Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 1.
Nataša
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Fanúšikovia rocku, ukážte sa! Ako dobre poznáte frontmanov kultových kapiel?

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
spekl
10.10.2018 05:35 | |
+1 -0
Reagovať
Depeche Mode a Rock???? A to odkedy?
timex36
13.9.2018 08:39 | |
+3 -0
Reagovať
Ozajstný rocker nečíta *** a kvízy z NČ...
a258
13.9.2018 05:53 | |
+0 -20
Reagovať
Spravne ma byt: Fanúšikovia rocku, ukážte sa! Ako dobre poznáte frontmanov okultových kapiel?Tam aj rock patri,-mnoho ludi netusi,co je to za nazov a co znamena a ako vznikol.Samotny vodcovia,po vasom frotmani priznavaju co je temne a okultne-rozumej diabolske v rocku.Nie su to len maškary zleho.Rock pochadza s voo-doo..Samozrejme uzivatelov drogy nezaujima povod,ani dosledky,-oni chcu svoju davku na ktorej su zavisly.Rock podporuje agresivitu,a dekadenciu-upadok inteligencie,schpnosti mysliet.Bolo to dokazane,aj vedecky pokusmi.
bbrblo
13.9.2018 07:10 | |
+15 -0
Mal by si okamžite zájsť za svojím obvodným lekárom nech Ťa pošle na vyšetrenie psychiatrovi.
tazkapohoda
13.9.2018 01:10 | |
+2 -0
Reagovať
Podla kvizu som 100% fanusik rocku ;)
zivot20000
12.9.2018 20:45 | |
+1 -4
Reagovať
Z 11/11, it's evolution babe
WolfLoner77
12.9.2018 20:06 | |
+11 -4
Reagovať
....apropo... Black Sabbath...keďže tam nobola iná možnosť ako Ozzy, tak sa iné ani nedalo dať...no Ozzy behal kade tade, mal vlastné projekty atď., zakladajúci a jediný člen počas celej existencie Black Sabbath bol Tony Iommi...no stál v pozadí a vpredu hrýzol hlavy netopierov Ozzy... :-), niekedy by asi chcelo si vopred naštudovať aj odpovede nielen otázky...aj keď otázka v kvíze bola na frontmana...tak ja len že na vysvetlenie.... mier priatelia...
tazkapohoda
13.9.2018 01:08 | |
+0 -0
Inac paranoid kto naspieval v origo
diesel_effect
12.9.2018 20:04 | |
+3 -14
Reagovať
10/11 90.91% uspesnost. A to som nato isiel vylucovacou metodou Vy zobaci. D:D:D:D:D
bbrblo
12.9.2018 20:01 | |
+6 -1
Reagovať
10/11 Pearl Jam.
lilian24
12.9.2018 22:03 | |
+0 -0
Tiež som ako jediné nevedela, ale vylucovacou metódou sa to dalo
Alb99
12.9.2018 19:56 | |
+3 -6
Reagovať
Všetkých som trafel. Mohli dať aj pop aj tých by som uhádol.
andreas1370
12.9.2018 19:55 | |
+5 -5
Reagovať
Dosť jednoduché...
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Obvinení z vraždy
Roky stará vražda Taliana: objavuje sa meno Aleny Zsuzsovej Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
Rodinný dom v okrese Trebišov zachvátil požiar, zomrela v ňom dôchodkyňa Aktuality.sk
Príčina požiaru zatiaľ nie ja známa.
pred 22 min
Fekišovce sú bez poslancov, zložili mandát Aktuality.sk
Obec Fekišovce zostala bez poslancov.
pred 32 min
Súd v Srbsku oslobodil osoby podozrivé z podpálenia americkej ambasády Aktuality.sk
Zároveň oslobodili aj ďalších troch podozrivých.
Invázia
Invázia premnožených hlodavcov v Gabčíkove: Chlpatí drevorubači zničili tisícky stromov
Úspešní
Foto
Študenti z Bratislavy prerazili v USA: Martin skončil rovno v TOP 15, pozrite na tú odmenu!
Starostka
Veľký zvrat vo Fekišovciach: Po prevalení škandálu nečakaný čin poslancov! Okrem Ďoďa...
Vojaci
Foto
Preslávili sa na nebezpečných vojnových misiách, teraz zachraňujú Oravu: Do boja so snehom nasadili výsadkárov
V tomto dome
Požiar v dedine pri hraniciach s Maďarskom: Imobilnú starenku Annu († 78) našli mŕtvu v kuchyni
Nebovomodré šaty
Foto
Úspech missky Longauerovej: Sexi telom zaujala vo svete
Spiaceho mnícha
Infografika
Skalný útvar v Kamenici: Spiaceho mnícha zahalila ľadová prikrývka
Skalný fanúšik
Foto
Fanúšikovia žiarili šťastím: Na Tehelnom poli chceme vidieť veľkokluby z Európy!
Vodič neveril
Vodič neveril vlastným očiam, okamžite šliapol na brzdu: Dievčatko v autosedačke vypadlo na cestu!
Nového primátora
Humenský primátor Meričko: Na úrade chýba celkovo 43 zmlúv
Taiwan zareagoval
Čínska hrozba: Taiwan zareagoval vojenskými cvičeniami
Jakab má z nových
Herec Jakab po vyhadzove z Markízy: Nabalí sa v Jojke