Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
9°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: V obci Kľak slúži potetovaný kňaz: Aha, ako vyzerá jeho telo bez rúcha!

358 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bodeka
7.9.2018 16:37 | |
+8 -25
Reagovať
To je hnus ked uz aj farari sa daju tetovat,nech odidu z cirkvi.Je to nemoralne,tak ako ked zneuzivaju deti.
cancike
7.9.2018 14:15 | |
+20 -9
Reagovať
sv. Pavol píše: " Robte , čo chcete, len nehrešte" Je tetovanie hriech ? nie je. koniec debaty. akurát by mal zvážiť, či si tým nepoškodí zdravie. ak nie, tak OK
Intermediary
8.9.2018 15:15 | |
+9 -2
Nemeckí vedci zistili, že mikročastice atramentu z tetovačiek putujú ľudským organizmom. Dostanú sa až do mozgových buniek. Takže zdravie je prednejšie ako nejaká tetovačka i keď tým nikomu neškodí len sebe.
slovo7
7.9.2018 09:32 | |
+21 -16
Reagovať
... ako kňaz by mal vedieť , že v Biblii – Svätom písme sa v Knihe Levitikus LV 19, 28 píše .... Nevypaľujte si (do kože) nijaké znamenia! Ja som Pán!... Nepovedali to ľudia z tej doby, ale Pán Boh a to je nemenné a Jeho slovo platí aj v dnešnej modernej dobe... a je to jedno či sa nám to páči alebo nie...
leri33
7.9.2018 13:32 | |
+18 -3
trošku od veci....ale tiež nepochopím, keď niekto veriaci nosí na ruke cervenú šnúrku....že v jej ochranu verí viac ako tomu najvyššiemu....
cancike
7.9.2018 14:16 | |
+10 -4
leri33 suhlas . červena šnurka je ho va di na
KarlOtisKot
8.9.2018 01:32 | |
+4 -6
Ale slovo7 a zasa interpretujeme len to čo sa nám hodí. A čo tak "ako budete súdiť vy, tak budú súdiť aj vás" On si nič nevypálil ani nevyrezal. Nemá žiadne znamenie, ale šíri vlastným telom slovo Božie. To čo Žiadaš ty je praktizovanie moslimskej viery, ktorá zakazuje akékoľvek mrzačenie tela, či už tetovaním alebo nebodaj prepichovaním-aj náušnice, tak pozor na to čo vlastne sám praktizuješ bratku, ale hlavne čo šíriš. Človek už nemože po svojom ani velebiť Boha aby ho akožekresťania nešli hneď kameňovať a nevideli v tom ešte sami hriech, aj keď nesúdiť im nariadil samotný Boh a to niekoľkokrát...
neznawila
6.9.2018 09:55 | |
+29 -14
Reagovať
su profesie,kde je tetovanie nepekne a neziaduce..myslim,ze na sluhovi bozom to nesedi,ani ten premoderny uces..da sa ist prikladom pre mladych aj inym sposobom,co ocenujem,ze sporuje..ale kerka na telo knaza nepatri..
KarlOtisKot
8.9.2018 01:35 | |
+3 -4
Vieš o tom, že samointerpretácia slova Božieho je tiež hriech? Čo kde patrí a čo nie, nechajme v prípade kresťanstva na Boha a Svatu stolicu, kazdy kto chce kázať bohabojnému kňazovy, ktorý sa ničím neprevinil na svojom blízkom, len skúša uzatvárať súdy, ktoré mu ani prinajmenšom neprináležia.
Pininfarina
6.9.2018 09:22 | |
+37 -21
Reagovať
Potetovaní ľudia nie sú celkom psychicky v poriadku . Takto musia na seba upozorňovať ... ale sú len na smiech 😂🤣👎
Jerdna
6.9.2018 07:49 | |
+42 -5
Reagovať
Potetovaný ? Silné slovo. Potetovaný je napríklad mladý Weissko.
Makulienka222
6.9.2018 07:31 | |
+57 -27
Reagovať
Boooze..no robte z toho taku vedu! Pozrite sa na papeza! To je konecne jeden nezosnurovany, uzasne demokraticky zmyslajuci clovek👍...neukamenujte mladeho knaza za to, ze si dal kerku, a nie hocijaku☝️! Som krestanka, katolicka, pravidelne navstevujem kostol...ale som tolerantna a najma nie bigotne veriaca...Najprv som bola trochu mimo z nadpisu, ale po precitani, ze je to laskavy a oblubeny mlady knaz a " sluzi ludom" som sa upokojila. Konzervy...ukludnite sa. Doba ide dopredu, necuvajme!
brejlarito
7.9.2018 21:11 | |
+13 -7
Makulienka konečne to niekto tak dobre a úprimne napísal Len sa bojím,aby nedopadol,ako náš milovaný arcibiskup Bezák Na SVK sa obľúbenosť od veriacich neodpúšťa,držím palce mladému sympatickému kňazovi
leri33
6.9.2018 00:25 | |
+30 -27
Reagovať
Hm, niekde tu zaznel názor, že sa chce približovať k mladým...hm, dobre....tak nech si dá ešte ušiť rúcho u Armaniho, vybiť 2 predné zuby a zvyšok pozlátiť....a samozrejme nejaké nadupané fáro k tomu.....myslím, že by u hlupákov hned uspel, lebo by mal štýl.....som veriaca, ale tak svojsky....niekoľkokrát som bola aj v kostole, kde ma zaujala reč farára....a pre mňa bolo podstatné, co vmojom srdci zanechal....vieru, povzbudenie, prebudenie....slovami....a tento....nuž neviem aký to je farár, ani to jeho tetovanie by mi neprekážalo...ale tá prezentácia ano....mi to príde, že to nerobil kvôli sebe ale aby sa mohol ukazovať.....mali sme tu vymakaného potapetovaneho doktora, hasiča, policajtku....no tak chýbal ešte farár....pekne svojim narcisizmom uberajú na vážnosti týchto povolaní
moonday36
5.9.2018 23:08 | |
+48 -39
Reagovať
Kriste pane,keby nebol knaz,dam si ho aj ja ako jednohubku....co ste sa zblaznili vsetci? Je to muz, ma penis medzi nohami,svoj nazor a citenie...vsetci ocavame od fararov asi hermafrotizismus, ale zobudte sa...tiez si ho musia vyho*nit a su to iba ludia...
old-dodo
5.9.2018 23:13 | |
+29 -11
Tak keby si ho len vyho-nili, tak to by bol asi ten lepší prípad.
moonday36
5.9.2018 23:25 | |
+24 -29
Old, ne som veriaca, ale zijem podla desatora...najlepsi moralny kodex,aky kto kedy vymyslel.. a ja aj moje dcery sme zboznovali nasho byvaleho farara..pre jeho humor..nepretahoval ministrantov,ked som mu isla vyberat stichy po bypasse,ze ja sa musim vyzliect😂a ja, no,este som nevidela chlapa s vtakom na pol siestu 😂preboha,co chcete od fararov? Mne osobne mi ich je luto...
old-dodo
5.9.2018 23:33 | |
+24 -26
???moonday36-Jasom síce pokrstený, ale inteligencia asi 10 ročného chlapca mi stačila na to, že žiadny boh neexistuje a odvtedy som neveriaci.Nežijem podľa desatora.Žijem podľa svojho presvedčenia, čo je správne a čo nesprávne. Čiže sa snažím nikomu nerobiť zlé to, čo nechcem, aby robili zlé mne a neprirovnávam to k žiadnemu náboženskému kódexu.
moonday36
5.9.2018 23:37 | |
+8 -8
Old..co konkretne porusujes z desatora?
old-dodo
5.9.2018 23:49 | |
+9 -11
Tak prvé tri určite, ale nepochopila si ma.Ja svoj život nevyhodnocujem podľa desatora.Každé vierovyznanie má iný morálny kódex, takže je mi, ako neveriacemu úplne jedno, aký ho majú kresťania, židia , moslimovia a či sa zhoduje moje správanie s nejakým náboženským kódexom.
Makulienka222
6.9.2018 07:33 | |
+3 -12
Mooonday - ABSOLUTNY SUHLAS👍
kwaker07
6.9.2018 07:43 | |
+5 -5
ide ti ten sex po rozume
slovo7
7.9.2018 09:47 | |
+5 -3
.. ak žijete podľa desatora, ako to tvrdíte , tak ako druhé v poradí desatora je : Nevezmeš meno Božie nadarmo...Váš prvý príspevok začína úplne ale úplne zle , lebo jeho meno ste použili na vyjadrenie zlosti ...
zuj-muj-chuj
5.9.2018 23:00 | |
+27 -16
Reagovať
No jasné, už aj flanďáci sa dávajú kérkovať, aký to pokrok a modernosť! :)) Však čo čakať od oviec. Keď vidím ešte aj ženy v zrelom veku počmárané jak šašov z rozpadnutého cirkusu, tak mám fakt dosť. Ale však ony si to musia dať, veď keď to má kolegyňa aj suseda... béééééééé :/ Asi tak, kto je sám sebou, nikdy sa nenechá hentak počarbať, nech to vyzerá ako chce, aj ako dokonalé foto z polaroidu, je to proste suverénne suterénne...
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Čo je nové vo vražde Jána Kuciaka a obťažovaní detí slovenskými kňazmi (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
22:30
Polícia preveruje viacero osôb v súvislosti s vraždou Jána Kuciaka Aktuality.sk
Polícia preveruje viacero osôb, ktoré spoznali občania v identikite zverejnenom Úradom špeciálnej prokuratúry.
22:00
Kriminalisti z Čiernej Hory už poznajú identitu muža, ktorý postrelil novinárku Aktuality.sk
Čiernohorským kriminalistom sa pri vyšetrovaní májového útoku na novinárku denníka Vijesti podarilo učiniť krok vpred zásadného významu.
21:50
Francúza zapleteného do škandálu okolo nobeloviek vzali do väzby Aktuality.sk
Štokholmský súd v pondelok rozhodol, že Jean-Claude Arnault - ústredná postava škandálu súvisiaceho s udeľovaním Nobelových cien za literatúru - zostane vo väzbe až do vynesenia rozsudku.
Pohraničné
Protesty na hranici medzi pásmom Gazy a Izraelom pokračujú: Zranených bolo najmenej 90 ľudí
(ilustračné foto)
Duševne chorý muž zaútočil horľavinou na troch ľudí: Po útoku vyskočil z okna
Tisíce ľudí sa
Irán po útoku sľubuje USA a Izraelu ničivú pomstu: Budete ľutovať toho, čo ste urobili!
O vražde Jána
Šéf policajtov pár dní po odhalení identikitu v prípade vraždy Kuciaka: Ozvalo sa nám viacero občanov
Ruské špionážne
Rusi už majú dôkazy: Vieme, kto môže za zostrelenie nášho lietadla
Kim Čong-un
Kim Čong-un odkázal Trumpovi, že dúfa v skoré stretnutie: Líder KĽDR na odpoveď dlho nečakal
Luka Modrič.
Foto
Ronaldo sa radšej ani neukázal: Najlepším futbalistom sa stal Luka Modrič
V Slovinsku zadržali počas víkendu viac ako 100 migrantov, časť z nich vrátili do Chorvátska
Unikátne zviera
V USA našli hada s dvomi hlavami: Zdieľajú spoločné srdce i pľúca a človeku dokážu riadne zavariť
Ukrajinský filmár
Jednomyseľné rozhodnutie: Odsúdený ukrajinský filmár Sencov sa stal čestným občanom Paríža
Klub NHL
Foto
Philadelphia predstavila nového maskota: Tá podoba s českým hokejistom vás dostane
Gary Kurtz
Zomrel Gary Kurtz († 78), producent dvoch filmov ságy Hviezdne vojny