Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 11.
Elvíra
3°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Dráma počas búrky v Štrbe! Blesk trafil do domu, malo to hrôzostrašné následky: Z toho videa vám bude do plaču

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
milan5321
4.9.2018 14:26 | |
+57 -21
Reagovať
video natocila susedka.miesto toho,aby akymkolvek spôsobom pomala pri haseni poziaru,zoberie do ruky mobil a nataca.taka susedka je naozaj na zaplakanie.
Intermediary
4.9.2018 14:27 | |
+39 -13
Kefalín a ako si predstavujete ženu hasiaci strechu cudzieho domu?
milan5321
4.9.2018 14:36 | |
+40 -8
napisal som:akymkolvek spôsobom pomahala pri haseni.nemusela obsluhovat prudnicu.ale natacat susedovo nestastie,tak to je predsa len prilis.
Intermediary
4.9.2018 14:40 | |
+23 -4
Len by tam prekážala! Hasiči prvé čo urobia ženú svinským krokom zvedavcov ktorí tam len prekážajú i keď sa tvária, že pomáhajú.
milan5321
4.9.2018 14:47 | |
+10 -8
suseda nie je zvedavec.nestalo sa raz,ze ohen sa rozsiril na susedne stavby.kaslime na tuto debatu,nikam nevedie.Intermediary,prajem pekny den :))
Intermediary
4.9.2018 14:58 | |
+7 -6
Aj ja tebe. Ale viem to z vlastných skúseností vždy keď horelo sa tak dialo. Dalo by sa maximálne iba neprekážať.
milan5321
4.9.2018 15:04 | |
+9 -3
dakujem.moje skusenosti su nulove,takze som iba teoretizoval.urcite mas pravdu.
lynch
4.9.2018 13:41 | |
+22 -111
Reagovať
POSLEDNOU NÁDEJOU PRE SLOVENSKO JE KOTLEBA-ĽSNS!! ZA BOHA, ZA NÁROD! VERNÍ SEBE, SVORNE NAPRED! FÜHRER KOTLEBA UND MEINE KAMERADEN, NA STRÁŽ!!
jojo.ano
4.9.2018 14:10 | |
+17 -7
lynch...tak to mal na streche stat niekto od kotleba-lsns a blesk by sa *** od strachu a udrel by niekde inde. fakt nechapem tento tvoj prispevok. stacilo aby mal bleskozvod a nic by sa nestalo. apropo ako mohol dostat kolaudacne rozhodnutie bez blskozvodu?
jretrak
4.9.2018 13:39 | |
+33 -9
Reagovať
Mne je do plaču z ľudskej hlúposti. Načo bleskozvod, načo tráva vo dvore ? A potom príde kompletná búrka a podpáli, vytopí... Betón nesaje a výboj si hľadá najvodivejšiu cestu.
jaguar77
4.9.2018 13:34 | |
+42 -45
Reagovať
nech mi niekto vysvetli preco sa fico pcha na obrazovku , ked uz je nula , preco tam nesedel premier a co robil kalinak pri ficovi . kto tu vlastne vladne ? A este Fico obyvatel bytu danoveho podvodnika si nezabudol kopnut do Kisku . Trapne sudruh Fico trojnasobny premier . Uz vladu nezostavite odidete do vecnych lovist ako premier co sem dotiahol mafiu .
parondi
4.9.2018 13:48 | |
+35 -35
A ty si odkial prišiel z drogového brlohu od Šulika alebo z blazninca od Matoviča.
Intermediary
4.9.2018 14:30 | |
+17 -6
Republiku si ovracať nedáme! Stačí, že ste ovracali lietadlo!...Ficiak je bezvýznamná nula!
tuvax
4.9.2018 14:43 | |
+9 -5
A ty si odkial prišiel parondi ? Zo Súmračnej ,alebo od komančov ?
Intermediary
4.9.2018 14:59 | |
+6 -3
Ja som prišiel spolu s vašou krásavicou mladučkou Tomanovou rovno z Melmaku...
dell123
4.9.2018 13:33 | |
+23 -8
Reagovať
...u nas hasici ako cestari...pripreveny na zimu a ked napadne centimeter sneho tak uz kalamita ..lutujem majitela...ale bleskozvod je len zlomok investicie pri vystavbe domu ...
sonamici
4.9.2018 13:32 | |
+22 -5
Reagovať
a bude horšie, keď sa ľudstvo nenapraví, čo sa v likvidovaní prírody týka...
jaguar77
4.9.2018 13:37 | |
+18 -18
A preco blesk neudrie do Bonaparte ?
Slamovic
4.9.2018 13:52 | |
+4 -7
Ak by som si mohol vybrat, tak si kupim auto na vodu,alebo pohanany motorom z permanentnych magnetov. Ale akosi niesu este stale v predaji. Tak nech sa napravia ti co tomu stale brania.
sonamici
4.9.2018 14:00 | |
+1 -7
jaguar77 tam sa chystá niečo lepšie a Slamovic presne, čo ja?? iní nech...
Slamovic
4.9.2018 14:18 | |
+3 -5
Sonamici vies kolko znamych osobnosti v historii povedalo, ze realizuje sa len to co si dokazeme predstavit? Vies si predstavit ze vojdes do potravin a odides bez platenia? A tak isto aj ludia ktorych nemas rada?
jaguar77
4.9.2018 15:10 | |
+5 -6
komunisti nam tu 40 rokov slubovali , ze vojdes do potravin a vyjdes bez platenia a ako to dopadlo ? Vosiel si do potravin a potraviny nikde , tak si vysiel bez platenia :))
Verny1
4.9.2018 13:11 | |
+8 -7
Reagovať
Úžasné vídeo,len čo je pravda";-)Dáávid poď domov:-)
fated
4.9.2018 13:06 | |
+12 -8
Reagovať
ci bude tato rodinna tragedia ponaucenim pre ostatnych, je na slovensku otazne... proste dookola sa opakuju tie iste zivly a namiesto opatreni sa riesia len nasledky a plac... v niektorych situaciach je velmi tazke niekoho uprimne lutovat... komu niet rady, tomu niet pomoci...
BMWtico
4.9.2018 12:41 | |
+7 -44
Reagovať
Kristepane ved nic tak strašné sa nestalo !! Co mali hovorit pred desiatkami rokov dedinčania v Lidiciach?!
jaguar77
4.9.2018 13:30 | |
+24 -4
nic nehovorili lebo ich postrielali . keby ti zhorel dom neviem ci by si to tak komentovala .
Intermediary
4.9.2018 14:33 | |
+0 -5
A čo mali hovoriť nemluvňatá?Asi nič ked hovoriť nevedia... Tieto https://www.sme.sk/c/2414989/kto-bol-karol-pazur.html
mozesmaviesco
4.9.2018 12:30 | |
+43 -4
Reagovať
pred par dnami video z Bratislavy o tom vodicovi, ktory si povedal, ze cez tu zatopenu ulicu prejde. Tiez kopa vulgarizmov, pani tam nadavala ze jej "na..bal vodu do tenisiek" (som si vtedy pomyslel, ze mat jej problemy...) Teraz dalsie video, kde si evidentne matka pred detmi nerobi tazku hlavu so svojim slovnikom. Ako hanba nam slovaci... Pomaly ako ked sledujeme zahranicne videa a kazde druhe slovo je "f.ck"
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Iveta Radičová.
Richard Sulík ponúkol SaS expremiérke Radičovej Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 23 min
Danko by mal opäť obhajovať svoju rigoróznu prácu. V parlamente Aktuality.sk
Svoju rigoróznu prácu Andrej Danko okopíroval z piatich publikácií. „Vykrádať cudzie texty je neprípustné,“ tvrdí opozícia a Danka sa pokúsi odvolať z funkcie.
pred 43 min
Volajú ho Zbabéla. Ako Bugár (ne)menil svoje postoje a miatol ľudí Aktuality.sk
Bugárov Most-Híd prekvapil, keď napriek svojim vyjadreniam vstúpil do vlády so Smerom a SNS. Prekvapil aj vtedy, keď v tejto koalícii zotrval alebo keď pomohol presadiť do RTVS Jaroslava Rezníka.
20.11. 22:00
V Dánsku postrelili bývalého šéfa gangu Los Guerreros Aktuality.sk
V Dánsku postrelili bývalého vodcu gangu Los Guerreros. Informovala o tom v utorok miestna polícia s tým, že stav Nedima Yasara je kritický.
Český premiér
Vedenie ANO vyjadrilo jednomyseľnú podporu Babišovi: Počas hlasovania neočakávajú žiadne komplikácie
Moscow,
Tragédia v Rusku: Mysleli si, že lietadlo zrazilo nejaké zviera, pravda bola oveľa hrozivejšia
Dcéra Billa
Foto
Bill Gates chcel kupiť dcérke koňa: Vyfúkol mu ho najbohatší Čech, zaplatil astronomickú sumu
Francúzsky
Prokuratúra vyšetruje stranu prezidenta Macrona: Otázniky okolo financovania volebnej kampane
Britský spevák Ed
Ed Sheeran z ničoho nič prerušil koncert: Dôvod vás doženie k slzám
Alphonso Davies
Foto
Žil v utečeneckom tábore a hrozila mu smrť: Teraz prestupuje do slávneho Bayernu Mníchov!
Donald Trump mal
Foto
Trump udelil milosť moriakovi a predniesol svojský príhovor: Počkať, to mal byť akože vtip?!
Mick Schumacher
Foto
Ide v otcových šľapajách: Schumacherov syn sa predstaví po boku Sebastiana Vettela!
Basketbalista
Basketbalista neudržal nervy na uzde: Do divákov hodil svoju topánku!
Takto muž
Mužovi dvakrát zrušili let, s nervami v kýbli urobil niečo šialené: Dráma na letisku!
Desivé:
Desivé: Korytnačka sa narodila s dierou v bruchu, jej malé srdce vyzerá, že každú chvíľu vypadne von
Flag of Poland
Ďalšia krajina povedala NIE: Poľsko nepodporí pakt OSN o migrácii