Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 21. 9.
Matúš
13°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Dovolenková inšpekcia

Diskusia: Mirka bude TOTO miesto v Bulharsku obchádzať na kilometre: Dovolenkové peklo začalo už pri vstupe do izby!

119 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jarmilamacova
30.8.2018 15:59 | |
+58 -5
Reagovať
Ja som tam bola pred mesiacom a za tu cenu som bola spokojna. Hotel Nadja je jednoduchý ale čistý. Pláž krásna a more čisté. Ale čo človek to názor. Ja som čakala horšie a bola som milo prekvapená.
rainee
30.8.2018 15:59 | |
+81 -8
Reagovať
Milá inšpektorka, za málo peňazí málo muziky. Určite nečakajte za 500€ žiadny luxus.V Bulharsku treba podobne ako napr v arab.krajinach bookovať 5* hotel, aby bol na úrovni nášho 3*, to vie aj male decko. K jedlu-o kvalite sa dá diskutovať,ale neverím že sa nedá každý deň vybrať ina kombinácia,problém nastáva pri vsezravcoch bez dna. Keď chcem kvalitnú dovolenku,treba zvoliť inú destináciu za iné peniaze.
fencyn
30.8.2018 15:58 | |
+47 -9
Reagovať
toto leto som stravila 6 týždňov v Bulharsku , musím povedať , že som išla s obavami , pretože som o tej krajine počula len same negatíva ... špina, kriminalita , nízka úroveň hygieny ... ale uz po pár dňoch som vedela , že to nie je tak celkom pravda a vsetko , naozaj vsetko ma tam milo prekvapilo ... ľudia , služby , krajina , jedlo .. vsetko bolo super :) ale chapem , že niekto kto si tam zaplatí za dovolenku ma asi vyššie nároky :)
Kyril
30.8.2018 16:21 | |
+12 -4
No 6 týždňov asi dovolenka nebola. Či...? Ak bola, potom si rekordmanka.
fencyn
30.8.2018 16:28 | |
+19 -2
Účel cesty naozaj nebola dovolenka , ale v konečnom dôsledku aj bola, lebo pomerne dosť času som trávila výletíkmi a na pláži :D
PN68
30.8.2018 15:55 | |
+59 -4
Reagovať
neviem v akom termine tam spominana Mirka bola, ale boli sme v juni zhodou okolnosti v tom istom hoteli a absolutne ziadny problem..izby ciste,kazdy den upratane,ranajky tak isto..krasny bazen..plaz a more urcite krajsie a cistejsie ako na Slnecnom pobrezi...asi tak...
abvydavatelstvi
30.8.2018 15:52 | |
+16 -24
Reagovať
V prvni rade by jste meli podporovat turismus na Slovensku ... protoze na Slovensku je spousta nadhernych mist, kde se da krasne v klidu odpocinout a ne se nervacit cestovanim stovky kilometru nekam do rozvojovych zemi, kde je to otresne ....Ted zacalo hodne Nemcu jezdit i do Polska a nemuzou si to vynachvalit ...Tam se daji pronajat celkem levne cele domy a chaty u jezer ...nebo v jinych lokalitach ....lidi si to moc pochvaluji ..
nufulak777
30.8.2018 15:57 | |
+19 -11
presne tak, turizmus na Slovensku je fajn, tury su nenarocne, kedze vzdialenost od jednej krcmy ku druhej nie su velke, takze vskutku dobra dovolenka..
rainee
30.8.2018 16:02 | |
+47 -8
Taký detail, Slovensko nemá more, takže asi prave preto ľudia cestujú inde. Chudobnejší smer Bulharsko Chorvátsko, bohatší na lepšie
Kyril
30.8.2018 16:02 | |
+12 -25
Je to vec názoru. Niektorá chce váľať pri mori, iný chce zgrlošiť v barákoch v Poľsku, někdo de hádá s personálom kvůli nedopitýmu kafe v Tuniskom Kartágu, lebo musel zaň zaplatiť 1 dinár a ja si užívam pobyt v Japonsku, Singapúre, Číne, či v Brazílii, Argentíne alebo v Čile. A vždy si tie cesty užívam. Individuálne, bez diktátu cestovky. Vlastným tempom, tam kam chcem a hlavne s kým chcem. Kto má chuť objavovať Slovakystan, prosím. Má možnosť. Komu, čo sa páči...🏖️🗻🏜️🏝️🏛️🏟️🏔️🕌🗼🏰
dreyfus
30.8.2018 16:07 | |
+37 -8
a rano sa vzdy po tej vysnivanej dovolenke v tych destinaciach, o ktorych pises, zobudis s rukou v nocniku a hor sa na dovolenku na Siravu...
nufulak777
30.8.2018 16:09 | |
+13 -7
presne si to vystihol dreyfus...
Kyril
30.8.2018 16:13 | |
+8 -23
Dreyfák. Na rozdiel od teba, trolla, nepotrebujem strkať ruku do šerbla. Pokiaľ ty si môžeš dovoliť na dovolenke len pásť ovce na grúni, tak ja si môžem dopriať cesty do menovaných krajín a to viac krát. Ale nesmúť. Ak sa trochu zmátoríš, možno sa tam dostaneš aj ty. Hoci veľmi tomu neverím...
dreyfus
30.8.2018 16:20 | |
+7 -9
jasne Kyro, aj to tvoje rydzoslovenske meno napoveda ,ze si zo Slovenskoukrajinskej oblasti, tak nadalej snivaj na Sirave o tych destinaciach, vsak ako sa vravi, nadej zomiera posledna...
Kyril
30.8.2018 16:31 | |
+6 -9
Dreyfák. Mohol som si dať nick hoci aj Drejfus. No na veci by to aj tak nič nezmenilo. Ty si troll a ja ťa i mojich cestách presviedčať nemienim. Obehni si tie svoje ovce a zase sem niečo zaves. No by šme še pobavili... Ťa znáša, ni ...?🤩🤗😋
abvydavatelstvi
30.8.2018 16:32 | |
+16 -19
Ja na dovolene uz davno, zhruba 30 let nejezdim ....protoze v nasi doline jsme jako na rekreaci ...Do Besenove a Tatralandie to mame autem asi 20 minut ...do Sutova na jezero 10 min ...na Malino Brdo 15 min ...do Tater to je 1,5 hod ...po doline jezdime na kolech a konich ...chodime na tury ...vecer se udela ohen u horarne ..uvari gulas nebo neco jineho ....Celych 30 let si zijeme jako na rekreaci ...a more nam nechybi ...ale kazdy ma rad neco jine ...Nekdo se rad nervaci a stresuje, kdyz jede k mori ...a jiny si uziva domaci pohodu a klid ...
44mann
30.8.2018 17:44 | |
+38 -3
Šútovo hej, pekné prostredie no Tatralandia a Bešeňová? Však tí zdierači nevedia čo pýtať. Vstupné pre dvoch seniorov a jedno 10 ročné dieťa 59 éčiek. Keď tam prídete po 11 tej tak ste bez nároku na lehátko. Cakacie doby na tobogány nehorázne a o cenách za jedlo ani nehovorím. Radšej 12 dňový allincluzive pobyt v Turecku s dokonalým počasím super ubytovani a strava fantastická.
nasahyposa
2.9.2018 16:15 | |
+1 -2
Akoby sa pekna dovolenka dala prezit len pri mori... ja osobne som pri mori nikdy nebola (ani netuzim), ale radsej si pozriem historiu alebo krasnu prirodu. Ved len u nas na Slovensku mame tolko krasnych lokalit, o ktorych vacsina Slovakov ani nevie.
1ivyn1
2.9.2018 16:58 | |
+1 -1
abyv ... tak teda šup-šup na Slovensku k moru. No fúúj, ja na Šíravu ozaj netúžim ísť.
bancia
30.8.2018 15:45 | |
+69 -3
Reagovať
...peklo..... tá sa ma v živote asi veľmi dobre, keď si dovolí toto nazvať peklo
Kyril
30.8.2018 15:49 | |
+16 -4
Ona to možno ani tak nenazval. O pekle vždy a všade sa sníva Fuj cajtu!😬😱🤢🤮😡😠💀☠️👎
dreyfus
30.8.2018 15:51 | |
+19 -6
peklo by bolo, keby tam bol drahy chlast, ale nakolko nie je, da sa aj tam ta dovolenka vydrzat...
rainee
30.8.2018 16:04 | |
+27 -5
No presne, keby viac pila, hneď by sa jej zdala dovolenka lepšia. Ožratý na mol ziadne nedostatky nevidí 😂
pfezoj
+42 -4
Reagovať
Čo chcela mať pozlátenú izbu?
dreyfus
30.8.2018 15:48 | |
+60 -6
za malo penazi, malo muziky...
slecnadashwoodova
+9 -3
Reagovať
😂😂😂😂😂
dreyfus
+36 -12
Reagovať
v Bulharsku maju malokde klimu na izbach, noci tam nie su az take teple a cez den netreba trcat na izbe...
dreyfus
30.8.2018 15:46 | |
+9 -19
a ja osobne som fajciar, tak spaky mi nevadia, ale osobne by som tam uz nesiel viackrat..
Kyril
30.8.2018 15:36 | |
+72 -4
Reagovať
Bulharsko je Tuniskom, či Egyptom Európy. Rozostavané hotely, o ktoré sa nik nestará, je dôsledok mnohých krachov. Veľký boom a zrazu krach! To sa však stáva kdekade. K raňajkám. Je málo hotelov na svete, kde menia sortiment zo dňa na deň. Sortiment by mal byť široký, aby sa dalo vybrať. Nie všetko zožrať! Ani doma nepožerie všetko čo vidí. Za 400 éčok nemôže čakať Burj ale Arab! Nechápem dovolenkárov, ktorí sa vyteperia do Bulhary a myslia si, že sú v Ománe alebo v Dubaji. Tí pripečenejší, na Fuji!😜
Kyril
30.8.2018 15:46 | |
+16 -5
Ach tie smarťáky!!!...Burj al Arab..., ...Bulgary..., a Fiji. Na Fuji som hotel nevidel...😀😁😂🤣
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Identikit osoby
Identikity a vraždy: páchateľa opísali aj školáčky Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 1 min
Zomrel vietnamský prezident Tran Dai Quang Aktuality.sk
Vo veku 61 rokov zomrel úradujúci vietnamský prezident Tran Dai Quang.
pred 11 min
Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru Aktuality.sk
Španielsko dúfa, že do októbra dosiahne dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru po vystúpení tejto ostrovnej krajiny z Európskej únie. Uviedol to vo štvrtok španielsky premiér Pedro Sánchez.
pred 31 min
Austrália hlási druhý útok žraloka na tom istom mieste v priebehu dvoch dní Aktuality.sk
Na dievčatko zaútočil vo štvrtok žralok pri tom istom ostrove Veľkej koralovej bariéry v Austrálii, kde v predchádzajúci deň pohrýzol žralok ženu. Obe sú v kritickom stave, napísala tlačová agentúra AP.
Zlatica Kušnírová
Mama zavraždenej Kušnírovej († 27) po zverejnení identikitu: Ak by to bol vrah, je dva metre pod zemou
Foto
Nekonečný príbeh trenčianskeho štadióna: Začali stavať hlavnú tribúnu!
Róthova roklina.
Foto
Letná sezóna v Slovenskom raji: Čo najviac lákalo 500 000 turistov?
Vajnorské letisko
Foto
Obyvatelia Vajnor ostro protestujú proti výstavbe: Na letisku chcú byty pre 15-tisíc ľudí
Prozaička
Foto
Feldekovej návrat do relácie Sedem po zotavení z vážnej choroby: Prekvapila novým imidžom
Kristina (26)
Foto
Pohľad na mladú Kristinu desí: Vážim 17 kíl a zomieram!
Budúci mesiac
Foto
Sestry upratovali garáž, našli niečo neuveriteľné: Sledujte, čo sa vykľulo zo starej haraburdy
Filmári si mesto
Takto ste Liberec ešte nevideli: Kvôli americkému veľkofilmu sa zmenil na nepoznanie
(ilustračné foto).
Poľsko porušilo práva dvoch žien: Ich zosnulých manželov vláda bez súhlasu exhumovala
Balenie obsahuje
Foto
Presne po 24 rokoch je tu opäť: Legenda sa vracia
Denis Pušilin
Pušilin chce byť lídrom Doneckej ľudovej republiky: Na november plánuje dôležitý krok
Čo bude
Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou: Čo hrozí Gibraltáru po brexite?