Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 9.
Jolana
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 08:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Najstaršia Slovenka Mária oslávila 109. narodeniny: Zažila vládu cisára, komunistu aj disidenta

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Rockerinka
12.9.2018 08:51 | |
+9 -5
Reagovať
No a prave preto sa tolko dozila.Mnoho dalsich rokov v zdravi a stasti prajem a nech sa dozije aj toho,ze budu take obrovske socialne rozdiely bohati /co nakradi/ a cestni chudobni/cest vynimkam/
Rockerinka
12.9.2018 09:06 | |
+4 -2
oprva:ze nebudu take socialne rozdiely
elliot-w
12.9.2018 08:25 | |
+29 -2
Reagovať
Vela vela zdravicka zelam.
Darlene111
12.9.2018 08:25 | |
+7 -12
Reagovať
Ja by som sa takeho veku dozit chcela ale nechcela by som taky zivot aky mala ona
Wrexham
12.9.2018 08:18 | |
+28 -2
Reagovať
vsetko najlepsie prajem
havana584
12.9.2018 08:11 | |
+54 -8
Reagovať
Zarezonovalo mi to posledné čo prežila babka rekordérka a to demokraciu od roku 89 dodnes. Vy tomuto hovoríte demokracia ? Toto je bezprávny štát ,kde slušný a poctiví ľudia sú na okraji spoločnosti a mafiáni,šmelinári,zlodeji a politici na výslní.Toto nie je demokracia toto je organizovaní bordel a čím väčší bordel tým sa prekrývajú väčšie a väčšie svinstvá.
anavika
12.9.2018 08:08 | |
+28 -7
Reagovať
Krásne,ale ja by som to nechcela:)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Mario Draghi
Týždeň vo svetovej ekonomike: Posledný Supermariov výstrel chráni naše hypotéky Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tragická udalosť na východe Slovenska: Zrážku s vlakom neprežil 58-ročný muž
Miss leta
Najkrajšie Slovenky ukázali božské telá: Z pohľadu na ne sa mužom zarosí čelo!
Tuniský prezident
V Tunisku sa začali sa prezidentské voľby: Sú dôležité pre demokraciu
Na snímke
Švajčiarske médiá reagujú na prehru so Slovenskom: Obuli sa do ich jednotky Laaksonena
Juraj H.
Pokračovanie v prípade Filipínca Henryho: Súd neeviduje procesné prekážky v odvolacom konaní
Belorítky
Odborník vyslovil veľmi zaujímavý fakt: Ak necháte zahniezdiť belorítku na okne, znamená to...
Haydu, Czuczor
Hviezdy vs. nováčikovia v šou Tvoja tvár znie povedome: Známe osobnosti hovoria o nevýhode
Premiér Boris
Johnson hovorí o obrovskom pokroku k dohode s EÚ: Britániu prirovnal k Hulkovi
Tyson Fury
Fury ostáva stále neporazený: S krvavou ranou nad okom to však nemal vôbec ľahké
Logo spoločnosti
Čelí Microsoft problémom? Pred newyorskou predajňou zatkli 96 demonštrantov
Kŕdeľ husí
Kŕdeľ husí zapríčinil požiar lietadla: Cestujúci sa začali lúčiť so životom!
Fikayo Tomori
Obranca Chelsea strelil nádherný gól: Brankár ostal bez šance