Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
20°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2018, 16:30 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Rozčúlený premiér: Priznal všetky kauzy, reakcia farára ho naštvala

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pink1400
12.9.2018 09:25 | |
+2 -3
Reagovať
Seriál je trefný. Nechápem, ako sa niekto môže zastávať politikov, nech už sú akejkoľvek farby. Politici majú veľmi jednoduchý život na Slovensku. Videl som iba kúsok, keď politik postrelil chlapa na poľovačke. Hneď som si spomenul na prezidenta,, ktorý "Myslel náhodne, pretekal závodne". Tiež by mohli dať niečo o Močiarovi, Sloptovi, cyklistovi, najkrajšom financmajstrovi, a pod.
uncle
12.9.2018 08:48 | |
+3 -3
Reagovať
satyra ktora udiera presne po hlavicke...celkom sa mi to paci...vychadza to zo skutocnosti...kauz je vela..maju z coho cerpat..
Scifi1968
11.9.2018 19:32 | |
+16 -9
Reagovať
Páči sa mi ako vám ficovcom seriál vadí. Nechcete si priznať ako vás vaši ohlupujú.
asdfg1asdfg
12.9.2018 08:42 | |
+6 -1
A kde je Matovic, Hlina, Sulik ich ***ci?
Bojko666
11.9.2018 17:32 | |
+14 -7
Reagovať
vsak co sa tu rozculujete..:)))) a ak teda ste to pozerali..a ked vas to este viac nas...tak vas nas...len SK realita. Apropo nic viac a nic menej v tom scenari nie je, len to co povedali na/80%/naši vaši zemepani..ale je pravdou ze mohli by do toho zakomponovat aj opoziciu..ked uz nech je ta /realita/ kompletna.
USAfilcki
11.9.2018 17:35 | |
+23 -17
Keby tam zakomponovali úžerníka a daňového podvodníka z Popradu, okamžite by seriál tretí sektor stopol a urobili by sa čistky v JOJ-ke.
Bojko666
11.9.2018 17:41 | |
+16 -3
ale vsak nech tam daju vsetkych do radu...mozno sa az potom otvoria ludom oci ..ze co to tu mame za VIP politiku...:DDDD v kazdom smere
kakochu1
11.9.2018 17:28 | |
+7 -9
Reagovať
nieco na temu 2 sv.vojny by mohli.......same blbosti toto
USAfilcki
11.9.2018 17:31 | |
+10 -14
to nemôžu ako by tam zakomponovali do toho Fica??? S Fica by možno urobili Hitlera zo Sulíka Himlera a s Kisku nemeckého četárika čo zdochol pri Stalingrade. CHA CHA CHA a Matovič by bol Goebbels a Galko by bol Blondi - hitlerov pes. CHA CHA CHA
Radika2011
11.9.2018 17:21 | |
+27 -15
Reagovať
nechápem, kto môže sledovať tieto fekálne výplody jojkárskej stoky....
USAfilcki
11.9.2018 17:21 | |
+13 -11
Možno v centrále SaS sledujú.
Radika2011
11.9.2018 17:30 | |
+16 -12
a Cigániková si pritom sťahuje nohavičky....
USAfilcki
11.9.2018 17:16 | |
+15 -7
Reagovať
Jasné tretí sektor aj so svojimi bábkami budú točiť pre mladých vymletých "pravdu" a Matoviča kto bude hrať Kemka??? teraz poslednú dobu sa točia filmy a už aj seriály a o alternatívnej realite slniečkárov na vymývanie mozgov mladistvých, ešte že mladí nepozerajú telku a starí to prepnú.
anavika
11.9.2018 16:54 | |
+20 -12
Reagovať
Tak toto fakt ani omylom..vážne
tabatas
11.9.2018 17:05 | |
+7 -6
a sestricky su fajn?
anavika
11.9.2018 17:27 | |
+3 -8
ja mám rada medicínske prostredie,prvá časť ma bavila uvidíme čo bude dalej:)
Jedon
11.9.2018 16:35 | |
+41 -14
Reagovať
Slovenský scenáristi Tv Joj asi úplne stratili rozum a súdnosť ak toto považujú za komediálny seriál..je to podobná/ak nie väčšia/ trápnosť ako Detektív Dušo..ktorý cvok vôbec dá na výrobu takejto fekálnej produkcie peniaze?...fakt šokujúce..to si niekto myslí že TV pozorajú už dnes len úplne vypatlaní pošuci..?!!
USAfilcki
11.9.2018 17:17 | |
+17 -5
No normálni ľudia moc TV už nepozerajú, práve preto čo v nej posledných 5 - 10 rokov dávajú, iba odpad.
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Americký tank
Pri cvičení na Lešti sa zranili traja americkí vojaci Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 39 min
Auto narazilo v Londýne do ľudí pred islamským centrom Aktuality.sk
Pri incidente sa zranili traja ľudia.
pred 45 min
Markíza ďalej na koni. Poradila si aj s novou konkurenciou JOJ-ky Aktuality.sk
Náhla programová zmena, ktorú urobila TV JOJ v utorok večer jej síce priniesla viac divákov, ale na ponuku konkurenčnej TV Markíza to stále nestačilo.
pred 59 min
Vodič auta vrazil do stĺpa a zhorel Aktuality.sk
Polícia včera večer zasahovala pri zrážke vodiča do betónového stĺpu.
Foto
Učiteľke dávali lekári už len pár týždňov života: Zachránila sa vďaka jednej veci
Britská polícia
Ruská modelka a jej manžel skočili po večeri v nemocnici: Anna tvrdí, že ju chceli zabiť Putinovi ľudia
Po Jurajovi (†
Foto Infografika
Kuchárovi Jurajovi († 44) sa stala osudnou cesta do práce: 200-kilový medveď ho vohnal pod kamión
Na snímke vľavo
Foto
Problém s lístkami na hokejové MS 2019: Predávajú sa, ale nedajú sa vytlačiť!
(ilustračné foto).
Zostrelenie lietadla s 15 vojakmi: Ruskí kriminalisti začali vyšetrovanie incidentu
Milan Škriniar
Foto
Škriniar pri debute zaskakoval na inom poste: Takto zhodnotil svoj výkon
Unikátny archeologický objav: Pozrite sa, aké bohatstvo našli amatéri
Martin (46)
Aktualizované
Nešťastie na Lešti: Americký tank mal nehodu, zranili sa traja ľudia
(ilustračné foto).
Panika medzi hotelovými hosťami: Klimatizáciou sa šíril jedovatý plyn
Po hrozivej
Zrážka autobusu a dvoch osobných áut na východe Slovenska: Päť zranených
Diana za svoju
Diane sa po 15 rokoch vrátila nočná mora: Po leukémii si vypočula zdrvujúcu správu
Kanócz horúce
Foto
Vyťažená mama Kanócz sa s tým nebabre: Trojtýždňovú dcérku nadojčila rovno v kaderníctve