Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 17. 7.
Bohuslav
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.09.2018, 10:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Jediný muž jej života: Kocianová († 72) prežila s Josefom takmer polstoročie

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
magnezia69
25.9.2018 13:03 | |
+30 -12
Reagovať
Je to pekne ,,laska ma trvat večne aspon kto sa z lasky berie,my sa idme brat po 20.rokoch tiež a stale sa milujeme i nadalej nikdy ho nesklamem ,lebo vieme obaja že naše srdcia nikto nerozdeli.Kežby všetky ženy tak milovali svojich ,bolo by to krasne ,lenže dnes sa beru pre peniaze atd.laska vymrela .
chochlik.p
25.9.2018 12:37 | |
+40 -4
Reagovať
Tomu sa povie Láska
grmbolec
25.9.2018 12:07 | |
+23 -6
Reagovať
a je podiskusii o mirovi z identikitu. asi zistili z príspevkov že slovač už nie je taká naivná
drevokocur1
25.9.2018 12:21 | |
+21 -8
Tiež som si všimol. Čítal som tu diskusiu, bolo tam 83 prispevkov,pozrel som pred chvíľou a diskusia zrušená. Inde ako tu som príspevok dat nemohol nakoľko azet chce aby sme za to platili.Osobne si myslím že muž z identikitu (Miroslav C) povedal blbosť keď vraví že o žiadnej vražde doteraz nevedel, nakoľko to bolo všade príliš rozmazané. S tým že ze nevedel kto Kuciak je a kde býval môžem súhlasiť, nakoľko veľa ľudí nepoznám a neviem kde bývajú ani vo vlastnej obci (hlavne keď sa niekto pristahuje).Ešte jedna vec ma prekvapuje vzhľadom na to koľko "investigativcov" (a samozvanych detektívov zo spustou komentárov a pohľadov) pracuje v redakcii NC a Aktualít, a to ze doteraz sa nikto nespytal prečo nikto nevypocul Nicholsona (hlavne keď disponoval určitým dôležitým materialom)a prečo tak rýchlo zmizol do Kanady.Toto zjavne nezaujíma ani vyšetrovateľov a ani azetackych investigativcov. Pritom by malo, ved to bol ich kolega.Jedine ze by sa báli aby neskončili ako Kuciak.No tak som si povedal svoje a teraz nám zrušia aj tuto diskusiu :D. A teraz radšej zmizim, nebo ma nekdo zmizi a budú zmizelej :D
drevokocur1
25.9.2018 15:35 | |
+3 -2
Inak mrzí ma že som sa komentarom nedrzal článku. Rad by som,ale azet nám nedáva na vyber.A platiť za možnosť zúčastňovať sa diskusii im nebudem. Nedbal by som ak by boli bez cenzúry (a rozhodovania kde môžeme diskutovat), nezávislým, nezaujatym a nezastupujucim určite skupiny portálom podielajucim sa vedome a účelovo na likvidácii nás a našej nezavislosti.
Infineon1
25.9.2018 11:42 | |
+62 -8
Reagovať
Dnes nevidane. Lebo dnesne emancipovane " zeny" tvrdia ze spoznat za zivot iba jedineho muza je vraj nezdrave. Cest vynimkam.
grmbolec
25.9.2018 12:08 | |
+32 -7
vidíš a ked im potom niekto vynadá do kuiev tak sa stažujú a vypisujú na me too
Lucia780
25.9.2018 18:04 | |
+9 -1
To vieš..Ked ani mužom nevyhovieš.Povačšine chce mladšiu aby bol ešte King..takže zvalovat všetko na ženy nie je správne.Muži opúštajú rodiny deti...ovela viac ako je to opačne:-(
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Svedok Tóth: Prokurátor Kováčik vynášal oligarchovi Bödörovi Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Gobbo
Hrôza na šampionáte: Cyklistu prepichlo drevo, išlo mu o život!
Matej Majerčák (s
Slováci stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Česi
Zahraniční návštevníci zhodnotili naše veľhory: Čo v Tatrách milujeme a čo nám strpčuje život
Prístavný most
Pripravte sa na nepríjemné zdržanie: Cestu do Bratislavy vám spomalia kolóny
Olivew Oswald
Hviezda Oteckov Oswald si užíva pánsku jazdu: Divoké žúry v Chorvátsku
Craiga Fallona
Náhla smrť majstra sveta v džude! Brita Fallona († 36) našli mŕtveho na kopci
Alexander Bárta -
Herec Bárta sa po pauze znova objaví na obrazovkách: Nový kšeft v RTVS
Stále dúfa, že sa
Srdcervúci príbeh: Grécky Hačikó už 18 mesiacov žije na mieste, kde tragicky zahynul jeho majiteľ
Apau v prvom
Slovan nastúpi v odvete bez dôležitého obrancu: Najkrajší dôvod pre voľno
Peter Tóth
Ďalšie zarážajúce odhalenie po výpovedi Tótha: Vysokopostavený muž mal vynášať v Kočnerovej kauze
P. Králik
Peter vymyslel nenapodobiteľnú formu umenia: Jeho agroart mení každý kúsok poľa na originál
NOBE 100
Foto
Miniauto z Estónska je výnimočné: Zaparkujete ho aj na stene