Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
10°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.09.2018, 08:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Ďalšie nešťastie dovolenkárov v Egypte: Žena zomrela na vodnej atrakcii priamo pred očami dcérky

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Pininfarina
4.9.2018 08:42 | |
+6 -4
Reagovať
Človek pri zmysloch sa neposadí ako maxitrapko na “ vodný banán “ ... len toľko k téme ☝️
Intermediary
4.9.2018 09:47 | |
+5 -2
V Bulharsku bol ten "banán" v kuse obsadený. Jedna jazda stála asi 200 sk. Vo veku šesťdesiatich rokov by som veľmi zvažoval či si tam sadnúť.Tvrdiť ale, že všetci ktorí si na to sadnú sú zmyslov zbavení je tiež nezmysel!
MariaEuro
4.9.2018 00:14 | |
+5 -5
Reagovať
Pred 14 timi rokmi bol Egypt bezpečný a super 5h hotel perfekt!!!!! Super pláže a domorodcov si sa hneď zbavil ....ale teraz má človek strach. Bola som tam s rodinou 5 krát a bolo naozaj…...suuuuper
Darlene111
4.9.2018 06:06 | |
+6 -7
Tie ich 5 hviezdickove hotely sa rovnaju 4 hviezdickovym v Dubaji...
paparazzi133
4.9.2018 08:47 | |
+3 -3
a momentálne 2 hviezd. na Šírave !
Gringo
3.9.2018 20:44 | |
+8 -2
Reagovať
Thomas Cook ide karta. Nedávno im tam smrteľne otrávili dvoch turistov, teraz zabili banánom.
Darlene111
4.9.2018 06:04 | |
+8 -0
Jej prislo zle,odpadla z bananu do vody a umrela....vraj jej bolo zle cely den hovorila dcera
stastny_otecko
3.9.2018 13:13 | |
+10 -13
Reagovať
nestatie sa moze prihodit hocikedy. nejaka pravdepodbnost existuje ze clovek zdochne v lubovolnom momente. to aby som prestal tr tkat, ze dostanem infarkt??? uplny nezmysel.
bbrblo
3.9.2018 18:54 | |
+23 -3
Zdochne zviera, človek zomrie.Ale možno vo Vašej rodine je to inak.
Intermediary
4.9.2018 09:49 | |
+1 -0
A čo keď vám zdochne plameň?
Pseudo
3.9.2018 11:32 | |
+51 -21
Reagovať
Naco im vôbec peniaze odnášate z Eu do tej všivavej moslimskej zeme
Lajci23
3.9.2018 14:33 | |
+33 -15
Darmo tu vypisujes dristy ..do egypta chodi rocne 60 tisic Slovakov a ty sed kludne domka ..a vypisuj nenavistne komenty do diskusie a citaj pohlavne spravy ✌😀
midnightinlondon
3.9.2018 16:27 | |
+26 -6
nech im nosi kto chce... aspon budu mat domaci z coho zit a nebudu sa ti, co tam robotu maju, tahat do Europy
user1982
3.9.2018 10:58 | |
+16 -7
Reagovať
kazdy den nova kacica. podozrivo sa toto deje len UK ludom na dovolenke (lebo to nikdo nevie dohladat ci je to pravda). nikde inde sa o tom nepise iba tu. och topky, zoznam, novy cas a podobne. Bud nepiste nic alebo piste pravdu, ja viem ze sa toho tolko za den nestane co musite napisat, ale vymyslat si je uz trochu ubohe nemyslite?
Darlene111
4.9.2018 06:08 | |
+3 -0
Citaj zahranicnu tlac
zaphod
4.9.2018 07:50 | |
+7 -0
Ked hovoris "nikto" mas na mysli zrejme "ja user 1982". Inspiroval si ma, zadal som do googlu klucove slova a ajhla, vedel som to dohladat okamzite . MOzno problem bude v tom, ze ak chces nieco najst v Britskej tlaci, klucove slova musis zadat v anglictine. FAscinujuce je, ze nadavas na casopis, ktory citas a do ktoreho prispievas. A este uzasnejsie je, ze ked verejne v diskusii na nieco nadavas, uz si ani nedas namahu overit si svoje tvrdenie. jednoducho zatasis nejaku hl.upost a ako vidno o podporovatelov nemas nudzu. Ludia, preboha, to na akych zakladoch si budujete Vase postoje ked uz v takejto primitivnej zalezitosti zlyhavate????
frantisek.d
3.9.2018 10:45 | |
+14 -8
Reagovať
No to je hrozné. Človek už aby iba sedel doma na zadku.
frantisek.d
3.9.2018 10:46 | |
+12 -4
Odteraz už pozerám iba stránku: "Samé dobré správy".
Al1965
3.9.2018 10:33 | |
+51 -7
Reagovať
50-60 ročná žena zomrela pred očami "dcérky"... Kolko mala malá dcérka rokov???
karina726
3.9.2018 11:54 | |
+19 -5
možno 35-40 ????
Darlene111
4.9.2018 06:09 | |
+9 -1
V dnesnej dobe...mohla mat aj 5
1culdo1
3.9.2018 10:21 | |
+26 -7
Reagovať
takze tam.len z jednosmernou letenkou cestovat a zivotnou poistkou
zvedava44
3.9.2018 10:11 | |
+62 -7
Reagovať
V Egypte sme boli prvý krát posledný júnový týždeň. Mala som trocha obavy, pretože som pred štyrmi rokmi prekonala vážnu chorobu. Ale my sme boli spokojný. Aj s ubytovaním, aj so službami. Išla som s dcérami, troška som mala obavy, že tri baby, ale bola som milo prekvapená, žiadne vtieranie alebo niečo takéto. S personálom sme sa rozprávali a bavili slušne, s niektorými sme kecali o tom ako sa u nich žije a v pohode sa s nami bavili. Videla som však turistov, ktorí zbytočne riskovali nevhodným správaním,pretože sú možno zvyknutý na adrenalín a testujú kam až sú vo všetkom schopní zájsť alebo kto ich zastaví. Takisto som videla správanie turistov, ktoré s nehodí. Všetko je o ľuďoch o správaní, povahe - "nature" a o istých vlastnostiach...nešťastie sa Vám môže stať aj na D1...stačí, ak traja kamionisti sa predbiehajú vo všetkých troch pruh naraz..:) tak ako tu niekto poznamenal..niektorí sa preceňujú..iní podceňujú..:) a občas stačí "zdravý sedliacky rozum"
karina726
3.9.2018 11:56 | |
+26 -13
ešte keby ste v množnom čísle používali " I " bolo by to fajn
Darlene111
4.9.2018 06:11 | |
+8 -0
Ona na gramatiku nieje zvedava
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
Most-Híd žiada, aby Danko vyvodil osobnú zodpovednosť Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 6 min
Saudskoarabského novinára rozsekali, priznal prokurátor Aktuality.sk
Generálny prokurátor Saudskej Arábie priznal, že zavraždeného novinára rozštvrtili.
pred 15 min
Opozícia vyzýva Danka, aby pre rigoróznu odstúpil Aktuality.sk
Opozícia žiada šéfa parlamentu o odstúpenie z funkcie po tom, čo sa na verejnosť dostali informácie o tom, že vo svojej rigoróznej práci skopíroval iné publikácie.
pred 26 min
Pražským primátorom bude Zdeněk Hřib z Českej pirátskej strany Aktuality.sk
Na ustanovujúcom zasadnutí nového pražského zastupiteľstva sa rozhodlo, že primátorom sa stane Zdeněk Hřib z Českej pirátskej strany.
Kalavská počas
Ministerka Kalavská nepodpíše revíziu úhrad liekov: Toto je dôvod
Aj majster zlodej
Aj majster zlodej sa raz utne: Na túto lúpež kriminálnici určite nezabudnú!
Roba Jakaba
Vytočený Jakab: Podraz od kolegu! Kobielsky ho nahradí v relácii Dobre vedieť
Aj keď máte
Polícia hľadá svedkov nehody v Modre: Auto zrazilo na priechode 87-ročného chodca
NAKA zadržala
Po razii v Bratislavskom kraji polícia obvinila 76 osôb: Štát mali obrať o obrovskú sumu
Ján Chovan
Bývalý brankár Ján Chovan: Čo má spoločné s korupčným škandálom v Kazachstane?
Britská premiérka
Mayová dostáva ranu za ranou: Kvôli brexitu odchádza ďalšia ministerka!
(ilustračné foto).
Sociálna poisťovňa aj tento rok vyplatí vianočný príspevok: Kedy ho bude posielať?
Pohľad na miesto
Krutá smrť dôchodcu († 67) na východe: Polícia obvinila Maroša z Košíc
Predseda
Strany KDH a Spolu žiadajú, aby Danko odstúpil: Ušetril by Slovensku ďalšiu medzinárodnú hanbu
Nicole Kidman
Prekvapivé priznanie herečky Nicole Kidman: Chcela som byť mníškou
Viktoria
Foto
Ambasádorka MS v Rusku Lopyrevová je tehotná! Otcom ale nie je futbalista...