Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 11:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Mama nezvestného Patrika už neverí, že žije: Utopili ho jeho vlastní kamaráti?

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Intermediary
8.9.2018 15:00 | |
+33 -5
Reagovať
17:27, 16. JÚLA 2015AKTUALIZOVANÉ19:57, 16. JÚL 2015 "Žena bojovala so znásilňovačom s kľúčami. Patrik Bobula napadol obeť počas ranného útoku, ktorý sa stal v rezidenčnej oblasti Pontcanna. Patrik Bobula, (23 rokov), sa zameral na ženu a začal ju sledovať v Pontcanne Nakoniec odišiel za ňou taxíkom. Prokurátor Eugene Egan povedal na súde v Cardiff Crown Court : "Obžalovaný sa na ňu vrhol, tlačil ju na zem, vyhrnul jej šaty a pokúsil sa ju znásilniť. V tej fáze došlo u neho k vyvrcholeniu." "Nestratila duchaprítomnosť a použila svoje kľúče ako provizórnu zbraň, aby odvrátila útok, udrela ho do oblasti krku a tváre." Bobula pokračoval v boji s tou ženou, ale keď auto prešlo, prestal a povedal jej, aby zavrela hubu.V jednom momente sa ju snažil pobozkať, ale žena odklonila hlavu a jeho útok sa krátko potom skončil.Žena utiekla a nechala na mieste svoje topánky, zatiaľ čo Slovák Bobula sa priblížil k vozidlu riadeného Richardom Jonesom a povedal mu, že ho prenasledujú dvaja muži.Vodičovi Jonesovi dal osem palcov dlhý kuchynský nôž a vodič zavolal políciu ešte skôr ako Bobula utiekol. Na klúčoch ženy bola zistená DNA útočníka Bobulu. Zdroj: walesonline.co.uk/news
KarlOtisKot
8.9.2018 15:13 | |
+34 -6
Ospravedlňujem sa, že som sa zastával tohoto odpadu...
vanns
8.9.2018 14:44 | |
+26 -5
Reagovať
Ak kradol pre niekoho či robil bieleho koňa, všeličo vedel, tak zrejme prišiel čas, keď sa kamaráti báli, že všetko vytára.
Intermediary
8.9.2018 14:41 | |
+34 -17
Reagovať
Chýba niekomu tá údenina?
KarlOtisKot
8.9.2018 14:58 | |
+35 -21
Jeho matke žeby? Ja viem, že internetová identita je úplne skvelá, ale fakt nemáš v sebe trochu chochmesu a empatie voči smútiacej matke? Je mi jedno či je cigánka, alebo biela, stratila syna, je možné si na niekoho smútku aspoň na chvílu nehoniť ego?
Intermediary
8.9.2018 15:02 | |
+31 -14
Nemám! Čo si vychovala to má!
Intermediary
8.9.2018 15:04 | |
+15 -6
Tu máš tvoju "empatiu! https://www.walesonline.co.uk/news/wales-news/woman-fought-would-be-rapist-keys-9672944
KarlOtisKot
8.9.2018 15:12 | |
+15 -7
Preboha, prečo behal po slobode? Oka, uznávam, teraz mi je ľúto tých chalanov, čo za tú zgerbu pojdu sedieť... Ale matky mi predsa len je trochu lúto tak či tak...
Intermediary
8.9.2018 15:24 | |
+26 -2
Nebehal po slobode. V Británii vtedy dostal 6 rokov natvrdo.
Intermediary
8.9.2018 15:30 | |
+16 -2
Sudca Thomas Crowther mu povedal: "Fyzické úrazy vašej obete predstavovali modriny na jej vnútornom stehne a modriny na jej rukách, ale počul som, ako to ovplyvnilo každý aspekt jej života vrátane pretrvávajúcej psychickej traumy. Bobula bol odsúdený a uväznený na šesť rokov na pojednávaní vo štvrtok, pretože bol obvinený z toho, že sa pokúsil o znásilnenie.
poluciana
8.9.2018 14:21 | |
+22 -12
Reagovať
Keby ho utopili už by vyplavalo telo. Skor odisiel do UK a neoziba sa lebo dlhy narobil
KarlOtisKot
8.9.2018 14:24 | |
+23 -3
Ak je zaťažené za nohy, ešte bude chvílu hniť kým sa dostatočne rozloží aby sa uvolnilo.
1nternetista
8.9.2018 14:18 | |
+7 -15
Reagovať
KEBY SA MINISTERSTVO VNUTRA A OBRANY UVEDOMILO, TAK BY DALI ZABETONOVAT TYCH, CO SKODILI, SKODIA A BUDU SKODIT SLOVENSKU. V ARABSKYCH KRAJINACH KED NIECO UKRADNES, TAK TI ODREZU RUKU. KAMARATI HO POSLALI NA LEPSI SVET.
KarlOtisKot
8.9.2018 14:22 | |
+12 -18
Znieš mi ako keby si bol jeden z nich a ešte sa cítil za vraždu v práve. Keď chceš odsekávať ruky, tak choď k arabáčom.
tatiana72
8.9.2018 14:35 | |
+12 -6
Tam by Ťa aj vykastrovali a jak radi.
JurijJevgenij
8.9.2018 12:09 | |
+84 -6
Reagovať
Ak si matka nevymyšla...tak kamaratov treba donutiť, aby povedali všetko, čo vedia..ale na polici. A ak matka našla ponožky...prečo policia nepovolala potapačov...a miesto treba prehladať.. To už nie je v mode pohladať utopenca?? alebo už nie su na to peniaze :-) :- D
Bonaqa2013
8.9.2018 11:16 | |
+113 -7
Reagovať
to sú kamaráti? to ich polícia nevie troška pritisnúť aby zaspievali?
motomotomoto1
8.9.2018 11:27 | |
+46 -19
nechat ich, mozno daju dol este daku dalsiu vyzirku...
JurijJevgenij
8.9.2018 12:07 | |
+8 -4
Bonaqa +++
tatiana72
8.9.2018 14:37 | |
+21 -7
Za socíku by to z nich vymlátili z h.aj.zlov akýchsi. Vraj kamaráti.
chochlik.p
8.9.2018 11:07 | |
+61 -4
Reagovať
Takže v tej vode ho nenašli, alebo ako mám tomu rozumieť?
pene
8.9.2018 11:32 | |
+19 -23
Skôr si mamča asi trochu vymýšľa. Ak by to bola pravda už by ho asi našli (telo).
KarlOtisKot
8.9.2018 12:46 | |
+41 -3
Rozumej tomu tak, že v tej vode sa zatial nikto neobťažoval hladať.
tatiana72
8.9.2018 14:38 | |
+12 -2
Bohvie ale, či ho tam aj nechali, či ho len neutopili a nezakopali dakde.
ultrasfcst1923
9.9.2018 15:29 | |
+0 -0
V tej vode ho len ryby nájdu pár rokov dozadu to bolo vypustené u sušené keď je to chovny rybník bola tam veľká hĺbka blata a časom tam veľa zeliny rástlo a už aj stromy tam boli a potom to zas zaplavili kvôli rybám ako mali sme sa tam chodili kúpať teraz sú tam len ryby
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 10 min
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Robert Fico vyslovil niečo, čo vzbudzuje vážne obavy.
00:10
Vražda zakladateľa gangu sýkorovcov: rozbehne sa súd? Aktuality.sk
Ostro sledovaný proces s obžalovanými z popravy Miroslava Sýkoru spred 21 rokov viazne, tento rok sa neustále odročuje. Ďalšie pojednávanie je naplánované na dnes.
12.11. 22:00
V Nemecku obžalovali Turka, ktorý chcel kšeftovať s Lennonovými denníkmi Aktuality.sk
John Lennon zanechal denníky manželke Yoko Ono.
Armádny plukovník
Rakúsko hlási posun v kauze ruského špióna: Skončí dôchodca vo väzbe?
Migranti sa
Pri Turecku sa utopili ďalší migranti: Väčšina z nich boli deti
Priaznivci
Hovorca maďarskej vlády vo Viedni: Sebavedomé slová na adresu Orbánovho Fideszu
Ukrajina sa
Atentát na ukrajinskú aktivistku: Uväznili podozrivého z objednávky útoku
Hockey skates
Z tejto fotky vám príde zle: Mladému hokejistovi odrezala korčuľa kúsok paže
Šéf Smeru
Šéf Smeru v otvorenom rozhovore: Chystá sa odísť z politiky? Fico dal jasnú odpoveď
Tréner Cifranič
Tréner Trenčína Vladimír Cifranič o príčinach krízy: Takú mizériu som ešte nezažil!
Diaľnicu
Foto
Vodičovi sa naskytol desivý pohľad: Pozerajte, čo sa rozmnožilo na ceste!
Na snímke hráč
Foto
Šokujúca fotka hviezdneho futbalistu: Pohľad na jeho rozkrok vás bude ešte dlho mátať
Stan Lee zomrel
Smutná správa pre fanúšikov Marvel komiksov: Zomrel otec Hulka, Spidermana či Thora
John Lennon
Pred vyše 12 rokmi ukradli Lennonove súkromné predmety, z činu obvinili staršieho muža
Sestry a ich
Identické dvojičky potratili s rozdielom pár mesiacov: To, čo nasledovalo, nazývajú ľudia zázrakom