Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 11.
Elvíra
5°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 07:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Nenechajte sa oklamať! Na Slovensku vyčíňa gang falošných asfaltérov

70 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jcb4
13.9.2018 07:08 | |
+2 -0
Reagovať
Čo ten asfalt nosia vo vreckách?Také nákladné auto musí nájsť aj malé dieťa,nieto policajti.Poškodeným ľuďom treba ešte vyrúbiť pokutu,keď si dajú urobiť prácu bez dokladu,s platením na ruku.
rbiker
12.9.2018 22:32 | |
+7 -1
Reagovať
títo boli aj u nas v bývalej firme za plochu asi 30x30metrov zobrali asi 5 000 eur vrstva bola od 1cm do tých 7cm....šéfovi som vravel nech sa na to vyserie ale on že to sa oplatí ...trvaloim to asi 2hod.aj s zametaním ...ručným zametanim :-)....penetrak sice dali ale aj na prach tak si viete predstaviť ako to držalo....po dvoch rokoch bol na nepoznanie .....to by som ako amatér spravil asi lepšie ...nemalo to hodnotu podľa mňa ani 500eur
jaguar77
12.9.2018 21:57 | |
+17 -2
Reagovať
Ulakomili sa na lacny asfalt , tak dopadli . Mne robila nasa firma tak kvalitne , ze som sa rozhodol vyhodit plavajucu podlahu z obyvacky a dal som tam asfalt .
Antikapitalista
12.9.2018 21:35 | |
+11 -1
Reagovať
Ukážka celoeurópskej spolupráce. :-P
Antikapitalista
12.9.2018 21:36 | |
+8 -1
Doslova, naprieč celou Európou, od Írska po Rumunsko. :-P
montaznapaka
12.9.2018 20:31 | |
+14 -3
Reagovať
vyzerá to skôr na ciganov!!DDDD
kamikadze55555
12.9.2018 18:42 | |
+7 -15
Reagovať
GANG JE CO?MECIAR DZURINDA FICO!
teplejhnis
12.9.2018 16:16 | |
+12 -14
Reagovať
spotení koaliční všiváci "asfaltujú" celé sk dôslednejšie,hlavne ten tupý autista a kapitáň hlísta
sven01
12.9.2018 15:12 | |
+48 -6
Reagovať
"vraj mi vyasfaltuju dvor". To si vazne niekto da vyasfaltovat dvor? Nelutujem takychto ludi. Kto sa necha takto hlupo oklamat, tak si to zasluzi.
sexibabina
12.9.2018 15:21 | |
+34 -7
Presne! Vyasfaltovaný dvor?! Lebo lacno, keď už ten asfalt zvýšil... Bezhraničná ľudská hlúposť.
Strazov
12.9.2018 13:00 | |
+4 -7
Reagovať
stará mama zavidiš mu ten sex.::::??
kamikadze55555
12.9.2018 12:56 | |
+3 -4
Reagovať
zase cenzura!
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
ONLINE: Viem, že to nie je vedecká práca, ale pozrite si práce Sulíka a Kisku, tvrdí Danko Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 17 min
Vláda by nemala súhlasiť s Globálnym paktom OSN. Zahraničný výbor odobril návrh SNS Aktuality.sk
Zahraničný výbor Národnej rady schválil uznesenie z dielne SNS.
pred 47 min
Kedy žilo ľudstvo najhoršie? Vedci našli najstrašnejší rok letopočtu Aktuality.sk
Ak by chcel niekto vedieť, aký rok bol v dejinách ľudstva tým najhorším a priniesol najväčšiu skazu. Vedci po dlhom skúmaní týmto letopočtom označili rok 536.
pred 57 min
Britského doktoranda odsúdili v Spojených arabských emirátoch na doživotie Aktuality.sk
Matthewa Hedgesa odsúdili na doživotie za špionáž.
Slovenský
Jakeš sa po roku teší na Dakar: Slová, ktoré hovoria za všetko!
Resocializačné
Trnavská župa podala žalobu na Čistý deň: Kraju nechce vrátiť požičanú budovu
Policajtku
Policajtku chuligáni bili a kopali na zemi: Okoloidúci sa len pozerali a... Toto sa naozaj stalo?!
Foto
Žena schudla desiatky kilogramov: Nikdy by netipovala, že sa jej to podarí vďaka tomuto
Smutní rodičia 79
Škola terčom únoscov: Zobrali desiatky detí, učiteľov aj riaditeľa!
Tina zo seriálu
Tina zo seriálu Som mama bude rodiť: Takto to v pláne rozhodne nebolo, drsná facka v nemocnici!
Béla Bugár
Poslanci Most-Híd dodržujú koaličnú dohodu, na hlasovanie o Dankovi neprídu
Andrej Danko
Záhadná situácia pred odvolávaním Danka: Poslanci dostali správu, aby nechodili
Kontroverzný
Reakcia na seba nenechala dlho čakať: Hapal sa vyjadril k Weissovmu koncu!
Vodiča šokoval
Čitateľ z Bratislavy zažil nepochopiteľný stret s kamiónom: Vodičovi nezostávalo iné, než rýchlo brzdiť!
(ilustračné foto)
V Belgicku majú nový zákon o transexualite: Pre úradnú zmenu pohlavia sa rozhodlo už 600 ľudí
Réway absolvoval
Konečne sa dohodol: Réway si našiel nový klub!