Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 8.
Lýdia
19°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Ivana šla s rodinou na dovolenku do Chorvátska: Obrovské sklamanie! Do tejto časti už nikdy viac nepríde

88 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
minko1971
9.9.2018 22:19 | |
+3 -3
Reagovať
Dvakrát sme boli v Zaton Holiday resort a bolo tam super... Ubytovanie stravovanie prostredie a hlavne deti sa tam vyhrali. Medzi každými jednotkami detské ihrisko všetko čisté zeleň plno možnosti na športové vyžitie..nie je Zaton ako Zaton
bbrblo
9.9.2018 23:23 | |
+3 -2
Vďaka za tip, vyzerá to fantasticky.
ludlum
9.9.2018 19:21 | |
+51 -3
Reagovať
Vraj Slovenske more v Chorvatsku...blbost....Sme pre chorvatov len blbe husi na osklbanie-pokial ma v penzione 10 izieb, 4 najlepsie pre zapadnu europu, 3 horsie pre cechov a zbytok pre blbu slovac....a to za tie iste prachy...Plne dialnice, plne plaze,vecer plne restiky,brutalne ceny...Tohto roku som skusil Slovinsko - neporovnatelne!!!
ZAJO3
9.9.2018 15:37 | |
+54 -23
Reagovať
Najlepšie je sedieť doma a chodiť na záhradu, lúku, pole, do lesa...
bbrblo
9.9.2018 17:15 | |
+29 -8
A večer do krčmičky a nadávať na celý svet.
Antisumrak
6.9.2018 18:20 | |
+5 -24
Reagovať
Zeman ma obrovske pozemky na morave na tajnasa, revu mu tam obhospodaruju ludia od blahu, spolupracuju s lgbt a kuffom, fetaci mu tam robia aby sa " ocistili"- chystaju sa k vesmirnym ludom, vsetky majetky darovali na vyrobu portalu
werner1
6.9.2018 12:16 | |
+9 -14
Reagovať
To jekt dôležitá správa. Fakt nemáte okrem kydania na vlastný štát o čom písať?
Makulienka222
6.9.2018 11:48 | |
+89 -19
Reagovať
Nenazrati Chorvati👎! Za postielku, kt.by mala byt gratis, pytaju hovada 50 eur! Nonsenz. Ludia ste tak naivni, ze tam stale chodite do hotelov? Slaba uroven, oproti Spanielsku, Turecku...My chodime do Chorv.len na privat, pekny, cisty s prackou a myckou...A najma, na tichy ostrov bez masovej turistiky.A najma! Vyjde ma to o polovicu menej nez plesnivy hotel so zlou stravou...ach jo, Slovac naivna. Kedy sa naucite ozajstne cestovat?!
montaznapaka
6.9.2018 16:31 | |
+13 -3
preto to tak funguje,že je stále odkial brat amaterov!!!DDDD
apoliticky
13.9.2018 21:00 | |
+1 -3
ja uz do Chorvatska nikdy nepojdem...bol som naposledy v 2008...tri krat a dost...uz vtedy boli predrzeni a arogantni ako hovada,,,odvtedy...Bulharsko, Korfu, Cuba...a boli lacnejsi ako Chorvatsko... No a ta Ivana?...ma co chcela.
kotelna007
6.9.2018 07:56 | |
+86 -7
Reagovať
V Chorvatsku som bol asi 20 krat .... ale ceny sa zvysuju, kvalita ostava rovnaka, tak sme skusili Taliansko - a boli sme prekvapeny. Perfektne sluzby, fantasticke jedlo, vzdy mily personal, nadherne more ... a ceny normalne. To neplati pre Oblast Rimini a Bibione a Lido.
kotelna007
6.9.2018 07:59 | |
+79 -9
... a na rozdiel od Chorvatska nemas pocit, ze ta chcu odrbavat...
pmmp1
6.9.2018 09:43 | |
+28 -6
my len chorvátsko a taliansko (kvôli lietaniu). Chorvátsko je ako u nás doma, akurát má more. Taliansko...vždy super dovolenka.Taliani to vedia robiť.
montaznapaka
6.9.2018 16:34 | |
+19 -12
skúste Sardiniu,Mallorcu,Rhodos,Krétu,Cyprus,Maltu atd,tiež je tam super a čistšie more ako v Taliansku!!DDDa ceny nie sú vyššie ako v Chorvatsku,skočím na lietadlo a nemusím sa krčit 10-12 hodin v aute a potom všade zakopavat o Slovakov a Čechov ako v Sencu!!DDDlen treba rozmýšlat a vyberat si!!DD
1krcmar1
6.9.2018 07:24 | |
+18 -49
Reagovať
Neviem kde bola pani ubytovana ale bez toho že by som chcel Chorvátov obhajovať a to mám chorvátsko prejdene od Hvaru po Istriu Camping Zaton patrí k tomu najlepšiemu čo Chorváti majú a chodil som tam do minulého roka asi 7 rokov kým šialene nezdvihli tento rok ceny každý rok s prívesom. Teraz som si kúpil vlastný apartmán v Bulharsku a takéto niečo ma vo svojom nečaká ani čakať nebude ako zažívajú niektorý turisti cez cestovký.Vrele odporúčam urobte to isté veď sa tam predávajú štúdia od 8500€ a dvojizbový od 17500€ a máte svoje .
dadula56
6.9.2018 07:37 | |
+44 -10
1krcmar1 nie každý má toľko peňazí
montaznapaka
6.9.2018 16:37 | |
+15 -6
a do Bulharska chodíš autom nie,no spánombohom mal som známych čo to urobili a potom to nevedeli predat,ale nekup to ked je to lacné,ja som si kupil chalupu na Liptove za cenu apartmánu a chodím radšej 3 x ročne do super mora na ostrovoch v Chorvatsku a samozrejme aj lodou,tam mas od turistov napchatých na plážach klud!!DDD
SS6010
6.9.2018 07:10 | |
+41 -14
Reagovať
Urcite stal zajazd aj s dopravou 200e.
SS6010
6.9.2018 07:09 | |
+30 -43
Reagovať
Booze...do tej casti uz nikdy nepride....vsetko je tam zleeeeeee...flaky su asi aj v moriii....anooo..neprideme tam uz nikdyyyy. lebo flak na strope......bozeeeeeee...smiesneeeee..
pmmp1
6.9.2018 09:44 | |
+24 -14
inak správna pripomienka. Rád by som videl ako majú doma. Niekto sa dokáže sťažovať do novín aj na vypálenú žiarovku.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Jozef Rajtár,
Kočnerova Threema: Sledovací tím na Sulíka a Rajtár na Zozname ovečiek Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto)
Turecká pobrežná stráž zadržala stovky migrantov: Registračné tábory sú už výrazne preplnené
Evelyn na DOD
Foto
Evelyn po zhodení kíl nabrala sebavedomie: Uvidíte ju tak, ako ju Boh stvoril!
Lázsló Bénes
Bénes debutoval v novej sezóne Bundesligy: Na ihrisku ho bolo poriadne vidieť
Chrámová hora
Jordánska vláda si pre potýčky predvolala izraelského veľvyslanca: Prevzal dôrazne formulovaný list
Dobré fondy EÚ –
Obec Sikenička získala vyhliadkovú vežu za tisíce eur: Vidieť z nej maďarské pohoria i Zobor
Negatívny rekord
Zvláštny rekord Premier League: Aj takto sa dá presláviť!
Členovia ĽSNS
ĽSNS sa vyjadrilo k stratifikácii: Negatívne vníma krok MZ SR nepredložiť ju ako ústavný zákon
Americký
V prípade zneužívania dievčat figuruje aj "Epsteinova madam": Organizovala aj jeho spoločenský život a domácnosti
Polášek (vľavo)
Parádne správy zo sveta tenisu: Slovák Polášek dosiahol najväčší úspech v kariére!
Mary trpí
Foto
Mary trpí nezvyčajnou chorobou: Už len pri použití tampónu prežíva peklo!
V Banskej
Na okraji Dobšinej žije 700 Rómov, z nich 500 má priezvisko Kotlár: Ťažkosti napríklad s doručovaním listov
Sklamaní
Chelsea sa pod novým trénerom nedarí: Po výprasku od United si neporadila ani s Leicestrom