Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.09.2018, 18:00 | Tip od Vás | Dovolenková inšpekcia

Diskusia: Veronika si o dovolenkovom raji Slovákov myslí svoje: Pláž nádherná, no to, čo našla každé ráno na stole, je otras!

131 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
piczeria
23.9.2018 14:02 | |
+14 -1
Reagovať
nechcem sa baviť o cenár, prešiel som toho dosť, Xorvátsko je super...no všade dobre....čo sa týka raňajok...toto som počul všade - hrúza, nemajú toto - nemajú tamto, Slováci! dajme si otázku, čo raňakjume doma? o čo máme väčší žalúdok na dovolenke...prešiel som xxx-štátov, tie stoly boli plné, no vždy, kvôli zdraviu ostala žemlička s maslom a syrom...príp.ich salámon,šunkou....bohužiaľ,žalúdok je jeden....a vnučka oddegustovala tousty -a palacinky. Reklamácie cestoviek - stojí za to pozrieť!!! dnes sme nemali k ranajkám melon! nemali sme párky!!!! chodíme sa napchávať alebo spoznávať...celé zle
bbrblo
23.9.2018 14:06 | |
+6 -1
Vieš,keď niekto skrbli celý rok na dovolenku,potom sa správa ako odtrhnutý z reťaze.
bobor5
24.9.2018 10:13 | |
+0 -0
niekto neskrblí, preto sa potom chváli ako lacno to dal, však bbrblíku?
bbrblo
26.9.2018 19:09 | |
+0 -0
Nepamätám sa že by som niekde písal čo ma stála dovolenka,je to pod moju úroveň.
bobor5
27.9.2018 17:01 | |
+0 -0
krátka pamäť...
king_of_the_bongo
23.9.2018 13:48 | |
+6 -3
Reagovať
Taliansko je lacnejšie a má viac pláži za lepšiu cenu a Maroko taktiež. Chorvátsko je už moc predražené a všade mám pocit, že len peniaze ťahajú, ja osobne do Chorvátska nejdem z princípu ani zadarmo. 1. Taliansko Rimini a južnejšie - La SPezia atď. 2. Maroko Agadir 3. Portugalsko Faro 4. Madeira 5. Kanárske ostrovy, tieto všetky destinácie sa dajú vybaviť bez cestovky určite za 720€, pretože letenka stojí do najvzdialenejšej destinácie 100€, keď si ju booknete dostatočne dopredu a trošku vyberania na booking com a máte určite lepšiu cenu, výber podľa seba a ešte aj na vreckové Vám viac ostane.
bbrblo
23.9.2018 13:59 | |
+2 -0
Daj tipy na Taliansko a Portugalsko.
noajeto
23.9.2018 11:27 | |
+9 -3
Reagovať
Najhoršie je, že dovolenkári porovnávajú cenu dovolenky v Turecku, Egypte, Tunise s dovolenkou v Európe. Ľudia, musíte si uvedomiť, že arabské štáty /aj Turecko, i keď to je oveľa kvalitnejšie/ Vás lákajú na all inclusive. Môžete sa vypapkať ale neviete, ako tá krajina vyzerá. Európa má čo ponúknuť aj ľuďom, ktorí potrebujú na dovolenke viac ako stravu. Potrebujú výlety loďou, autom, turistiku,pamiatky chcú vedieť ako žijú domáci. To je niečo úplne iné. A spomienky zostávajú. Nielen spomienky na stravu a pijatiku. Európa je najlepšie miesto pre život. Ešte stále.
bbrblo
23.9.2018 12:20 | |
+4 -8
Len prosím Ťa neporovnavaj Turecko s Tuniskom alebo Egyptom.
bbrblo
23.9.2018 13:58 | |
+0 -1
Vidím že minuskari majú nacestovane.
samanthaa753
23.9.2018 14:15 | |
+5 -5
V takom Egypte sa da vidiet viac ako v Európe, pyramídy, karnak, luxor, asuan, ale to by ľudia museli prestať čitat sra.ky v novom čase aby sa nebáli. Plus krásne červene more, súkromná plaz na kt sa uz nemusíš platiť lehatka, a 709 EUR na osobu v Chorvátsku na 8 dni !!!!!!!! Je fakt dosť
bobor5
24.9.2018 10:12 | |
+1 -0
hlavne bbrblo vidno, že ty máš nacestované - hlavne grécko...asi si už počul i o 3* hoteloch v turecku (fakt nič moc) a 5 * v tunisku (luxus ktorý si v grecku veľmi pravdepodobne nezažil.o luxuse v egypte škoda písať.a čo sa europskych "vyberačov" týka, samanthaa753 to pekne vystihla.
bobor5
24.9.2018 10:13 | |
+2 -0
noajete, dobrý vtip s tou absenciou pamiatok v arabských krajinách...
bbrblo
26.9.2018 19:06 | |
+0 -0
Tvoje pripomienky sú fakt úžasné.Nieco mám nacestovane ale na Teba sa nechytam.Pan dokonaly:-)
bobor5
27.9.2018 17:02 | |
+0 -0
pouvauž kto sa začal hrať na primitíva.. ja nie, dokonalý nacestovateľ brblo bbbrblík..
Sonula2712
23.9.2018 09:08 | |
+9 -6
Reagovať
Mala si ísť kúpiť ovocie na trh krava.
DRDAMDIDAM
23.9.2018 08:19 | |
+10 -2
Reagovať
Južný slovan naivného slovana okráda
king_of_the_bongo
23.9.2018 13:51 | |
+2 -0
slovákom by mali dať minimálne 30-50% zľavy a byť radi, že tam ideme, ale evidentne nás nepotrebujú, lebo majú veľa turistov zo západnej európy, ktorým ceny ešte ako tak vyhovujú.
bbrblo
23.9.2018 14:04 | |
+3 -0
Po vojne,keď tam začali chodiť medzi prvými Slováci tak si to Chorvati vedeli vážiť, rýchlo zabúdajú.
dadula56
23.9.2018 08:12 | |
+19 -0
Reagovať
Za toľko eur by som si určite vybrala inú destináciu, aj keď Chorvátsko je fajn... A vždy si treba čítať recenzie hotela, skôr ako vycestuje, nie potom nariekať...
arthy
23.9.2018 02:36 | |
+24 -5
Reagovať
Veronika, odborníčka na hoteliérstvo a cestovný ruch, a jej hodnotenie, ako za korunu pi*ča....čo to je za žumpu?
Golda.Silverstein.Cicmanova
23.9.2018 00:05 | |
+6 -18
Reagovať
nasa rodina si nemoze dovolit ist na dovolenku do Chorvatska, znemoznili by sme sa pred rodinou s takou lacnou dovolenkou
bbrblo
23.9.2018 08:29 | |
+24 -1
Musíte byť veľmi inteligentná rodina keď chodíte len na drahé dovolenky.
konik111111
23.9.2018 00:00 | |
+21 -5
Reagovať
Chorvatsko a dovolenkovy raj slovakov??? To mohohol napisat iba ***!!! Za tie peniaze a all inclusiv aj s letenkovaj kanarske, ci kapverdske ostrovy, alebo aj zanzibar
paterfamilias
22.9.2018 23:11 | |
+27 -1
Reagovať
Chorvátsko je predrazené.Doporucujem Kanárske ostrovy,ale len nemecke rezorty. Spanielske su zastarale,castokrat spinave izby a drzý personál.V nemeckych si drzia aky taky standard.vyberajte skor 4+ hviezdickove hotely. vsetko pod 4 je uz problemove,nakolko maju ine kriteria hodnotenia hotelov.Plaze su pieskovea more je skutocne more.Vlny ako sa patri,nie ako ta chorvatska kaluz.Inak to su riadne kecy , co pisu na internete, ze Chorvatske more je Slovenske. Bulsit. za tie peniaze mozete mat podstatne zaujimavejsie dovolenky.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Pátranie po ženách v rozvodnenej rieke v Revúcej
V rieke Muráň, ktorá strhla tri ženy, našli ďalšie telo Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Agáta a Jakub Prachařovci
Agátu pristihli na rande, blízky jej manžela ju verejne strápnil: Pravda o jej novom mužovi!
Ivan Mikloš
Exminister Mikloš: Slovensko dosiahlo od Nežnej revolúcie zásadné zlepšenie, potrebuje ešte reformy
Mária je z nehody stále otrasená.
Mária prežila desivú nehodu autobusu pri Nitre: Všetko na nás padalo
Vlado Voštinár
Foto
Moderátor Vlado Voštinár je hrdý na syna: Z mladého fešáka sa stal pilot!
(ilustračné foto).
Motoristi si priplatia: Na Slovensku mierne zdraželo tankovanie benzínov aj nafty
Lietadlá austrálskej leteckej spoločnosti Qantas na letisku v Sydney.
Aerolinky Qantas uskutočnili rekordne dlhý let: Skúmajú, ako ovplyvnil zdravie pilotov a pasažierov
Stopér Merih Demiral odvracia loptu z bránkovej čiary.
Turci majú svojho hrdinu: Životný zákrok stopéra Demirala
Marianka († 21) bola plná života, zahynula pri tragickej zrážke.
Marianka († 21) zahynula v autobuse smrti: Zúfalé volanie sestry už nezdvihla
bývalý americký viceprezident Joe Biden
Severná Kórea sa pustila do nádejného budúceho prezidenta USA: Besný pes, ktorého treba ubiť na smrť
Sebastián je po nehode v umelom spánku.
Ťažko zranený školák Sebastián (15) z autobusu smrti: Kamarát mu zomrel, on bojuje o život!
Radosť českých futbalistov z postupu.
Foto
Plzeň bola na nohách: Šilhavý prestriedal a potom prišiel dokonalý obrat
1989: Pred 20 rokmi sa začala nová éra.
Od pádu Berlínskeho múru prešlo 30 rokov: Medzi východným a západným Nemeckom sú stále rozdiely