velmi dobre vie co je to starat sa o tri deti. Staral sa o dve, ked Alena cestovala po svete.
1959okuliare
8.10.2018 09:07 | |
+11 -7
gregory .....hlúposť ! Keď niekto vydrží spolu žiť 40 rokov , tak vydrží aj tých ďalších zopár. Lebo veĺa mu už obyčajne nezostáva.
alibaded
7.10.2018 23:27 | |
+18 -25
Reagovať
nuž alenke sa asi zapálili nanovo lýtka a potrebovala riadneho nabijaka a jožko sa už zmohol akurát tak na lízanie - ale s krátkym jazykom toho tiež moc nenarobil a tak sa radšej odpratal z postele i z domu. :)
Taminocka
7.10.2018 22:23 | |
+39 -10
Reagovať
absolútne nechápem, prečo tento človek dáva rozhovory bulváru! Má potrebu zviditeľňovať sa vo svojich rokoch? Na čo je to dobré??? Pán Heriban, došli vám peniaze, či čo????
zaneta.knizna
7.10.2018 22:51 | |
+21 -12
Presne aj o tom som chcela napísať, predbehla si ma. Keby aspoň tie veci nezverejňoval, tak by to ľudia neriešili. Ale dáva za peniaze rozhovory do bulváru o svojom súkromí a tzv. špinavom prádle, ktoré sa má prať doma, ale tieto tzv. celebrity perú na verejnosti.
alibaded
7.10.2018 23:29 | |
+17 -4
dievčence, otázka na nahé telo. keby vám bulvár dal 5 tisíc za rozhovor, tak by ste nerozprávali? :)
ks.cekop
8.10.2018 03:25
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Taminocka
8.10.2018 14:29 | |
+1 -3
KS, a nemôžem? A nemôžem sa vyjadriť, ako chcem?
1959okuliare
7.10.2018 21:35 | |
+34 -16
Reagovať
LEN ČI NÁJDU V DRUHOM VZŤAHU OBAJA PO ROZVODE TO , ČO HĹADALI , JE OTÁZNE ? !......... SKÔR SI MYSLÍM , ŽE UŽ NIE. ....... Pretože prežiť s niekým 40 rokov a potom si zakladať nový vzťah , nikdy to už nebude ono a vždy budú obaja svojich nových partnerov porovnávať. Šťastnejší vo svojich nových vzťahoch si myslím, že nebudú. Mladosť je dávno prec a životná vitalita zvyčajne v takom veku tiež. Mňa ťažko niekto oklame.
zaneta.knizna
7.10.2018 22:25 | |
+33 -15
.Starý pán si myslí, že keď bude športovať a zbaví sa celej minulosti, rodiny, že z neho bude mladík a zažije druhý krajší život. To si myslí mnoho mužov, nakoniec im ostanú akurát oči pre plač a nebudú sa mať, kde podieť, rodina ich už nepríjme (iba ak z ľútosti, ak nad nešťastníkom zľutujú) a frajerky takých využíjú a vymenia za mladší model. Je z neho starý dedo a už prídu choroby, obmedzenia a starecké spôsoby, to otrávi každého, akurát len manželky sú ochotné a znášajú to a pomáhajú, ale frajerky nestrpia starčekov, keď môžu mať mladých vitálnych mužov. Dočasne na pobavenie, ale skoro precitnú a nikto nemá chuť chodiť a ťahať sa s geriatrickým starcom.
1959okuliare
7.10.2018 22:51 | |
+19 -9
zaneta.knizna .....áno , takto pochodí po čase, .... často po krátkom čase prevažná väčšina rozvedených mužov. Len prevažná väčšina tých pri * mitívnejších mužov uvažuje vtákom a teraz je úplne jedno, či je muž bohatý alebo chudobný . Len tí zabezpečení a situovaní majú tú výhodu, že si vedia riešiť bývanie kúpou vlastnej nehnuteĺností a tí chudobní musia držať u ku * r vy hubu a krok, lebo by sa ocitli pod mostom . A poznám zopár takých.Nič iné im ani nezostáva , len poslúchať a aj v ďaĺšom nefunkčnom vzťahu sa len podriadovať . Inak by im hrozil život na ulici.
zaneta.knizna
7.10.2018 22:54 | |
+17 -7
1959okuliare neostáva mi nič iné len súhlasíť a tiež poznám také prípady aj bohatších aj tých chudobnejších, ktorí ľutujú, že sa rozviedli a po krátkych rozkošiach sa ocitli v realite, ktorá nebola ružová, ale už nebolo cesty späť.
1959okuliare
7.10.2018 23:03 | |
+17 -10
zaneta.knizna ..... NIE JE CESTY SPÄŤ PRETO, LEBO KAŽDÁ NEVERA JE Z R A D A .A zrada sa zvyčajne neodpúšťa. Vždy tam zostáva nedôvera a nenávisť .Bud otvorená alebo skrytá. A partner ktorý podvádza je vždy ten bezcharakterný egoista, ktorý nehĺadí na nikoho a na nič. Vždy hĺadí iba na svoje sebecké záujmy. To, že neskôr mu svitne a všetko ĺutuje, to nepomôže nikomu . Ani podvádzanej exmanželke, ani deťom a ani jemu. Idem už spať, prajem Vám všetkým dobrú noc.
zaneta.knizna
7.10.2018 23:10 | |
+12 -7
1959okuliare presne tak. A dobrú noc. A inak som ti chcela povedať, že máš veľmi dobré myslenie, brilatne vieš tvoriť vety a triafať do čierneho, možno raz budeš písať nejaký blog na internete alebo napíšeš knihu, ale veď uvidíš.
1959okuliare
7.10.2018 23:12 | |
+14 -6
A ešte maličký dotaz. Muž, ktorý podvádza svoju manželku, bude podvádzať alebo podvádza aj svoju ku * rvu. Poznám aj takých. Proste má to v krvi. Ale čo sa dá povedať na tú druhú ženu, kvôli ktorej sa rozpadlo prvé manželstvo ? ŽA AKÝ IŠIEL, TAKÚ NAŠIEL.
1959okuliare
7.10.2018 23:14 | |
+6 -8
Ďakujem pekne za uznanie. Môj muž, moji priateĺia a známi ma na to nahovárajú. A že vraj mala som byť spisovatelkou. A v hlave mám vždy nové a nové nápady a myšlienky.
alibaded
7.10.2018 23:31 | |
+6 -7
starému už prestala alenka voňať a mladej frajerke zavoňali asi jožkove tantiémy!
ovca_beeee
7.10.2018 20:41 | |
+3 -14
Reagovať
hh to je náš príbeh cítim blízky pád -_- tak to pochop, už je koniec -_- chceli sme viac ale vždy len málo trávy stačí OVCI beeeee -_- aby prežila v HÚŠTINE SR s.r.o. hh beeeee
niolsk
7.10.2018 20:33 | |
+50 -4
Reagovať
Ja osobne obdivujem skôr ľudí ktorí keď si urobia deti tak sa o ne postarajú aj za cenu že si nerozumejú a rozvedú sa keď deti vyrastú, ako súčasni rodičia ktorí nemajú problém sa rozviesť za pol roka so slovami že toto nie je pre nich život a nepozerajú sa na svoje deti ale na svoj egoizmus .
ovca_beeee
7.10.2018 20:43 | |
+2 -20
aj DJ EGO zahrá hh ala tu v HÚŠTINE SR s.r.o. sa zodratá OVCA beeeee -_- musí stať dealerkou hh aby vôbec prežila -_- lebo nie je každá nepotrebnou len gáágagagagajúcou uniformovanou policajnou prostitútkou nekromankou turbo ZDERU hh ... hh beeeeee
Munus
7.10.2018 22:55 | |
+17 -3
..určite je to tak správnejšie a zodpovednejšie. Nemyslím si, že by Heribanovci nemohli po rozvode nájsť každý oddelene svoje šťastie, keď im to spoločné neposkytovalo uspokojenie. Je to ako burn out - nemusia nič hrať. Čo zhorelo, zmenilo sa na popol, ale pahreba hreje. Dcéry sa s rodičmi stretávajú, Alenka s Jožkom si nerobia zle e hlavne nie prieky, viažu ich spoločné spomienky na krásne časy dávnominulé a čo ich navždy spája sú ich deti a teraz aj vnúčatá. Nevidím problém... civilizovaný rozchod
TestBugatti
7.10.2018 18:56
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
zaneta.knizna
7.10.2018 19:06 | |
+24 -29
Neuveriteľné. Článok je o tom, ako starý pán dal na rozvod a akože náhodne potom si našiel životnú lásku a s ňou žije. A ty nadávaš na jeho opustenú a oklamanú manželku. Sila. Nech si si protagonsti hovoria čo chcú, aké majú dobré vzťahy s ex manželkami a deťmi - už to nikdy nebude ako bolo a vzťahy sa narušia. A hlavne verná rodina - manželka a deti sú nesmierne sklamané a smutné. Toľko s ním vydržali a teraz odíjde, zabezpečený, aj vďaka obete a starostlivosti manželky ako aj opore vlastných úspešných detí. Za úspešným mužom je vždy manželka a dobré deti.
gregory7
7.10.2018 19:24 | |
+28 -6
zaneta.knizka a Ty ako vieš, čo bola príčina rozvodu. čo keď to bolo celkom inak. ako vieš kto bol verný a kto neverný?
ovca_beeee
7.10.2018 20:45 | |
+4 -13
dedo JOZEF si už nezahrá na bujarej fujare ... už je koniec -_- tak to pochop hh ... hh beeeee
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku Aktuality.sk
Interrogation Room
Maltská polícia vypočúvala Schembriho: Je spojený s vraždou investigatívnej novinárky
Detská radosť: Malú Elišku v mikulášskej nádielke najviac potešil čokoládový Mikuláš.
Mikuláš, čo v tom vreci máš? Aké tajomstvá skrýva mikulášsky balíček
Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Miroslav Lajčák.
Lajčák rečnil na strategickom fóre Château Béla: Situáciu vo svete netreba podceňovať
Nálety sa v uplynulých týždňoch zintenzívnili.
Nálety si v Sýrii vyžiadali najmenej 18 mŕtvych: Medzi obeťami sú ženy a deti
Rakety vystrelené z pásma Gazy na územie Izraela.
Z pásma Gazy vystrelili tri rakety: Zachytili izraelský systém protivzdušnej obrany
Ján Kozák ml.
Tréner DAC to po prehre so Slovanom nezvládol: Aj tak ťa nahradí Weiss, provokoval Kozáka
Americký prezident Donald Trump.
Trump reaguje na prepustenie väzňa z Iránu: Ďakujem za veľmi férové rokovanie
Moria a oceány sú zamorené plastovým odpadom (ilustračné foto).
Klimatológovia bijú na poplach: Oceány prichádzajú pre klimatické zmeny o kyslík
Manchester United.
Foto
United triumfovali v bitke o mesto: Manchester je červený!
Švédky boli podľa predpokladov oveľa silnejšie ako naše dievčatá.
Foto
Slovenské florbalistky dostali od favoritiek veľkú lekciu: Švédky naše hráčky úplne rozložili
Severokórejský vodca Kim Čong-un počas prehliadky vojenskej jednotky.
Kórea odmieta diskutovať o denuklearizácii: Nemáme potrebu viesť zdĺhavé rozhovory
Hasiči ukončili činnosť na mieste zásahu.
Foto
Hasiči ukončili svoju činnosť v Prešove: V nedeľu ich čaká jedna z najťažších úloh