Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 11.
Alžbeta
3°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.08.2018, 06:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: V rozpolenom aute zomreli Ján († 17) a Samuel († 15): Trpké slová otca Matúša, ktorý nehodu prežil

108 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jcb4
18.8.2018 05:45 | |
+19 -2
Reagovať
Vlastním vodičský preukaz presne 50 rokov,no v pamäti mám stále slová môjho prvého inštruktora a to je,jazdi tak rýchlo,aby si v prípade núdze dokázal vozidlo bezpečne zastaviť.Túto vetu mám na pamäti za každým,keď sadám do vozidla a ešte ma nikdy nesklamala.Stláčať akcelerátor dokáže každý,no nie každý potom zvládne aj zastavenie vozidla.
SuckerPunch
17.8.2018 23:37 | |
+3 -8
Reagovať
V skratke...Nastastie sa nikomu nevinnemu nic nestalo.
Andrej196845
17.8.2018 21:04 | |
+40 -12
Reagovať
vodičovi Tomášovi udeliť doživotný zákaz vedenia motorového vozidla. Za každú usmrtenú osobu rodine 200 000 €, Matúšovi, ktorý leží v nemocnici náhrada všetkých liečebných nákladov + 100 000 € ODŠKODNÉ!!! Keby toto bolo zákonom dané to by ste videli ako by sa podľa predpisov jazdilo na cestách.
Andrej196845
17.8.2018 23:10 | |
+20 -2
Nechápem tým mínuskám? Ako inak by ste primäli nezodpovedných vodičov k opatrnosti? Jedine likvidačnými čiastkami € ako odškodné.
RenoRaines2
17.8.2018 20:55 | |
+9 -5
Reagovať
vodiča treba doživotne zatvoriť do basy
psolty
17.8.2018 17:02 | |
+8 -5
Reagovať
vcera to bol Tomas...dneska to je Matus? Tak ako?
pantelej
17.8.2018 21:36 | |
+7 -2
No predsa Matotušmaš. To je predsa jasné...
Ucholak60
17.8.2018 15:34 | |
+33 -1
Reagovať
Ach boze,kamiony im dajte do ruk,d....m.Ostatni pojdeme radsej po poli.....
pantelej
17.8.2018 21:37 | |
+3 -5
A autobusy MHD v Graislovciach. Je tu aj tak pätina vychodňarov, tak to bude, ako doma...
Intermediary
17.8.2018 14:19 | |
+20 -13
Reagovať
Tak sa má po bratsky auto deliť na polovicu...
pantelej
17.8.2018 21:38 | |
+4 -2
Lenže žiaden z nich tú svoju dobre nepredá...
Maryl1n
17.8.2018 13:20 | |
+82 -4
Reagovať
Fagani mysleli, že hrajú GTA, keď zomrú, tak sa reštartuje hra a ide sa odznova, ale v živote to tak nefunguje...Tých nehôd je ako si priveľa, už sa teším na Kalisakovú, ako povie, že sa znížil počet nehôd o 20%.
pantelej
17.8.2018 21:40 | |
+3 -8
Kalisaková s tým nič neurobí, keď sa hlušia najmä vyhoňare! Buď sú ako špongie, nasosaní, alebo riaditelia Zemegule a tí sú nesmrteľní...
kniharka64
17.8.2018 12:41 | |
+88 -2
Reagovať
a to ešte neviete, že to boli rómovia, nie som rasistka , mám kamarátov aj medzi nimi ale to je presne to, čo sa deje všade, rýchle, silné autá a frajeri v nich, hudba na plné gule a je jedno či si biely alebo kakao, budzeš boškac strom
motomotomoto1
17.8.2018 12:46 | |
+9 -23
silne auto? akoze ta octavia co sa rozbiehala dole kopcom?
blavak666
17.8.2018 12:55 | |
+42 -3
Veetko nad 100 koni je silne auto. Ja som nacinal na 55 konovom formane, ak by mal 100 koni uz by som dnes nezil.
poluciana
17.8.2018 12:34 | |
+45 -5
Reagovať
Je jasne že sa chcel ukazať pred kamaratmi že ho obehne. Ale so starou oktavkou čo už neťaha je to tažko. Mladí si cim skor kupia auto za par eur len dovezenu hrdzavu oktavku so stočenymi km a vylagrovanym motorom a zodratymi gumami kedže dostal šmyk.
pmmp1
21.9.2018 09:06 | |
+0 -0
ty si už niekedy sedela za volantom? nemyslím na parkovisku, ale v premávke. si ie, ked tu tliachaš bludy o starých pneumatikách. Lebo ked v rýchlosti bokom do niečoho narazíš, nepomôžu ti ani nové pneumatiky. Fyzika nepustí.
Aktuality.sk Marián Kočner Správy Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Andrej Danko
Slovenská akadémia vied reaguje na plagiátorstvo politikov Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 11 min
Lajčák: Dohoda o brexite je z pohľadu Slovenska dobrá, netreba ju meniť Aktuality.sk
Lajčák tiež zdôraznil, že vyriešenie írskej hranice je najlepšia možná záruka pre férové vzťahy medzi EÚ a Britániou v budúcnosti.
pred 21 min
Mladík, ktorý vlani prebehol zo Severnej Kórey, je synom generála Aktuality.sk
Vojak v rozhovore poprel medializované správy, že ušiel na Juh, pretože na Severe bol stíhaný pre podozrenie z vraždy.
pred 41 min
Kosík je stále vo väzení, tvrdia zástupcovia malijskej polície Aktuality.sk
Kosík bol právoplatne pôvodne odsúdený na 14 rokov odňatia slobody a na peňažný trest vo výške 100 000 eur.
Novinárka zomrela
Brutálna vražda maltskej novinárky: Vyšetrovatelia už poznajú strojcov
Aleksandar
Srbský futbalista Mitrovič kopal jedenástku: Chcel byť frajerom, je ale za babráka
Yasmina Tatyová
Foto
Sexi tanečnica z Tvojej tváre mala stužkovú: Taký výber šiat by nečakal nikto!
Foto
Honza sa stal slávnym vďaka fotkám so svojím psíkom: S verným kamarátom sa chystá aj na Slovensko
Minister
Prezidentské voľby by podľa prieskumu vyhral Lajčák: Ako dopadol Bugár, Harabin či Kotleba?
Ľuboš Kosík má
Polícia zverejnila nečakanú informáciu: Ľuboš Kosík má byť stále vo väzení v Mali
futbal
Foto
Slovenskí futbalisti pred posledným zápasom v roku: Čo im bude stačiť na záchranu v B-divízii Ligy národov?
Ondrejková sa
Foto
Tajný džob Bibiany Ondrejkovej: Medzi drogovo závislými!
Romanova ulica
Tragédia na severe Slovenska: Zo šachty vytiahli dvoch mužov, jeden mrazivú noc neprežil
Sopka Volcán de
Guatemalská sopka Fuego sa prebúdza k životu: Úrady prosia ľudí, aby okamžite odišli
Tomi Kid Kovács
Foto
Tomi "Kid" triumfoval pri návrate do ringu nad Sulákom, Vémola zdolal v Bratislave Moisa Rimbona
Príjem - 4 600 €.
Foto
Manželka Roberta Fica si môže užívať luxus, o akom sa väčšine ani nesníva: Prichytená s obedovým menu za 4,50 €!