Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.08.2018, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko prehovorila o tom, čo všetkých zaujíma: Nechutné triky slovenských zlatokopiek odhalené!

113 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1mamina
28.8.2018 18:57 | |
+21 -5
Reagovať
jedna hus zagaala a sliepka ta by bola rada keby sadne na nejake vajce no chlapi ruky do gati ktora je krajsia cha cha keby som chlap som teply
lDlOT
28.8.2018 19:38 | |
+3 -9
Nie je nič moc pišák do riti strkať a každú chvíľu kámošove exkrementy spod predkožky vydlabávať...
MamTam
28.8.2018 18:55 | |
+72 -5
Reagovať
Odpad tejto spoločnosti a henta jalovica detto
kov3
28.8.2018 18:53 | |
+46 -1
Reagovať
Slovo ž u m p a je cenzúrované ? Totiž tam patrí táto "dáma"...
kov3
28.8.2018 18:54 | |
+21 -1
Keď som to napísal normálne, tak to podliehalo schváleniu, čiže neuverejniteľné...
Ferdi11
28.8.2018 18:46 | |
+26 -10
Reagovať
Ale ona tiež nieje inakšia :DDD Dakedy za komunistov im mami tlacili ..do hlavy zober si doktora..ci Inžiniera.. Dneska vo velkom už idu .))Každá jedna skoro tento Fenomén už postihol aj Bruchaté vráskavé mamičky s hrbou detvákov ,,že oni niesu žiadné Béčka ..Tiež si zaslužia v živote aby ich dakto obskakoval dáky princ Darebáčky.. Skoda že nieje čas Komunizmu ,,kde by ich VB verejná Bezpečnoct riadne vytasala obuškámi po darebných patách a keby nepracovali..boli by vyhlásené za príživníkov štátu.. Parazity akými su teraz a šup s nimi do basy a tam by museli okusit prácu zadara .. Normálne by som vrátil časy komunizmu naspat.. Lebo po týchto ženách treba len trus odpratávat ako po psíkovy ...
milan5321
28.8.2018 18:28 | |
+98 -5
Reagovať
Vobec netusim,kto su tie dve.....ani neviem,kam ich zaradit,preto tie bodky. Jedna z nich tvrdi,ze ma 99 pozvani na kavu. Neverim,ze by sa niekto nasiel,kto by bol ochotny riskovat ostudu sa s nou ukazat na verejnosti.
44mann
28.8.2018 18:56 | |
+10 -42
Jasné že netušíš kto to je, veď preto si aj klikol ty úbožiak. Keby ti táto vyfajala, tak by ti až slipy vcuclo a len by si tak erdžal
Intermediary
28.8.2018 18:27 | |
+79 -3
Reagovať
Zlatokopke stačí ľahnúť,...a ľahnúť,... a ľahnúť...a to je celá jej robota.
Aldis
28.8.2018 18:29 | |
+50 -4
...lahnút a roztiahnut nohy bez nohavičiek...
Intermediary
28.8.2018 18:37 | |
+28 -2
Tak ak sa chce "nadrieť" tak si ich sťahuje sama...
petrekp
28.8.2018 18:25 | |
+37 -2
Reagovať
kurv v
jaguar77
28.8.2018 18:18 | |
+31 -1
Reagovať
A ta kobyla prečo dvihala kopyta pri stretnuti s kucharkou? Asi je to trendy !!!
stastny_otecko
28.8.2018 18:17 | |
+43 -6
Reagovať
ked najde chlapov, co vsetko platia, tak preco nie. tiez hladam nejaku milionarku.
stastny_otecko
28.8.2018 18:18 | |
+25 -7
alebo minimalne uplne sebestacnu, ktora si dokaze na seba zarobit.
Intermediary
28.8.2018 18:16 | |
+50 -4
Reagovať
"Zlatokopka je vraj povolanie ako každé iné"(Kucherenko)....no do capa...
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
12.11. 22:00
V Nemecku obžalovali Turka, ktorý chcel kšeftovať s Lennonovými denníkmi Aktuality.sk
John Lennon zanechal denníky manželke Yoko Ono.
12.11. 21:40
Talianska vláda má predložiť Európskej komisii prepracovaný rozpočet Aktuality.sk
Predstavitelia vlády opakovane vyhlasovali, že základné parametre rozpočtu nezmenia.
12.11. 21:30
Katalánsky expremiér má vrátiť Madridu zneužité verejné financie Aktuality.sk
Rozhodol o tom v pondelok španielsky kontrolný úrad,.
Izraelské
Izrael udrel zo vzduchu: Bombardovanie Gazy ako odveta za 200 vypálených rakiet
Šéf Smeru
Šéf Smeru v otvorenom rozhovore: Chystá sa odísť z politiky? Fico dal jasnú odpoveď
Tréner Cifranič
Tréner Trenčína Vladimír Cifranič o príčinach krízy: Takú mizériu som ešte nezažil!
Diaľnicu
Foto
Vodičovi sa naskytol desivý pohľad: Pozerajte, čo sa rozmnožilo na ceste!
Na snímke hráč
Foto
Šokujúca fotka hviezdneho futbalistu: Pohľad na jeho rozkrok vás bude ešte dlho mátať
Stan Lee zomrel
Smutná správa pre fanúšikov Marvel komiksov: Zomrel otec Hulka, Spidermana či Thora
John Lennon
Pred vyše 12 rokmi ukradli Lennonove súkromné predmety, z činu obvinili staršieho muža
Sestry a ich
Identické dvojičky potratili s rozdielom pár mesiacov: To, čo nasledovalo, nazývajú ľudia zázrakom
Brankár Los
Los Angeles Kings sa zranil ďalší brankár: Peter Budaj novou jednotkou
Skupinu
Obvinených z razie NAKA v Kežmarku vzali do väzby: Sila, čo našli v aute otca a jeho dcéry
Najväčšie úspechy
Foto
Legendárny Didier Drogba si povedal dosť: Kopačky už len exhibične!
Pretty teenager
Kvíz
Odpoviete na všetkých 10 otázok správne? Otestujte sa vo všeobecnom kvíze