Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Dvojnásobná mamička zomrela pri drsnom sexe: Opis jej posledných chvíl by sa deti radšej nemali dozvedieť

110 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Obcan-velitel
12.9.2018 23:15 | |
+60 -2
Reagovať
Fakt matka roka...
old-dodo
12.9.2018 23:09 | |
+28 -3
Reagovať
A teraz tú, ako vlk zožral všetky kozliatka.
vladimir_vladimirovic
12.9.2018 22:37 | |
+22 -35
Reagovať
to je rus ukrajinec alebo cigan?
renes1
+70 -8
Reagovať
mamička prostitútka vyrazila ako obyčajne zhulená na štrich
poplnik80
12.9.2018 22:32 | |
+3 -17
Reagovať
no neviem to posúdiť
zuj-muj-chuj
12.9.2018 22:19 | |
+72 -27
Reagovať
Vôbec jej nie je škoda. V podstate sa zachovala ako ďalšia to adeptka na Darwinovu cenu. Rovno mohla ísť do ZOO medzi gorily, keď ju to tam v podbruší tak strašne svrbelo. Ako ktorá normálna žena, ak má chuť na sex, sa dá dokopy s hentakým poloorangutanom? Uznajte sami...
zuj-muj-chuj
12.9.2018 22:25 | |
+50 -33
P.S.: A takto si zaslúži dopadnúť každá jedna biela ženská, ktorá sa rozhodne byť za matrac kadejakým moslimákom, a im podobnej zgerbe! Normálna kultivovaná nenarušená žena si svoje sexuálne prežívanie určite nerieši takýmto vrcholne prízemným a nechutným štýlom...
vladimir_vladimirovic
12.9.2018 22:30 | |
+20 -42
lepšie ako keby dala zaj..at uboziakovi co pracuje pre kremel
zuj-muj-chuj
+36 -10
vladimir_vladimirovic, si na omyle, pre Kremeľ isto nepracujú dáki úbožiaci, na rozdiel od USA. A to sa Ruska nezastávam, ani nie som rusofil. Btw, ani ten Tebou spomenutý úbožiak by sa iste nezahodil s hentakou larvou feťáckou, ešte aj ten má viac chochmesu...
zuj-muj-chuj
12.9.2018 22:40 | |
+29 -23
Vidím, že sa tu nachádzajú trafené husi, súdim tak podľa mínusiek, kde som odsúdil fakt, že biele ženy čo robia matrace takýmto, si iné než opovrhnutie ani nezaslúžia. Kľudne si mínuskujte, vy ľubne slniečkársko - multikultiorálno-análne, ste okakané... ;))
pavol.kumpan
12.9.2018 23:17 | |
+6 -27
zuj..., ty si len ďalší úb.ožiak pre ktorého je žena len kus mäsa. CHLAPI BUĎTE KONEČNE CHLAPMI A VÁŽTE SI ŽENY!!!
DaIibor1185
12.9.2018 23:31 | |
+29 -3
pavol krušpán, ako si môžeš šľ)apku vážiť???!!!! si fakt neuveriteľne hl)úpy a mentálne& morálne obmedzený. Ako ťa to preboha vychovali? Aj ty by si si svoju matku nedajbože vážil, ak by spáchala niečo takéto? Zobuď sa chlapčisko, lebo týmto hádzaním všetkých žien do jedného vreca urá)žaš a dehone)stuješ všetky slušné a morálne ženy!
DaIibor1185
12.9.2018 23:32 | |
+22 -2
Kde nie je morálka, čestnosť, ctnosť, poctivosť a etika, tam nie je absolútne nič, čo by vôbec stálo za normálne fungovanie spoločnosti.
pavol.kumpan
13.9.2018 11:56 | |
+4 -3
Dalibor1185, mňa rodičia vychovali tak, aby som si druhých vážil a keď niekto neubližuje mne, nemám ani ja jemu. Neodsudzovať ľudí keď ich nepoznám a neviem čo prežili. A nehádžem všetky ženy do jedného vreca. Ja som len chcel poukázať na dnešných "akože chlapov", ktorí sa vôbec nevedia ku ženám správať.
zuj-muj-chuj
13.9.2018 13:44 | |
+3 -4
Palko Kumpán, ako si len bravúrne kadíš do pusy. :) Ale to si bol v tomto asi samouk, či tiež vaši veľký to vzor? Tiež ma vôbec nepoznáš, ale za to sa tu navážaš do mňa jak nenahonený bujak. Ale v pohode, chápem aj takých, ako ty... ;))
pavol.kumpan
13.9.2018 23:08 | |
+0 -3
zuj, stačí mi tvoj vyberaný slovník a tvoje názory
vladimir_vladimirovic
12.9.2018 22:14 | |
+15 -37
Reagovať
ten chlap vyzera ako typicky rusky plateny troll
ancientaIiens
12.9.2018 21:43 | |
+22 -8
Reagovať
antikapitalista, ty ký:b.el na se:m_e:no pre svojho farára, ktorému slúžiš už od detstva na úplne všetko, ty nedocenený, autistický, ps:y:cho:pat:ický poškodený miništrant s už totálne rozťahaným an:us:om, ty kus bezcenného, tox:ického, ná.c_ko:vského a na svete nepotrebného a úplne zbytočného l.aj:n.a, a.nti.krist a bezbožník, ty nik.to:š, da.r:ebák a lu:m.p, ty pra:šina, akou neskonalou, nehoráznou megad:rzo:sťou si tu vôbec dovoľuješ na moju ctenú osobu otvárať svoj ška.re:dý, spuch:nutý, za.h:ov.n:ený ra.s:isti:cký fe.k:ál?!
ancientaIiens
12.9.2018 21:44 | |
+19 -10
Ty pr.a:šina bez akejkoľvek ľudskej, či inej hodnoty, kto ti ti ba-z:meg a neh.odný poš:ko.dený par.ch:ant vlastne dovolil ma osloviť a ešte ma tu urážať ty k:q.k:qt?!!!!!!!!
ancientaIiens
12.9.2018 21:46 | |
+17 -8
antikapitalista, ty bezcenný, sa.ta:nský anci:krist, Ty nevieš o mne absolútne nič, ani to si nevedel, že som at.ei.sta, ani nič iné, ja by som ti dal, ak by si sa neschovával ako zb.a_belý p.r.a_šivý po.t:k.an za pc, ty ne.t:vor za.s:vin.ený odp:o.rnou isl:mofˇobnou nen:ávi:sťou posadnutý, takí ako ty patria za mreže, kde sa už onedlho i dostaneš, ty menej, než to, čo ráno spl:ach.ujem. Howgh..!
ancientaIiens
12.9.2018 21:48 | |
+16 -7
antikapitalista, kde si?!?! Vylez ty zba:be.lý pot.ka:n pra.ši:vý!!!!! Naká.lal si si do gatí?! Skončil som s tebou ty am:orá.lna me.ntá:lna a odľudštelá bezduchá troska. A áno, výborne, keď každá jedna št:e:t:k.a, ako i tvoja ma.ter, čo ťa nedokázala slušne a úctivo vychovať, keď odíde na druhý svet. Idem dopozerať film, bola iba reklama, preto som sem na chvíľu zavítal ešte, ale dnes sem už viac neprídem, je tu zlá aura, i kvôli tebe k.q:k.qt ná:c.k:ovský.
ancientaIiens
12.9.2018 21:49 | |
+15 -7
No, vidím, že si sa dok.á:l:al celý, ty kal.ik a kr.i:pel, ako mentálny, tak i fyzický, tak ja teda odchádzam, ty lú:z.e:r zas.ra:ný! Skpa!!
Antikapitalista
13.9.2018 08:36 | |
+3 -0
:-D Je úžasne zábavné, ako si si si kvôli mne musel založiť vlastné vlákno, aby si si mal kam vylievať svoje prasačie srdiečko všetkými výrazmi, ktorými ťa v chlieve častovali tvoji prasačí rodičia. Nie je nič zábavnejšie, než sledovať ancientaIiensa bezmocne variaceho sa vo vlastných s r a č k á c h.
Antikapitalista
13.9.2018 08:38 | |
+2 -1
A mýliš sa, viem toho o tebe viac než dosť. Každý, kto si prečíta tvoj písomný, bude presne vedieť, z akého prostredia pochádzaš a čím sa dennodenne zaoberáš. :-DDD
Antikapitalista
13.9.2018 08:41 | |
+2 -1
Mimochodom, schvaľovanie vraždy...
Antikapitalista
13.9.2018 08:42 | |
+2 -0
... a ospravedlňovanie...
Antikapitalista
13.9.2018 08:43 | |
+2 -0
... v r a h a...
Antikapitalista
13.9.2018 08:43 | |
+4 -0
... je u nás trestným činom, takže za mreže pôjdeš najskôr ty. A Azet ti v tom pomôže. :-D A ja sa tomu budem schuti prizerať, keď tvoj bravčový xicht bude tu vylepený aj s tvojím písomným prejavom, ktorý ťa za mreže dostal. :-P Ja nie som rasista, ja len rozoznávam sviňu a ancientaIiensa od človeka. :-D
pavol.kumpan
13.9.2018 09:29 | |
+3 -0
Antikapitalista, vystihol si to presne
dysnov
12.9.2018 21:34 | |
+7 -13
Reagovať
To by si mal každý prečítať. A nie tie bulvárne sraky NC. Valí sa aj na nás "hurikán",ale o tom ani mnohí nevieme! http://www.protiproud.cz/politika/3996-krasny-novy-svet-normalni-lide-v-ohrozeni-vyhraje-m­erkelova-soutez-krasy-vikend-v-liberalni-demokracii-siritelne-dobra-radi-nesouhlasis-pozna­s-co-je-nenavist-robustni-barevna-feministka-muze-vse.htm
dysnov
12.9.2018 21:41 | |
+11 -17
Prečo sa koná bezcitná a násilná islamizácia Európy a je cielena a riadená. Vlastenci a obyčajní ludia moc šance nemajú na odvrátenie skázy a naviac mnohé ovečky volia aj v Európe slniečkárov a liberálov ktorí sú za globalizáciu,číže za celosvetové otroctvo.Všetko pravdivo a fakticky tu: http://www.rukojmi.cz/clanky/1592-zacina-brutalni-islamizace-evropy-podle-planu-pripravene­ho-v-bruselu-martin-koller-jej-odkryva-i-s-podrobnostmi
vladimir_vladimirovic
12.9.2018 22:16 | |
+0 -25
cakal som stranku o hurikane dockal som sa iba srraciek pre obmedzene rusofilne ovce s IQ < 70
dysnov
12.9.2018 21:22 | |
+7 -20
Reagovať
Hovorí vecne,priamo,pravdivo a odborne,tak ako sa na budúceho prezidenta SR patrí. -- http://www.extraplus.sk/clanok/stefan-harabin-slovensko-nie-je-samostatne
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Mýtus o mlieku a hlienoch je vyvrátený Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 23 min
Mýtus o mlieku a hlienoch je vyvrátený Aktuality.sk
Stovky rokov, prinajmenšom už od 12. storočia, pretrvával mýtus o tom, že konzumácia mlieka spôsobuje v ľudskom organizme zvýšenú produkciu hlienu.
pred 33 min
Druhý najväčší akcionár Kofoly predáva celý svoj podiel Aktuality.sk
Podiel firmy CED Group zodpovedá 12,42 % základného kapitálu Kofoly, čo znamená, že predá 2 768 445 akcií.
pred 37 min
Kažimír: Rozhodnutie Imreczeho akceptujem, rozumiem mu a ďakujem mu za prácu Aktuality.sk
Okrem prijatia rezignácie chce minister financií Peter Kažimír s ním hovoriť o jeho rozhodnutí aj osobne.
Vanessa prišla
Vanessa († 30) po rokoch otehotnela: Zrazu sa zobudila s bolesťami, o pár hodín zomrela
Vladimír Országh
Országh si sypal popol na hlavu: TOTO si Slovan zaslužil!
Austráliu vydesili ihly v ovocí: Už vedia, kto je za tým! Žart ho vyjde pekelne draho
V súčasnosti to
Infografika
Parlament rozhodol: Kedy pôjdeme do penzie?
Minister dopravy
Minister dopravy: Vydám pokyn vedeniu železníc, aby vzniknuté chyby opravili
Tínedžer lisujúci
Foto
Od zemiakov ku gitare: Spoznávate na fotke známeho slovenského speváka?
Foto
Erika zachytila nevšedné gesto: Keď zbadala, čo robí vodička električky, musela to vyfotiť!
Policajti v chate
Tragédia v obci Horného Gemera: Prevrátený malotraktor zavalil mladého Tomáša († 22)
Mladý muž
Mladík († 26) chystal svadbu, tej sa nedožil: Stačil jeden výlet a bol mŕtvy
futbal
Foto
V Trnave majú pred zápasom s Anderlechtom Brusel problémy: Aha, koho zháňajú!
(ilustračné foto).
Učiteľ plávania je obvineným zo zneužitia 37 dievčat: V jeho dome našli otrasné dôkazy
Vodiči v Severnej Karolíne majú smolu: Diaľnica sa premenila na rieku