Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
14°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.08.2018, 15:03 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Slávny český dídžej († 51) sa obesil v priateľkinom byte: Pomsta za to, čo mu robila na verejnosti?!

30 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
milan.filip52
26.8.2018 09:09 | |
+4 -0
Reagovať
Starý tata by povedal: "Voláko nám dídžeji kapú."
poluciana
25.8.2018 13:50 | |
+1 -9
Reagovať
Každy si može so svojim životom robiť čo chce
Aldis
25.8.2018 14:39 | |
+14 -1
...nemôže,ak je pravda že ho táto osoba ponižovala a urážala-mal odíst a nie sa na nu ešte viac naviazat, iste šukala s inými-preto robila čo robila,ved mal aj kamarátov,ktorý by mu na čas poskytli azyl ked bol byt jej,nikdy nepochopím muža či ženu čo si siahnu na život kvôli neštastnej láske-nechce ma aktuálny partner???Nájdem si iného žien aj mužov ja na svete hebadéééééééééééééééééééééééééééj,o to väčšiu sprostost robia mladý ked sa samovraždia kvôli láske...to je nezmysel,treba si nájst cestu životom dalej a nie robit také ,,blboste",pri mladých by sa rodina mala zaujímat,čo hovoria-tým sa najskôr prezradia,treba zamedzit zbytočnej smrti mladých...
Himan
25.8.2018 01:46 | |
+12 -37
Reagovať
Na zeny plati iba maly dvor a velky bic neoplati sa byt k zene mily ked neposluchs prefsckat ak neposlucha stale par bomb do ksichtu a je to
Ebaltopes
25.8.2018 09:16 | |
+15 -2
A kvoli takymto dėbilom akoakzeny si ty zeny radsej utekaju za zacmudencami..
pavol.kumpan
25.8.2018 13:50 | |
+15 -0
Takto si ty trúfaš na ženy? Aj na chlapa by si si tak trúfol? Ty odpad spoločnosti!!!
Himan
25.8.2018 01:44 | |
+9 -41
Reagovať
Keby mna zens uraza na verejnosti kopnem ju a keby neprestane tak ju skopem do bezvedomia
pavol.kumpan
25.8.2018 13:51 | |
+14 -0
Silné reči, váž slová ty vymetený primitív!!!
1culdo1
24.8.2018 20:51 | |
+7 -14
Reagovať
nechal.taku šťandu aby s nim.mavala?hmm.nebol v poriadku a uaa vieme na koho si davat pozor a pripadne utirat aj.ju ......se.xualne
tameka
24.8.2018 20:28 | |
+47 -3
Reagovať
Akoze kde si ju nasiel? Uraza ho, vulgarne mu nadava... a on si kvoli takej babe vezme to najcennejsie. To vazne dokaze laska tak zmagorit cloveka?
milan.filip52
26.8.2018 09:10 | |
+2 -2
Keby to bol opačne riešil, za pár rokov ju mohol mať odsedenú.
Aspis
24.8.2018 18:42 | |
+16 -10
Reagovať
je to id..ot ked uz mal je..nut najprv ju az potom seba
zlatica315
24.8.2018 17:54 | |
+67 -4
Reagovať
Toľko pekných dievčat chodí po svete a kvôli jednej takto konal?Stačilo vyhľadať psychologa,zveriť sa niekomu a odísť od seba.
Himan
25.8.2018 01:47 | |
+17 -3
Psyxhologovia maju sami so sebou problemy hlavne ze maju radit inym
bmwzomanu
24.8.2018 16:30 | |
+55 -9
Reagovať
Tie dráty či lánka s ktorými sku rvysyn alebo hnusná dr blina zviazal/a psíka slúžia ako dôkazový matierial. Vyhladajte ich a robte si svoju robotu poriadne ! Ja osobne by som toho dotyčného za toto potrestal arabským zákonom , ale čo už ... Ak niečo zistíte a zverejníte fotku toho zoofila , tak skôr či neskôr na toho dotyčného človeka niekto natrafí a rozkope mu tvár na sra čku ... NEUBLÍŽUJTE ZVIERATÁM !!!
robert_0987
24.8.2018 16:12 | |
+31 -87
Reagovať
Utýrala ho? Zase nejaký slaboch sa nepreniesol, že ho nejaká baba odmietla. Veľmi trápny čin. Má baba recht, že ho odkopla. Slaboch a hanba, celý život by jej strpčoval.
Nevernaaa
24.8.2018 16:34 | |
+31 -3
nikde nie je písane že ho odkopla
zamrezami
24.8.2018 16:52 | |
+18 -3
ty vies aka sviecka ti hori ? profesionaaaalsraaaaac ?
zamrezami
24.8.2018 16:54 | |
+7 -4
chcel som napisat tokok ty ...
berthold
24.8.2018 17:23 | |
+31 -2
Nie nemala pravo ho urazat a zhadzovat, ak ho chcela opustit kedykolvek to mohla psravit a aj bez urazok partnera.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Smrteľná nehoda na D1 pri Bratislave: Chodca zrazilo auto Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 31 min
Zem vesmir Nastala rovnodennosť: Vyspali sme sa do prvého jesenného dňa Aktuality.sk
V noci na nedeľu 23. septembra o 03.54 h stredoeurópskeho letného času (SELČ) sa začala na Slovensku v roku 2018 jeseň.  
pred 45 min
Smrteľná nehoda na D1 pri Bratislave: Chodca zrazilo auto Aktuality.sk
Zhruba pol hodiny po polnoci došlo v nedeľu na obchvate diaľnice D1 v smere zo Senca do Bratislavy k zrážke chodca s osobným motorovým vozidlom.
08:04
Za Slovákmi na Zakarpatie: Čo na Ukrajine ostalo po „našich“? Aktuality.sk
Pána Ivana, ktorý slávil storočné jubileum, sa gratulanti pýtali, aké krajiny mal počas života možnosť spoznať. Pán Ivan im hovorí: „Hneď niekoľko! Rakúsko-Uhorsko, Česko-Slovensko, Maďarsko, Sovietsky zväz, Ukrajinu.“ „To ste toho pochodili!“ zalamovali rukami gratulanti. „Ale kdeže! Ani som sa nepohol z dediny.“
Pri zrážke vlakov
Vlak v Trnavskom kraji prešiel ponad ženu ležiacu v koľajisku: Ako sa nevídaná dráma skončila?
Plíšková zdolala
Foto
Osaková mala opäť hlavu v smútku: Tentokrát na vine Plíšková
Vlak sa
Nehoda na železničnom priecestí pri Kútoch: Zrážka vlaku s osobným autom
Katarína
Katka Brychtová v markizáckej šou vydržala len týždeň: Pravda o tom, prečo ušla z Farmy!
V Nitre
V bratislavskom Novom Meste budú platiť menšiu daň za psa: Spĺňať však musíte tieto podmienky!
Lekárnikovi hrozí
Zadržali britského lekárnika: Je podozrivý z členstva v skupine Islamský štát
Talentovaný
Foto
Mladému Slovákovi leží svet pri nohách: Filipa miluje slávna speváčka
Martin zdolal
Thiem to bude mať ťažké: Kližan ešte finále neprehral
Počet obetí
Počet obetí zosuvov pôdy a tajfúnu Mangkhut dosiahol 155: Desiatky ľudí je však stále nezvestných
Policajné auto
Horúce počasie malo vplyv na nehodovosť: Zavinila ich fyzická neschopnosť vodičov
Mária Bartalos:
Mária Bartalos prekvapivo o postave v Oteckoch: Lindy mám plné zuby!
Foto
Triatlonista Michal Buček zachránil život topiacemu sa mužovi: S nehybným telom som plával 25 metrov!