Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 4.
Valér
17°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.09.2018, 20:04 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Obrovský škandál v katolíckej cirkvi: Po viac ako 50 rokoch vyplávalo na povrch nechutné tajomstvo

177 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zaneta.knizna
20.9.2018 21:16 | |
+4 -11
Reagovať
Čím viac útokov a nadávanie na kňazov, tým viac si ľudia uvedomujú, že ide o falošné a vykonštruované obvinenia. Ľudia všetci čo patríte do katolíckej cirkvi ako aj sympatizanti nedovoľte tieto útoky, nepodieľajte sa na nich, aby ste sa raz nehanbili a neľutovali to, že ste pomáhali lži, nenávisti a ziskuchtivosti pomýlených ľudí. Každý katolík by mal byť hrdý a radostný, že patrí do pravej cirkvi, že len katolícka cirkev má všetky sviatosti, má telá svätcov, ktoré sa nerozložili a lekárska veda to nevie vysvetliť, má zázračné uzdravenia z nevyliečiteľnýc chorôb. Katolícka cirkev je jednička a najlepšia organizácia na svete. Nenájdete žiadnu organizáciu, ktorá by vydržala 2000 rokov a útoky z vonka aj z vnútra a vždy vyšla ako víťaz. Ak patríš do nej si víťaz a raduj sa. Pretože o katolíckej cirkvi platí a brány pekelné je nepremôžu. Aj ty môžeš patriť do víťazného tímu, záleží len na tebe. Či chceš patriť k víťazom alebo k porazeným, ktorí sa raz budú nesmierne hanbiť a strach a vlastná zloba ich bude bičovať a dňom a nocou sa budú ľakať a mať desy a mory.
dobrotazlota
23.9.2018 18:48 | |
+5 -1
Spamätaj sa. Obhajuješ neobhájiteľné. Sú to zvrhlé pedofilné prasce ktoré patria za mreže.
stbl
24.9.2018 08:13 | |
+1 -1
...tak sa ešte vyjadri k Inkvizícii. To, že existovala a patrila pod katolícku cirkev nespochybníš. To, aké ohavnosti robila s nevinnými ľuďmi vedia všetci. Tak nám teraz vysvetli, ako je to s tými bránami pekelnými a kto je za nimi.
normagi
20.9.2018 20:35 | |
+4 -4
Reagovať
Neverím tomu.Pani chce senzáciu. ..A tak obviní človeka za pohladenie,ci pritulenie,ako keď sa pritúli dospelákov k dieťaťu. Zasa neverte všetkému čo sa o fararoch tvrdí.! Som toho názoru aby im už konečne zrušili ten celibát, mohli mať sex so ženami. Nech si to užijú hehe
Jerdna
18.9.2018 19:57 | |
+5 -0
Reagovať
Po 50 rokoch. Zdá sa že kde niet žalobcu niet ani sudcu ...
igarai
18.9.2018 20:11 | |
+3 -3
Lenze to stale funguje,a vinnikov nikto nepotresta.Ved v mene bozom.A preto som,a hlavne kvoli tomu,ze ma rodicia nutili chodit na nabozenstvo,co sa mi vobec nepacilo nedal pokrstit svojho syna.Dnes ma 22rokov a neciti potrebu sa nechat pokrstit.A je mi luto rodicov,ktori dovolia svojim detom ist s babkou na nejake pute v starej karose,ktore koncia katastrofou.Babka prezije a deti zomru.Kvoli nejakemu fetyzizmu.
Winnstone11
19.9.2018 10:40 | |
+2 -6
Citát: "Lenze to stale funguje,a vinnikov nikto nepotresta." - a to vieš odkiaľ? Rozprávali u vás v krčme?
karolina322
18.9.2018 18:52 | |
+14 -2
Reagovať
toto je škandál?...veď stará vec, roky rokúce a nie po 50-tich rokoch,ale od tej doby, čo táto úchylacka cirkva existuje
bohol
18.9.2018 18:52 | |
+3 -8
Reagovať
Mne sa už od týchto článkov tak zhnusila katolícka cirkev , že snád začnem uctievať Lucifera .
lcludmila
18.9.2018 19:03 | |
+6 -2
ten tu ma mat konecnu ale ked pocitis nervozitu tak to bude pri tebe lebo ma silnu energiu
parondi
18.9.2018 18:40 | |
+5 -5
Reagovať
Pedofili za mreže aj ich cirkvou.Nakoniec výšlo najavo že aj Vojtila mal frajerku-nuž čo krestania.
quixilver19
18.9.2018 18:43 | |
+7 -4
a ta frajerka od karolka wojtylu sa volala lolek, alebo bolek?
Winnstone11
19.9.2018 10:11 | |
+9 -2
Karol Wojtyla frajerku skutočne mal, ale bolo to PREDTÝM ako sa stal kňazom, vy magorkovia.
vladimir_vladimirovic
18.9.2018 17:53 | |
+7 -15
Reagovať
ateisti bodu provokovat dovtedy kym veriaci prveho z nich nepriviazu na hranicu a neupalia.
M.M.12
18.9.2018 18:05 | |
+18 -5
Ateisti neprovokujú. Provokuje církev ako taká. Jej hodnostári by mali zrušiť celibát, je to proti prírode. Potom sú zneužívané nevinné deti.
poluciana
18.9.2018 18:09 | |
+5 -6
Niekedy aj deti vinné
pazacik
18.9.2018 16:02 | |
+4 -10
Reagovať
niečo by trebalo vykonať s našou Cirkvou...radikálne zreformovať,začať zrušením celibátu...ale kedže zmeny sú v rukách senilných starcov-kardinálov,pôjde to ťažko..zakrátoko prevládne islamizmus...aj budhizmus-a táto viera je veľmi príťažlivá...Ale my katolíci sme vo viere boli pokrstení a tak aj zkonáme...
poluciana
18.9.2018 18:10 | |
+1 -7
Nemusíme tak zkonať. Každý može konvertovať na islam
parondi
18.9.2018 18:41 | |
+7 -4
Zrušiť cirkev nie celibát.
xalio85
4.10.2018 13:24 | |
+0 -1
Pokrstení ako malé dieťa ked si nemohol rozhodnúť do akej cirkvi alebo spoločnosťi chceš patriť.
Fcknterminator
18.9.2018 15:44 | |
+14 -7
Reagovať
Je to sranda sledovat tychto urazenych katolikov ako su tu urazeni, sa laskavo uvedomte, ale pravda boli, ze ano? a este sa cudujete :DD co ine ste ako cakali? ze im budu davat cokoladky zadarmo?
lcludmila
18.9.2018 16:00 | |
+9 -5
sodoma gomora velebnosti...
vladimir_vladimirovic
18.9.2018 17:49 | |
+9 -19
my nie sme urazeni ani najmenej len sa na vas ateistoch smejeme aki ste koko..ti
poluciana
18.9.2018 18:11 | |
+20 -5
My sa neklaniame pedofilom. Ako ovce
fundovanyhejt
18.9.2018 15:14 | |
+41 -5
Reagovať
Celý ten cirkevný homo-pedofilný ansábel rozpustiť,majetky zhabať a rozdať chudobným.Tak to predsa ježiš chcel.A kto verí,nech sa modlí doma k čomu chce.
lcludmila
18.9.2018 15:43 | |
+8 -10
otazne je kto vlastne Jezis bol lebo ak sa doba opakuje tak on sa nezrodil z panny marie ani nedostal ziadne dary ani do neho nevosiel ziadny duch ani holub k nemu nevzlietol ale k Marii Magdalene...ta ich biblia je dobra leda tak na tri bodky
M.M.12
18.9.2018 18:09 | |
+14 -2
icludmila - ja som síce neveriaca, ale toľko viem, že "Duch svatý" vraj vstúpil do Márie. Nechajme veriacich, nech veria, ja nie som proti tomu, len cirkev by sa mala zodpovedať. Chodia vyobliekaní v drahých veciah, majú veľké majetky. Ak boh existuje, musí mu byť veľmi ťažko z cirkvi ako takej.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: PS a Spolu si udržali druhú pozíciu, Most mimo parlamentu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Marko Daňo takmer
Dobrá správa pre Marka Daňa: Päť mesiacov na TOTO čakal
Rozviedli sa
Exkluzívne
Kramár prehovoril o krachu vzťahu: Rozvod za 20 minút a slová, ktoré exmanželku Natašu zabolia!
Poslednou
Van der Vaarta čaká veľká premiéra medzi profíkmi: Do lopty kopať ale nebude
Havarovaný
Havarovaný autobus na Madeire odstraňovali žeriavmi: Nemecký minister cestuje za preživšími aj s psychológmi
Caucasian woman
S nákupom radšej neotáľajte: Ako budú obchody otvorené počas veľkonočných sviatkov?
Mesto Zvolen
Zvolenčania majú toho dosť: Na protest sa chystajú zablokovať najfrekventovanejšie ulice
Jevgenij
Foto
Jevgenij Svečnikov poslal drsný odkaz Ovečkinovi: Pomsta za brata!
Červené oči
Alergici prežívajú najhoršie obdobie: Peľová sezóna silno alergizujúcej brezy je na maxime
Fournier
Požiar Notre-Dame má svojho hrdinu: Neuveriteľný príbeh muža, ktorý zachránil tŕňovú korunu Ježiša
Tomáš Starosta sa
Zostáva Starosta v Dukle? Trenčín to oznámil fanúšikom vtipne
Moderátor Martin
Foto
Nikodýmova 14-ročná dcéra na Bratislavských módnych dňoch: Veď jej skoro vypadli prsia
Dušanko († 5)
Nehoda, pri ktorej zomrel malý Dušanko († 5): Zarážajúce zistenie o vodičovi auta smrti