Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Fanúšikovia rocku, ukážte sa! Ako dobre poznáte frontmanov kultových kapiel?

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
spekl
10.10.2018 05:35 | |
+1 -0
Reagovať
Depeche Mode a Rock???? A to odkedy?
timex36
13.9.2018 08:39 | |
+3 -0
Reagovať
Ozajstný rocker nečíta *** a kvízy z NČ...
a258
13.9.2018 05:53 | |
+0 -20
Reagovať
Spravne ma byt: Fanúšikovia rocku, ukážte sa! Ako dobre poznáte frontmanov okultových kapiel?Tam aj rock patri,-mnoho ludi netusi,co je to za nazov a co znamena a ako vznikol.Samotny vodcovia,po vasom frotmani priznavaju co je temne a okultne-rozumej diabolske v rocku.Nie su to len maškary zleho.Rock pochadza s voo-doo..Samozrejme uzivatelov drogy nezaujima povod,ani dosledky,-oni chcu svoju davku na ktorej su zavisly.Rock podporuje agresivitu,a dekadenciu-upadok inteligencie,schpnosti mysliet.Bolo to dokazane,aj vedecky pokusmi.
bbrblo
13.9.2018 07:10 | |
+15 -0
Mal by si okamžite zájsť za svojím obvodným lekárom nech Ťa pošle na vyšetrenie psychiatrovi.
tazkapohoda
13.9.2018 01:10 | |
+2 -0
Reagovať
Podla kvizu som 100% fanusik rocku ;)
zivot20000
12.9.2018 20:45 | |
+1 -4
Reagovať
Z 11/11, it's evolution babe
WolfLoner77
12.9.2018 20:06 | |
+11 -4
Reagovať
....apropo... Black Sabbath...keďže tam nobola iná možnosť ako Ozzy, tak sa iné ani nedalo dať...no Ozzy behal kade tade, mal vlastné projekty atď., zakladajúci a jediný člen počas celej existencie Black Sabbath bol Tony Iommi...no stál v pozadí a vpredu hrýzol hlavy netopierov Ozzy... :-), niekedy by asi chcelo si vopred naštudovať aj odpovede nielen otázky...aj keď otázka v kvíze bola na frontmana...tak ja len že na vysvetlenie.... mier priatelia...
tazkapohoda
13.9.2018 01:08 | |
+0 -0
Inac paranoid kto naspieval v origo
diesel_effect
12.9.2018 20:04 | |
+3 -14
Reagovať
10/11 90.91% uspesnost. A to som nato isiel vylucovacou metodou Vy zobaci. D:D:D:D:D
bbrblo
12.9.2018 20:01 | |
+6 -1
Reagovať
10/11 Pearl Jam.
lilian24
12.9.2018 22:03 | |
+0 -0
Tiež som ako jediné nevedela, ale vylucovacou metódou sa to dalo
Alb99
12.9.2018 19:56 | |
+3 -6
Reagovať
Všetkých som trafel. Mohli dať aj pop aj tých by som uhádol.
andreas1370
12.9.2018 19:55 | |
+5 -5
Reagovať
Dosť jednoduché...
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 17 min
Vypátrali stíhaného syna Andreja Babiša Aktuality.sk
Českí novinári našli Andreja Babiša mladšieho vo Švajčiarsku. Tvrdil im, že v súvislosti s komplexom Čapí hnízdo čosi podpisoval, ale vraj nevedel, o čo ide.
pred 27 min
Sýrska vláda po kritike zmenila kontroverzný zákon  Aktuality.sk
Sýrsky prezident Bašár Asad podpísal dekrét novelizujúci kontroverzný zákon, ktorý úradom umožňuje konfiškovať majetok ľudí, čo utiekli pred občianskou vojnou.
pred 57 min
Europoslanci si pripomenuli 100 rokov od konca I. svetovej vojny Aktuality.sk
Koniec I. svetovej vojny znamenal rozpad Rakúsko-Uhorska a následný vznik Československa.
Ničivé plamene sa
Kaliforniu zachvátili ničivé plamene: Najhorší požiar v dejinách štátu
Brankár Rangers
Brankár Lundqvist prepisoval štatistiky, Dallas bodoval už v piatom zápase po sebe
Zoran Zaev
Macedónsky expremiér skončil v base: Dostal dva roky za korupciu
Zo zasiahnutej
Izrael zbombardoval budovu televíznej stanice: Militanti hrozia tvrdou odvetou
Za pracovitým
Fero († 35) šiel po drevo, našli ho mŕtveho: Osudnou sa mu stala jeho najväčšia láska
Jaroš si získava pevné miesto v prvom tíme Ottawy: Každým zápasom sa mi zvyšuje sebavedomie!
Dalibor Hromý
Epidémie sa nevedia zbaviť: V okrese Trebišov šarapatí infekčný vírus
Exsiskár Kosík
Súd s exsiskárom Kosíkom počas jeho väzby v Mali: Nezaplatil pokutu 100 000 €, dostal ďalší trest
Herečka Meg Ryan
Foto
Herečka Meg Ryan sa zasnúbila: Svadba na dôchodku?
SaS, OĽaNO či Sme rodina získali v hlasovaní minimum starostov a primátorov: Ako vyriešia fiasko vo voľbách?!
Pomeje sa svojej
Český herec Jiří Pomeje sa nevzdáva: Začína sa tvrdý boj
Potom: Gerard
Foto
Ničivé požiare zabili v Kalifornii už 31 ľudí: Celebritám zhoreli domovy do tla