Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
17°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 15:45 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Vystúpenie baletiek v Talente sa brutálne zvrhlo: Porota nemohla uveriť tomu, čo dve krásky spravili!

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Feroo338-1
8.9.2018 16:06 | |
+53 -6
Reagovať
Videl som pred par dnami vacsiu cast na Blesku a podla mna tie teatralne a zahrane grimasy poroty su este nechutnejsie ako samotne toto hlupe vystupenie.
ovca_beeee
8.9.2018 15:52 | |
+9 -9
Reagovať
to ako keď sa jedna zmagoretá uniformovaná policajná prostitútka sa predbieha pred druhou keď idú na svačinku hh ... hh beeeee
hlavacf
7.9.2018 22:03 | |
+26 -18
Reagovať
Vymínuskujte ma, ale zasmial som sa.
vladimir_vladimirovic
7.9.2018 21:22 | |
+33 -29
Reagovať
slavik to je ten co musi nosit plienky lebo mu z roz***neho analu vytekaju hovna?
renton25
7.9.2018 20:50 | |
+27 -16
Reagovať
Tam kde končí odpad začína hnoj.. začína hnoj.. zo zvedavosti som to pozrel ale takýto výkal som nečakal..
smrek2222
7.9.2018 20:44 | |
+54 -16
Reagovať
ja som zdeseny z toho, ze amatersky herec homosexualnych filmov ide skolit a urcovat osudy mladych ludi....
RoseBowl
8.9.2018 17:34 | |
+3 -4
kazdy si svoj osud riadi sam, asi len okrem tebA
grmbolec
7.9.2018 20:23 | |
+31 -22
Reagovať
šak sme si takéto formáty a selebrity vyštrngali . tak na čo sa stažujete , šak tu máme v tejtok neofeudálno koloniálej eurospolečnosti šeckého dostatok. až teda na intelekt
SLIMBOYFAT
7.9.2018 20:38 | |
+12 -22
A hlavne ten tvoj.
quixilver19
7.9.2018 20:00 | |
+5 -5
Reagovať
odkial, z akej krajiny, boli tie tvrďasky?
Gringo
7.9.2018 19:50 | |
+50 -5
Reagovať
Ja som zdesený z moderátorov. To kde preboha vyhrabali. Nič horšie som v žiadnej superstar zatiaľ nezažil. A Mórová je tam ako čerešnička na torte. Dnes to ešte pozriem ale asi posledný krát. Tá trojica je odpudzujúca.
Intermediary
7.9.2018 19:05 | |
+48 -12
Reagovať
Tak hentoho homokladu Slávika zdesila takáto nakladačka? Ten nakladal inakšie rite!
grmbolec
7.9.2018 20:25 | |
+8 -12
odrazu ti vadí homokláda....ty slniečkársky vítač
Intermediary
8.9.2018 17:12 | |
+3 -4
Akože odrazu?! Mne vadili vždy ty teplúšik!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Pri Šali horel osobný vlak Aktuality.sk
Rýchle správy
00:12
Komentár Daga Daniša: Za nápadmi Danka cítiť jeho sponzorov Aktuality.sk
Keď Danko prišiel s nápadom rekreačných poukazov pre zamestnancov, mnohí za tým videli populizmus. Skutočný motív Danka však môže byť iný. Obchodný.
00:02
Má takmer sto rokov a bojuje s podvodníkmi Aktuality.sk
V škatuli od topánok nosí dôchodca korešpondenciu s firmou, ktorá mu sľubovala výhru. To, že ho vodia za nos, zistil až po čase. Dnes ostatným seniorom vysvetľuje, ako sa vyvarovať chyby, ktorú spravil on sám.
18.9. 21:52
Hasiči zasahovali pri dvoch hromadných nehodách Aktuality.sk
Bratislavskí hasiči sú opäť v teréne.
(ilustračné foto).
Kňaz propagoval ukončenie zmrzačovania žien: Uniesli ho v Nigeri
Biely dom
Trumpova vláda prijala nové opatrenia: Pripravujú sa na biologické útoky a epidémie
Gérard Collomb
Francúzskemu prezidentovi klesá obľúbenosť: Jeho minister vnútra oznámil odchod z vlády
Ruský prezident
Putin po zostrelení ruského lietadla prehovoril k Izraelu: Varovanie od ruského prezidenta
Hráč Liverpoolu
V megašlágri uchmatol Liverpool 3 body až v nadstavenom čase: Hamšík v Belehrade nastúpil iba z lavičky
Puma laying on
Druhý pokus o útek sa jej stal osudným: V Južnej Kórei zastrelili pumu, ktorá unikla zo zoo
Tim a jeho
Foto
Kontroverzné fotky exhokejistu NHL: Kvôli tomu, čo zabil, sa mu ľudia vyhrážajú smrťou!
Prieskumné
Slovenský odborník o zostrelení ruského lietadla: Kto podľa neho zlyhal a čo teraz podnikne Moskva?
Na snímke vľavo
Davisov pohár bez Slovenska? O chvíľu možno krutá realita
Tretia najkrajšia
Foto
Krásna modelka skončila v Miss Taliansko na 3. mieste: Pohľad na jej ľavú nohu vzbudil u ľudí nenávisť!
Poľský prezident
Foto
Trump po stretnutí s prezidentom Poľska: USA zvažujú u našich susedov trvalú základňu aj zrušenie víz
Košice porazili
MAC Budapešť nedala Bystrici žiadnu šancu: Košice doma zdolali Miškovec, do Žiliny prišlo iba 311 divákov