Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Dráma počas búrky v Štrbe! Blesk trafil do domu, malo to hrôzostrašné následky: Z toho videa vám bude do plaču

60 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
lynch
4.9.2018 13:41 | |
+22 -110
Reagovať
POSLEDNOU NÁDEJOU PRE SLOVENSKO JE KOTLEBA-ĽSNS!! ZA BOHA, ZA NÁROD! VERNÍ SEBE, SVORNE NAPRED! FÜHRER KOTLEBA UND MEINE KAMERADEN, NA STRÁŽ!!
jojo.ano
4.9.2018 14:10 | |
+17 -7
lynch...tak to mal na streche stat niekto od kotleba-lsns a blesk by sa *** od strachu a udrel by niekde inde. fakt nechapem tento tvoj prispevok. stacilo aby mal bleskozvod a nic by sa nestalo. apropo ako mohol dostat kolaudacne rozhodnutie bez blskozvodu?
jretrak
4.9.2018 13:39 | |
+33 -9
Reagovať
Mne je do plaču z ľudskej hlúposti. Načo bleskozvod, načo tráva vo dvore ? A potom príde kompletná búrka a podpáli, vytopí... Betón nesaje a výboj si hľadá najvodivejšiu cestu.
jaguar77
4.9.2018 13:34 | |
+42 -44
Reagovať
nech mi niekto vysvetli preco sa fico pcha na obrazovku , ked uz je nula , preco tam nesedel premier a co robil kalinak pri ficovi . kto tu vlastne vladne ? A este Fico obyvatel bytu danoveho podvodnika si nezabudol kopnut do Kisku . Trapne sudruh Fico trojnasobny premier . Uz vladu nezostavite odidete do vecnych lovist ako premier co sem dotiahol mafiu .
parondi
4.9.2018 13:48 | |
+34 -35
A ty si odkial prišiel z drogového brlohu od Šulika alebo z blazninca od Matoviča.
Intermediary
4.9.2018 14:30 | |
+17 -5
Republiku si ovracať nedáme! Stačí, že ste ovracali lietadlo!...Ficiak je bezvýznamná nula!
tuvax
4.9.2018 14:43 | |
+9 -5
A ty si odkial prišiel parondi ? Zo Súmračnej ,alebo od komančov ?
Intermediary
4.9.2018 14:59 | |
+6 -3
Ja som prišiel spolu s vašou krásavicou mladučkou Tomanovou rovno z Melmaku...
dell123
4.9.2018 13:33 | |
+23 -8
Reagovať
...u nas hasici ako cestari...pripreveny na zimu a ked napadne centimeter sneho tak uz kalamita ..lutujem majitela...ale bleskozvod je len zlomok investicie pri vystavbe domu ...
sonamici
4.9.2018 13:32 | |
+22 -5
Reagovať
a bude horšie, keď sa ľudstvo nenapraví, čo sa v likvidovaní prírody týka...
jaguar77
4.9.2018 13:37 | |
+18 -18
A preco blesk neudrie do Bonaparte ?
Slamovic
4.9.2018 13:52 | |
+4 -7
Ak by som si mohol vybrat, tak si kupim auto na vodu,alebo pohanany motorom z permanentnych magnetov. Ale akosi niesu este stale v predaji. Tak nech sa napravia ti co tomu stale brania.
sonamici
4.9.2018 14:00 | |
+1 -7
jaguar77 tam sa chystá niečo lepšie a Slamovic presne, čo ja?? iní nech...
Slamovic
4.9.2018 14:18 | |
+3 -5
Sonamici vies kolko znamych osobnosti v historii povedalo, ze realizuje sa len to co si dokazeme predstavit? Vies si predstavit ze vojdes do potravin a odides bez platenia? A tak isto aj ludia ktorych nemas rada?
jaguar77
4.9.2018 15:10 | |
+5 -6
komunisti nam tu 40 rokov slubovali , ze vojdes do potravin a vyjdes bez platenia a ako to dopadlo ? Vosiel si do potravin a potraviny nikde , tak si vysiel bez platenia :))
Verny1
4.9.2018 13:11 | |
+8 -7
Reagovať
Úžasné vídeo,len čo je pravda";-)Dáávid poď domov:-)
fated
4.9.2018 13:06 | |
+12 -8
Reagovať
ci bude tato rodinna tragedia ponaucenim pre ostatnych, je na slovensku otazne... proste dookola sa opakuju tie iste zivly a namiesto opatreni sa riesia len nasledky a plac... v niektorych situaciach je velmi tazke niekoho uprimne lutovat... komu niet rady, tomu niet pomoci...
BMWtico
4.9.2018 12:41 | |
+7 -44
Reagovať
Kristepane ved nic tak strašné sa nestalo !! Co mali hovorit pred desiatkami rokov dedinčania v Lidiciach?!
jaguar77
4.9.2018 13:30 | |
+24 -4
nic nehovorili lebo ich postrielali . keby ti zhorel dom neviem ci by si to tak komentovala .
Intermediary
4.9.2018 14:33 | |
+0 -5
A čo mali hovoriť nemluvňatá?Asi nič ked hovoriť nevedia... Tieto https://www.sme.sk/c/2414989/kto-bol-karol-pazur.html
mozesmaviesco
4.9.2018 12:30 | |
+43 -4
Reagovať
pred par dnami video z Bratislavy o tom vodicovi, ktory si povedal, ze cez tu zatopenu ulicu prejde. Tiez kopa vulgarizmov, pani tam nadavala ze jej "na..bal vodu do tenisiek" (som si vtedy pomyslel, ze mat jej problemy...) Teraz dalsie video, kde si evidentne matka pred detmi nerobi tazku hlavu so svojim slovnikom. Ako hanba nam slovaci... Pomaly ako ked sledujeme zahranicne videa a kazde druhe slovo je "f.ck"
jaguar77
4.9.2018 12:25 | |
+33 -18
Reagovať
ja som dnes videl po case hrôzostrašneho fica na ta3 .
parondi
4.9.2018 13:52 | |
+6 -8
Milý Jaguar/asi postrelený alebo strelený/máš u nás dvojtyždnový pobyt grátis.Pezinska ošetrovňa psychických pacientov III.stupňa.Čakame ťa.
Intermediary
4.9.2018 14:35 | |
+3 -5
Lenže jeho netrafí blesk, ba ani šľak. Už by aj mohol. Ten človek šíri negatívnu energiu.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 26 min
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Orkán, ktorý zasiahne najmä strednú Európu bude spôsobovať škody. Pred orkánom už platí varovanie aj v okolitých krajinách.
11:17
Pápež František: Ján Pavol II. bol svätec, ja som diabol Aktuality.sk
Pápež František na návšteve Litvy vyzval v sobotu obyvateľov tejto pobaltskej krajiny, ktorí desaťročia znášali sovietsku a nacistickú okupáciu, vyhnanstvo aj popravy, aby sa stali vzorom solidarity vo svete rozštiepenom netoleranciou.
10:11
Zem vesmir Nastala rovnodennosť: Vyspali sme sa do prvého jesenného dňa Aktuality.sk
V noci na nedeľu 23. septembra o 03.54 h stredoeurópskeho letného času (SELČ) sa začala na Slovensku v roku 2018 jeseň.  
Danka patrí
Foto
Barteková pred galavečerom: Najrýchlejšie vyriešila vec, s ktorou majú mnohé ženy problém
(ilustračné foto)
Nová smernica upozorňuje na kyberšikanu: Deti by mali vedieť adekvátne reagovať
Marek Hamšík
Odíde Hamšík z Neapola? Nikomu sa táto situácia nepáči, hovorí Petráš
Pápež František
Pápež František vzdáva úctu Litovčanom: Pripomínajú si takmer úplné vyhladenie židovskej komunity
REPLIKA: V roku
Foto
Leží na dne od roku 1778: Našli loď Jamesa Cooka
Tragédia sa
Zrážka autobusu a osobného auta pri Košiciach: Smrť mladého vodiča Petra († 19)
Pri zrážke vlakov
Vlak v Trnavskom kraji prešiel ponad ženu ležiacu v koľajisku: Ako sa nevídaná dráma skončila?
Plíšková zdolala
Foto
Osaková mala opäť hlavu v smútku: Tentokrát na vine Plíšková
Vlak sa
Nehoda na železničnom priecestí pri Kútoch: Zrážka vlaku s osobným autom
Katarína
Katka Brychtová v markizáckej šou vydržala len týždeň: Pravda o tom, prečo ušla z Farmy!
V Nitre
V bratislavskom Novom Meste budú platiť menšiu daň za psa: Spĺňať však musíte tieto podmienky!
Lekárnikovi hrozí
Zadržali britského lekárnika: Je podozrivý z členstva v skupine Islamský štát