Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
8°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 05:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Róbert je v boji s úradmi bezradný: Zadarmo sa stará o chorú exmanželku

62 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Pravdasom
11.9.2018 11:42 | |
+8 -1
Reagovať
No do...a to som si myslela že su taky bezcitny a zly len ku mne!
ofcourse
11.9.2018 10:56 | |
+3 -2
Reagovať
sociálny štát...
1959okuliare
11.9.2018 09:45 | |
+1 -5
Reagovať
Hjurem ....ja zas viem tak, že tie invalidné dôchodky sú vo veĺmi biednej výške. Aj keby dostala plný invalidný 72 či koĺko je to percent, aj tak by to nebolo veĺa. To by musela mať veĺmi vysoký príjem , aby dostala vysoký dôchodok a v tom prípade by robotu podĺa mňa nenechávala .
Ucholak60
11.9.2018 10:05 | |
+8 -4
Invalidné sú podľa výšky vsimneho,niektorí majú väčšie invalidky ak ti,čo celý život makali dochodky
Hjurem
11.9.2018 10:23 | |
+4 -3
Asi to bude tak ako pise ucholak. Ona biedu netrie, takze mozno bolo naozaj vsimne. Neviem, ale naozaj odchadza z prace.
Ucholak60
11.9.2018 10:30 | |
+8 -2
Tam sa to dajako boduje,známa mi rozprávala,že doktorka jej nárokom dáva malo bodov,aby jej nič nevyšlo.Robit už nemôže,ale na invalidný nemá nárok.Keby voľačo dala,tak by to šlo.
Hjurem
11.9.2018 09:33 | |
+18 -4
Reagovať
Mam znamu, ktora este ako dieta mala uraz, ktory jej sposobuje obcasne bolesti chrbtice, lebo jej po operacii ostala kratsia noha ci co. Absolutne to ale nevidno. Normalna zdrava zena. Minule ked som ju stretla mi vravela, ze odchadza z prace, lebo ze jej schvalili taky invalidny, ze sa jej uz neoplati robit, lebo je vo vyske takmer jej platu.....Tak tu sa muz stara o slepu, hluchu ex manzelku a nedostane ani cent a zena, ktora vymeta obchody a dovolenky dostane od statu invalidny za nic. Chore.
DivaBara1
11.9.2018 10:26 | |
+9 -2
Aj ja taku poznam, cely život bola na invalidke, najprv polovičny, potom cely, dokonca aj s púrispevkom na diety....žena zdrava ako rybička, mala ako dieťa uraz v škole, cely život prechadzky v meste, sama moda, šminky, každy rok aj dva krat kupele, potom jej to trochu zatrhli , no a frajerov, človek by ich nespočital. A ešte si dovolila nadavať na lekarov....takže kde je spravodlôivosť??? A tento chudak s exmanželkou, slepou a hluchou.....nuž nevie podplatiť, nema na to peniažky....
dvojpes
11.9.2018 09:08 | |
+22 -4
Reagovať
čo ten posudkovy lekar bol slepy?
marekino06
11.9.2018 09:11 | |
+26 -2
bol, lebo nedostal všimné
1959okuliare
11.9.2018 09:20 | |
+18 -3
dvojpes ....on alebo ona neboli slepí, ale vychaní hajzli , čo čakali na úplatky. Keďže obyčajní ĺudia na úplatky väčšinou nemajú , tak je s nimi vydr * bané takýmto a ešte horším spôsobom.Bohužiaĺ sme na Slovensku. A keď pán ko alebo pani pi na posudkovom nedostanú do vačkov , tak ĺudia nedostanú to, čo im právom patrí.
marekino06
11.9.2018 09:08 | |
+22 -2
Reagovať
nemá správnu farbu pleti...
dvojpes
11.9.2018 09:17 | |
+6 -1
trefa
buga2
11.9.2018 10:04 | |
+0 -8
poj.....eb matku
Pravdasom
11.9.2018 11:47 | |
+3 -0
Marekino06 diky že si mi objasnil prečo sa mi na uradoch nedary nič vybavit a to ešte ani na uplatky nemam:-(
dvojpes
11.9.2018 09:07 | |
+4 -1
Reagovať
tak Eva alebo Margita?
1959okuliare
11.9.2018 09:06 | |
+17 -7
Reagovať
V tomto sku * vetom štáte sa až teraz ĺady pohnú, keď to medializoval, INAK BY SA NEPOHLO NIČ. Za toto by bolo treba VYHODIŤ KOMPETENTNÉHO ZO ZAMESTNANIA, KTORÝ ROZHODOL V ICH NEPROSPECH. A Fico s tým nič nemá , on o tom ako bývalý premiér ani neviea ani nemôže vedieť, aké svinstvá sa dejú na rôznych úradoch.
marin50
11.9.2018 08:56 | |
+14 -3
Reagovať
Nestrácajte nádej. Keď sa nájde na F16-ky 1,5 miliardy, možno aj nejakých 60 E vyškrabú z peňaženky.
yunost
11.9.2018 08:42 | |
+10 -6
Reagovať
premiera prečúra obyčajný stranický šéf, premier len pozerá ako mončiči ako fico rozdáva zo štátného..... všetko chce zadarmo
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
Aj v Bystrici sa hovorí, že Dankova práca je plagiát (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
SNS podporí otvorenie schôdze o odvolávaní Andreja Danka Aktuality.sk
Andrej Danko tvrdí, že bez koaličnej dôvery sa vládnuť a pracovať nedá.
pred 23 min
Vedci a akademici: Danko podvádzal, nemá právo používať titul JUDr. Aktuality.sk
Odborníci z vedeckej a akademickej sféry, ktorých združuje inciatíva „Veda chce žiť!“ tvrdia, že Andrej Danko sa dopustil podvodu a stratil morálne právo používať titul JUDr.
pred 24 min
Aj v Bystrici sa hovorí, že Dankova práca je plagiát (podcast) Aktuality.sk
Pribudli dôkazy o odpisovaní.
Odchádzajúci
Riaditeľ Premier League odchádza: Dostane poriadne tučné odstupné
Seriál Ministri
Vystúpenie premiéra narušil extrémista: Sranda na účet Kotlebu!
Vyťahujú na seba
Ku kauze únosu Babišovho syna na Krym sa vyjadrilo aj Rusko: Veľavravná reakcia
Dlží Slovan
Foto
Má Slovan opäť problémy s výplatami? Slovenský účastník KHL reaguje!
Starší pár
Ako sa budúci rok zvýšia dôchodky: Väčšina seniorov si polepší o 2,6 %
Tom Cruise
Tom Cruise si už akčného hrdinu Jacka Reachera nezahrá: Jeho telesné proporcie sú nevyhovujúce
Joe mal počas
Foto
Fotka hasiča s napoly ostrihanými vlasmi obletela svet: Dôvod zvláštneho účesu vás dostane
Autobusy sa
Čelná zrážka dvoch autobusov: 40 zranených, medzi nimi aj deti!
Miroslav Beblavý
Poslanec Beblavý: Na našom zdravotníckom trhu sú diery umožňujúce rozprávkové zisky
Marouane Fellaini
Foto
Fanúšikovia neverili vlastným očiam: Čo si to Fellaini urobil k narodeninám?
Predseda
Orbán si chváli vzťahy so Slovenskom či Chorvátskom: Storočné obdobie osamelosti Maďarov sa skončilo
(lustračné foto)
Každý tretí Slovák zmenil za posledný rok prácu: V týchto odvetviach sú zamestnanci najprelietavejší