Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 21. 9.
Matúš
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.09.2018, 04:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Na národnej púti v Šaštíne prekvitá biznis: Neskutočné, čo si veriaci mohli kúpiť!

257 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
trolo90701
17.9.2018 10:26 | |
+6 -4
Reagovať
Cely tento clanok je primitivny a stvuci, zrejme tak ako jeho redaktori, pisalkovai sa zrejme podaril zamer, diskusia plna nenavistnyuch komentqarov na cirkev. Na puti v Sastine som bol, stanky boli dalej od baziliky, cez cestu pri miestnom obecnom urade a zrejme ich organizovala obec Sastin-Straze, a nie miestna farnost.
evavolna
17.9.2018 10:07 | |
+6 -0
Reagovať
Veriaci ľudia nechodia a púť kvôli nejakým predmetom v stánkoch, ale v prvom rade si boli uctiť Patrónku Slovenská Sedembolestnú Pannu Máriu a načerpať silu pre svojho ducha. Bolo by vhodné v tomto smere upútať pozornosť aj nadpisom článku.
lcludmila
17.9.2018 10:21 | |
+0 -4
hej?...aj ich tam nieco osvietilo?...totiz Panna Maria je svetlo a energia ktora dokaze cloveka zmenit...duchovna cesta je svojim sposobom magia lebo clovek sa tym vnutorne rozvija...na svoj vek toho velmi malo viete.
vymysel1
17.9.2018 07:35 | |
+7 -1
Reagovať
Toto je biznis?Magnetka za 1 euro? Na Slovensku je to od 2 eur za malú magnetku nahor kde idem občas si ju kúpim ako pamiatku na navštívené miesta na Slovensku.Autor chce len rozhádať verejnosť,hlavne kritizovať cirkev,či chceme alebo nie kresťanstvo nás ovplyvňuje niekoľko storočí,ale ja som rád že je to kresťanstvo,komu sa nepáči má na výber možno by bol lepší islam??
jaguar77
16.9.2018 22:14 | |
+8 -12
Reagovať
Zažil som srandovnu prihodu . Na mol opity farar sadol za volant auta a chcel prejst od svojej fary do kostola lebo mal sv. omšu , asi 1km . V obci ho zastavili policajti , nedalimu fukat lebo za mlada boli to jeho ministranti . Odprevadiliho na faru nech si pospi a odisli . Farar nelenil vstal , sadol do auta a hybaj do kostola .V kostole sa mu plietol jazyk a zenicky si hundrali : zase sa opil naš duchovny .Napisali list biskupovi a duchovny zduchol uz ho tam niet .
lyko01
16.9.2018 22:07 | |
+17 -14
Reagovať
Skratka..moj sukromny nazor...zakazat cirkef..postavit mimo zakon..za to zlo..zlo..co tu za tisiicrocie urobili...upalovanie nevinnych ludii..vyvrazdovanie celych narodov ..v mene kriza..vid inkobia..vid nayovia.vid kruzicke vypravy...zabili tolko ludi ak nie viac. Ako fasisti.tak.?? Preco dvojaky meter.
lyko01
16.9.2018 22:02 | |
+12 -7
Reagovať
Este mi predavat odpustky..do neba..verim ze by sa nasli ovecky..vysoko intelugrntne co by si to aj kupili a verili ze maju hriechy odpustene..a mozu zle delat dalej ved maju odpustok vstuprnku do neba....blee farizeji...chvala panu bohu ze som neveriaci..ked toto kolem sebe vidim
emarol
16.9.2018 21:49 | |
+27 -4
Reagovať
Nový čas už roky využíva zneužíva ľudí - Slovákov na ich manimpulácie z hodnotami , redaktori preferujú prostitútky , zlodejov , mafiánov .
jaguar77
16.9.2018 22:05 | |
+7 -13
co sa hanbiš ? Napis rovno , ze preferuju Smer a nedavaj mu krycie mena .
lyko01
16.9.2018 21:48 | |
+12 -16
Reagovať
A sproste..ovecky..kupujte...a pocuvajte uchylakov pedofilov farizejov..ich je plna cirkef svata...ze sa na to ten..vsemihuci a vsevediaci moze kukat..nevafi mu..ze v jeho mend knsxi buskupi farari kradnu zobru.obtaxuju deti..okradaju ovecky??? To mu naozaj nevadi?? Tak potom sa necudujem..ze tisiirocia sa zabija klame kradne vrazdii.... upaluje... Nevinnych v mene pana boha.....zajazat cirjef jak faxismus!!!!!za miliiony nevinnych mrrtvych.....co povrazdili..jak fasisti....hanba.a ludia este ich ocuvaju..ovce co ine
emarol
16.9.2018 21:51 | |
+13 -3
no hlavne si dokonči 3. ročník ZŠ
aludka
16.9.2018 21:56 | |
+9 -3
tak je pravda že demokracia nemá hranice , keby mala tak lyko01 má odobratý voľný pohyb
lyko01
16.9.2018 21:57 | |
+3 -4
Aludka f coom som klamal??
lyko01
16.9.2018 21:58 | |
+3 -6
Emarol o skoke sa nebav. Asi nepoznas dejiny ludstva...
aludka
16.9.2018 22:01 | |
+8 -4
myslela som to tak že by si mal byť paralizovaný na psychiatrii už len za tú slovenčinu
lyko01
16.9.2018 22:04 | |
+5 -5
Adulka..ved to je problem ze di .myslela..problem sv.cirkvi je nekde uuuplne ale uuplnee inde ..od mojej slovenciny..o tom ja pisal...o cirkvi moja.a o fasizne..ze di mozu ruky podat....
jaguar77
16.9.2018 22:07 | |
+2 -4
Luky , urob si puky a utekaj kade lahsie lebo s***iš .
ann.ka
16.9.2018 22:28 | |
+3 -2
aludka - moc by som o tej slovenčine nehovorila, pozri aj na svoj diskusný.
renes1
16.9.2018 21:47 | |
+12 -1
Reagovať
stále na retardovaných akože redaktorov Nového času nemajú lebo tí robia biznis na jednoduchých ľuďoch.
lb247
16.9.2018 21:17 | |
+21 -4
Reagovať
Neviem čo je na tom zlé, alebo čudné,keď niekto ide na púť asi nebude kupovať kupovať vlajočky s kosákom a kladivom.
lcludmila
16.9.2018 21:39 | |
+8 -12
odkedy sa spaja duchovna cesta s materialnou?...to mozes kludne do kostola nosit popkorn a venovat sa mobilu lebo aj tak sa tam nic zaujimave nedozvies
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Protest Za slušné
Za slušné Slovensko na námestiach: Dušan Kováčik, odstúpte Aktuality.sk
Legendárny Jágr
Legendárny Jágr si opäť zahral v extralige: Návrat po šiestich rokoch okorenil gólom
(ilustračné foto).
Spoločnosti Facebook a Twitter zrušili viacero falošných účtov: Ovplyvňovali verejnú mienku
Radosť hráčov HC
Foto
Víťazstvo nad rivalom vo veľkom štýle: Slovan zdolal Duklu Trenčín rozdielom triedy!
(ilustračné foto)
V Británii zadržali na letisku poľského tínedžera: Súd ho poslal do väzenia za terorizmus
Yolanda a Kris sú
Yolanda a Kris sú úspešnými matkami len vďaka dcéram: Čo bolo dôvodom ich bitky v bazéne?
Truck driver on
Rakúsko má problém s nedostatkom vodičov nákladných vozidiel: Budú môcť už 16-roční riadiť kamióny?
Na snímke zľava
Foto
V šlágri kola sa tešili Košice: Bystrica kapitulovala na vlastnom ľade
Lučenecká
Zberatelia a turisti sú zase vo vytržení: Ďalšia 0-eurová bankovka v obehu!
(ilustračné foto).
Mladú ženu boleli zuby a spravila to, čo každý z nás: Na druhý deň jej z tela tiekla modrá krv!
(ilustračné foto)
Cez víkend poriadne prituhne: SHMÚ vydalo výstrahy na celé územie Slovenska
Dead woman lying
Obrovská tragédia: Malý Anton († 8) vyskočil z okna, rodičia ho roky týrali
Švédska
Klimatická aktivistka Greta cíti po masových protestoch veľkú nádej: Chváli ju aj Merkelová