Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 12:26 | Šport | Motorizmus

Diskusia: Räikkönen po sezóne skončí vo Ferrari, po 18 rokoch sa vráti do stajne, kde debutoval

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Trubadur0001
11.9.2018 17:19 | |
+5 -0
Reagovať
od budúceho roku sa stávam fanúšik tímu,,, Sauber F1 Team
matovic999
11.9.2018 13:41 | |
+5 -2
Reagovať
Mal som rad ale posledne roky mu chyba taka dravost!Niekedy mam taky pocit ze sa mu ani nechce pretekat.
SeverinaB
11.9.2018 13:32 | |
+3 -13
Reagovať
Priala by som to miesto Maxovi Verstappenovi
revilo2000
11.9.2018 14:03 | |
+8 -0
SeverinaB - tomu "poďobanému" by som nedal riadiť ani BABETU!
revilo2000
11.9.2018 12:40 | |
+13 -2
Reagovať
Kimi vo Ferrari pretekal a zarábal a teraz, keď sa vráti do Sauberu bude už len zarábať......
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Komentár Daga Daniša: Kočner dvakrát podviedol Haščáka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Seriál Horná
Kvíz
Fanúšikovia slovenských seriálov, otestujte sa! Dáte tento kvíz na 100 percent?
Gábor Gál
Gábor Gál je zdesený z nahrávky Kočnera a Trnku: Povedal minister viac, ako mal?!
Herečka Vlasta
Foto
V Česku sa lúčili s Chramostovou († 92): Národné divadlo praskalo vo švíkoch, prišli aj veľké hviezdy
Struňov otec
Foto
Exfarmárovi Stanovi sa splnil sen: Obdaroval som Čaputovú! Sledujte, ako prezidentka reagovala
Dominik Hrbatý
A peniaze sa vám posypú! Hrbatý pozná spôsob, ako zarábať a neplatiť z toho žiadne dane a odvody
Afganec dobodal
Aktualizované
Afganec v Rakúsku dobodal človeka a dal sa na útek: Veľké pátranie! Namieril si to do Česka?
Konôpka je
Foto
Automobilový pretekár Miro Konôpka: Na diaľnici predbehne moje Lambo každá dodávka
Brazílsky hráč
Neymar sa opäť zranil: Ako dlho bude chýbať PSG?
Záchranári mali
Tragédia pod Turnianskym hradom: Muža († 76) privalil múr
Ministerka
Rozpočet na rok 2020: Ministerka zdravotníctva Kalavská je spokojná
Príkazy je
Túžba po väčšej pýche ho stála život: Čím si prešla užialená mama po smrti mladíka, by nechcel zažiť žiaden rodič
Gábor Gál (42),
Ostré slová! Minister spravodlivosti je z Jankovskej znechutený: Takú nakladačku ešte nezažila!