Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 10.
Lukáš
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.09.2018, 08:30 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Zúfalý Ivan už nevie, na koho sa má obrátiť: Exekúcie spustila krádež občianskeho

70 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
marospavlovic
7.9.2018 11:54 | |
+2 -0
Reagovať
Dobrý deň na Slovensku si exekútori robia čo chcú môj príklad Profi credit skrachoval ale exekútori stále vymáhajú penále apokuti pritom podla paragrau 86 s 2004 eú zákona nemajú na to právo lenže na Slovensku sú nadexkutori na nich nič neplatí lebo štát na to nereaguje
blavak666
7.9.2018 06:16 | |
+0 -0
Reagovať
!!!
Intermediary
6.9.2018 11:14 | |
+3 -4
Reagovať
Poznám Róma ktorý v roku 2006 nezaplatil namieste tristokorunovú pokutu za prekročenie rýchlosti niekde poblíž hranice na Moravu. Po 10 rokoch mu prišla obsielka na zaplatenie aj s úrokmi vyše dvesto eur.
fffer
6.9.2018 10:57 | |
+32 -3
Reagovať
Najväcsi zlodeji su exekutori
Intermediary
6.9.2018 11:05 | |
+8 -4
Až na to, že exekútor nastupuje až po domáhaní sa dlhu veriteľom. Sú veritelia ktorí vymáhanie peňazí zveria vymáhačskej spoločnosti, niektorí sa súdia a súd poverí exekútora vymáhaním dlhu. Slovensko je povestné ani nie tak nevymožiteľnosťou práva ako nevymožiteľnosťou peňazí!
Clo52
6.9.2018 10:47 | |
+28 -3
Reagovať
no ja neviem cele mi to pride ako vymysleny clanok lebo je to pisane dost chaoticky . Nikde sa nespomina ci kradez OP nahlasil, nevadilo mu ze mu prisla prva exekúcia a zaplatil ju, ved vsak mala suma / co je uz samo o sebe podla mna na hlavu / , potom zas nema peniaze na advokata , nevyuzije Centrum pravnej pomoci, nema rozhodnutie sudu ...neviem take divne trochu
Feroo338-1
6.9.2018 10:51 | |
+19 -4
Presne tak, aj mne je to divne. Ak nema peniaze, tak sud mu stat zaplati. Ak nahlasil stratu OP, tak nemozu od neho nic vymahat. Je zaujimave, ze exekucia mu nechyba, ale uz nema par Eur na vybavenie zalezitosti. Ja si myslim, ze on nema celkom ciste svedomie.
Intermediary
6.9.2018 10:57 | |
+11 -6
Nuž podozrivé to je , pretože pokojne mohol spraviť dlh a potom si vymeniť občiansky. Ale ak niečo podpisoval osobne tak to sa len tak zatĺcť nedá. Podozrivá je aj výhovorka, že nemá peniaze na súd.
007iwb
6.9.2018 10:59 | |
+17 -1
ako to ze mu nepovedia, zaco vymahaju??? to by mohli pytat hocico od hocikoho
Clo52
6.9.2018 11:08 | |
+14 -2
hm..no nepovedia ..ved ma v ruke pol kila papierov a odhliadnuc od toho som presvedceny ze kazdy clovek ktory je aspon trochu pri zmysloch, ked mu banka pripadne exekutor z nejakeho dôvodu siahne na peniaze zacne vo veci okamzite konat. vravim bud je to vymysleny clanok alebo pan ma svoj zivot total na haku, alebo je trosku na hlavu.
Intermediary
6.9.2018 11:17 | |
+5 -7
Mne došlo oznámenie o dlhu od zdravotnej poisťovne, že im dlhujem tri centy, a že sa mi to podľa zákona odpúšťa. Takže určite to nie je žiadna habaďura, že vás nikto neupozorní!
zaphod
6.9.2018 10:11 | |
+12 -2
Reagovať
Ten pan ma v ruke doklady, s ktorymi sa asi fotit nemal, lebo su tam mena a adresy. Ale odhliadnuc od toho, ma tam upovedomenie o zacati exekucie, cize vedel, ze sa nieco preveruje a teraz sa tvari, ze o nicom nevedel. Prebehol podla clanku aj sud, ale on o tom nevedel, iba plati sudne trovy. Zacali mu strhat z platu a on sa nikde neohradil. Toto sa beznemu cloveku nestava, aby na neho chodila jedna exekucia za druhou a on nevie za co to je - papier s odovodnenim na fotke drzi v ruke. Ak zahlasil stratu obcianskeho, automaticky by bol chraneny pred jeho zneuzitim a za trestne ciny spachane s pomocou tohto obcianskeho nezodpoveda. Ja viem, ze vyzera ako obet nenasytnych advokatov, ale mne to vychadza tak, ze tato historka nie je popisana kompletne a chyba v nej nejaky velmi dolezity detail, ktory by ju postavil do ineho svetla
Intermedary
6.9.2018 10:16 | |
+13 -8
Ako sa mohol konat sud bez jeho pritomnosti a bezjeho vedomia???Ale to tu je v tomto kapitalistickom rezime velmi zauzivane!!!!
littledewil02
6.9.2018 10:22 | |
+9 -3
Och... intermedary ty sa už zobuď z toho sna, že sa niekto bude zaujímať o tvoje práva a povinnosti, o tie sa musíš zaujímať sám. A ak sa nezaujímaš, tak máš problém. A nemôže za to systém ani kiska ani sorošovci ani nik... iba ty sám. A stavím sa, že máš vlastné skúsenosti, preto tu tak zúrivo vypisuješ. Nevieš sa o seba postarať a môžu za to iní
infantka
6.9.2018 10:30 | |
+18 -1
pri exekuciach sa povinny cize dlznik na sude nezucastnuje
Intermediary
6.9.2018 10:58 | |
+6 -2
Interbedáry nevie, že súd sa môže konať aj bez jeho prítomnosti.
alibaded
6.9.2018 09:56 | |
+2 -1
Reagovať
nejako čudne tu pridáva komentáre - nepodarilo sa uložiť! - a hľa, zrazu tu mám dva skoro rovnaké! :)
alibaded
6.9.2018 09:55 | |
+34 -1
Reagovať
O záležitosť sa začal zaujímať neskoro, dokazovanie je náročné. - povedala šéfka exekútorov. ale že sa exekútori ozvali až po desiatkach rokov, aby bolo penále čo najvyššie, to už neskoro nebolo!
alibaded
6.9.2018 09:52 | |
+27 -1
Reagovať
O záležitosť sa začal zaujímať neskoro, dokazovanie je náročné. - povedala šéfka exekútorov! ale že sa exekútori začali ozývať až po desiatkach rokov, aby bolo penále čo najvyššie, to už neskoro nebolo! mnohí advokáti a exekútori sú zmije a pijavice! prečo si exekútor najprv nezistí, či ide o právoplatný dlh a nie nejaký fiktívny? chybou bolo, že ten pán prvý (fiktívny) zaplatil. potom už nebolo problémom špekulantom (exekútoro?) vyrobiť mu ďalšie dlhy so spätnou platnosťou.
Intermedary
6.9.2018 09:55 | |
+24 -3
Sak a premlcacia doba neplati???Aha,ona plati,len pre tych vyvolenych!!!
poslednadivoska
6.9.2018 09:57 | |
+6 -6
Ona platí pre tých, čo sa zaujímajú, pochop to už konečne
Intermedary
6.9.2018 10:00 | |
+6 -3
Premlcacia doba je,ak sa ti nikto urcity cas neozve,pochop to uz konecne!!!
martn8
6.9.2018 10:09 | |
+6 -1
exekučný titul platí 10 rokov, čiže do 10 rokov od rozhodnutia súdu sa to musí vymáhať.
Intermedary
6.9.2018 09:46 | |
+13 -3
Reagovať
Preco system kazdeho cloveka neinformuje o zakonoch a ich pozmenovani???No lebo to kapitalistom vyhovuje!!!!
poslednadivoska
6.9.2018 09:52 | |
+6 -4
Informovali... pán sa nezaujímal, jasne to priznáva
infantka
6.9.2018 09:54 | |
+7 -4
o akom systeme tu stale rozpravas,treba sa zaujimat o svoje veci,nato pravnika nepotrebujes,si dospely clovek,exekucia je jedna z veci o ktoru sa musis zaujimat inak sa s tebou budu exekucne trovy tahat do nekonecna,informovat sa v banke je jedna z najlahsich veci
Intermedary
6.9.2018 09:58 | |
+12 -3
System by mal kazdemu obcanovi predlozit zakony a az potom moze,niekto tvrdit,ze neznalost zakonov neospravedlnuje!!!!
Intermediary
6.9.2018 11:01 | |
+3 -2
Nikto ti ani za socializmu nepredložil zákony!Aj vtedy platilo "Neznalosť zákona neospravedlňuje!"
roland46
6.9.2018 12:58 | |
+2 -0
Máš v tomto pravdu, že neznalosť zákona neospravedlňuje. Takže podľa Teba, by sme mali mať všetci vyštudované právo a potom by sme nemali žiadne problémy so zákonom.
blavak666
7.9.2018 06:17 | |
+1 -0
Lebo ludi zaujimaju celebrity a preto topky a cas nezverejnuju novinky v zakonoch.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Denisa Saková
Mocenský súboj v Smere? Saková hádže kauzu uneseného Vietnamca na Kaliňáka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 24 min
Francúzsko pripravuje zavedenie celoštátneho registra bicyklov Aktuality.sk
Francúzska vláda navrhuje zaviesť celoštátny register bicyklov so zámerom zvýšiť využívanie týchto ekologických dopravných prostriedkov a zredukovať ich krádeže.
pred 49 min
Pri nehode na Šturci auto padalo 150 metrov dole svahom Aktuality.sk
Mladý vodič zrejme vo vysokej rýchlosti nezvládol zákrutu.
21:10
Izrael odsúdil zhanobenie kresťanského cintorína neďaleko Jeruzalema Aktuality.sk
Prípad je od stredy predmetom vyšetrovania izraelskej polície.
V Rusku sa
V Rusku sa zrútilo rovnaké lietadlo ako pred týždňom na Slovensku: Dvaja piloti sú nezvestní
Hráči Slovana
Foto
Ďalší triumf Slovana: Víťazná šnúra pokračuje!
Israel Palomino
Autistické dievča († 13) sa stalo svedkom vraždy babky: Zaplatilo za to brutálnym spôsobom
Usain Bolt
O Bolta je záujem aj v Európe: Ponuku má stále na stole
Nechutné video
Nechutné video z Namíbie: Poľovníci surovo zabili slona, stádo sa rozbehlo proti nim
Premiér Peter
Pellegrini o migrantoch prichádzajúcich do Európy: Počty síce klesajú, kritická situácia však vzniká inde
Z herca je
Dwayne Johnson zaspieval dcérke pesničku, toto nečakal: Pozerajte, čo urobil drobec v jeho náručí
Saudskoarabský
Ďalšia krajina zrušila účasť na konferencii v Saudskej Arábii: Dôvodom je nezvestný novinár
Žilina zvíťazila
Foto
V napätom zápase zvíťazila Žilina, Dvadsiatka stále bez bodu
Tunisko zasiahli
Foto
V Tunisku zabíjal ničivý živel: Záplavy si vyžiadali najmenej 5 mŕtvych a vážne škody
Full length of
Kvíz
Ako dobre sa vyznáte v bojových športoch? Otestujte sa
Na mieste
Foto
Havaroval autobus so 60 cestujúcimi: Hlásia 29 zranených, najhoršie skončilo mladé dievča