Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 17. 11.
Klaudia
4°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.08.2018, 15:30 | Správy | Zaujímavosti

Diskusia: Neskutočné, ako ich to baví: Pozrite si jednoduchú hru, ktorú hrávajú deti na základnej škole

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
GlobalRadar
19.8.2018 16:04 | |
+5 -10
Reagovať
Neskutocne je skor, ze sem ste schopni takuto koko*inu dat :D :D :D Mimochodom, ako ste prisli na to, ze ich to bavi. Ja som na skole kolektivne hry neznasal viac nez cokolvek, ale celkom skoro som pochopil, ze najviac sa oplati tvarit sa pri tom nadsene a aspon ti nikto nebude pi*ovat :D
blavak666
20.8.2018 01:20 | |
+1 -3
Mna bavila vyb1jana ked som mohol nejakej p!cc! poriadne naj*bat loptou do g3bule .
Bearfan1
19.8.2018 15:43 | |
+9 -1
Reagovať
Dajte rychlo na to copyright,lebo to dangl volakde hned pouzije !!!
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Protestné
K trestnému oznámeniu na organizátorov protestov sa prihlásil Pavol Forisch Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 19 min
Do protestov vo Francúzsku sa zapojilo vyše 280 000 ľudí Aktuality.sk
Protesty si vyžiadali život jednej ženy.
pred 39 min
V barcelonskej katedrále zahrali na počesť Montserrat Caballé Aktuality.sk
V gotickej Katedrále sv. Kríža a sv. Eulálie v Barcelone sa v sobotu uskutočnila spomienka na španielsku opernú speváčku Montserrat Caballé, ktorá zomrela 6. októbra vo veku 85 rokov.
pred 59 min
Český aktivista vyhodil kytice štátnikov z pamätníka 17. novembra Aktuality.sk
Český premiér Andrej Babiš (hnutie ANO) a predseda SPD Tomio Okamura prišli položiť kvety k pamätníku na Národnej triede v Prahe už v noci na sobotu 17. novembra.
Českí štátnici položili na pamätník kytice, aktivista ich vyhodil do koša: Tvrdí, že to bolo žiaduce
(ilustračné foto)
Neskutočné, z čoho obvinila svojho ex: Najskôr si užívala, teraz chce peniaze za to, že ho mal veľký
Vráti sa Cavani
Cavani má Neymara už plné zuby: Vymení ho za Hamšíka?
Robert Fico
Podľa strany Smer-SD sa Slovensko vďaka Novembru 89 mohlo vydať vlastnou cestou: Nesmieme zabúdať na ľudí, ktorí sa postavili za slobodu
Návštevníci sa
Demonštranti zablokovali mosty v Londýne: Poukázali na nečinnosť britskej vlády
Nemecký tenista
Zverev vyradil Federera, no fanúšikovia ho vypískali: Incident s podávačom loptičiek
Andreja Babiša
Andrej Babiš odletel za svojím synom: Chce mu pomôcť?
Na ultrazvuku
Foto
Malý Cam sa narodil s rázštepom: Podstúpil operáciu, neuveríte, ako vyzerá teraz
Českí vojaci
Situácia v Stredoafrickej republike sa zhoršuje: Počas útoku na základňu OSN zahynul vojak
Ocenenie Biela
Ján Kuciak a skupina investigatívnych novinárov získali kolektívne ocenenie: Dostali ho za obhajobu verejného dobra
Gostič:
Bývalý hráč Slovana nešetril kritikou: Takto to vyzerá v slovenskom futbale!
Rakitič je
Foto
Zranený Rakitič Chorvátom nepomôže: Fúkať rany mu bude táto kráska